Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

bolje je ko nič:D :OK:

aloo FRK ze si dobil zobčenik ko si ga naročil??

lp

nop :angry:

zgleda da jih bom moral spomnit na to :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja lahko spoliras ko ze oksidira...da ti ne oksidira obstajajo pa zascite za alu feltne...neke vrste vosek zascitni proti umazanij se v redu obnese...100% zascite pa kr tko ne mors narest...sam ne se sekirat za vsako pikco na feltni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nop :angry:

zgleda da jih bom moral spomnit na to :?

probaj jih nekot obvestiti.... dvomim da boš sploh kaj dobil... upajmo da... jaz sem sel na tomasa se pozanimati za večji zobčenik pa dobeden mi znal povedeti nič samo orginal:S na yamahai.. potem pa sem sel do yamahe pa mi reče samo orginal.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj jih nekot obvestiti.... dvomim da boš sploh kaj dobil... upajmo da... jaz sem sel na tomasa se pozanimati za večji zobčenik pa dobeden mi znal povedeti nič samo orginal:S na yamahai.. potem pa sem sel do yamahe pa mi reče samo orginal.... :BUA:

jaz sem najdo v nemčiji zobnike za xtko kake hočeš, 13,14,15,16 zobov za 9€ samo kai če me pol poštnina do slovenije pride še dodatnih 20€, 30€ pa zobnik tui ni vredn :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam eno vprašanje oz. ne glih vprašanje. Zmeraj sem mislil da čim bližje tlom je težišče tem bolš gre čez ovinek. Zdaj ko sm motor dvignu je težišče avtomatično višje od tal, in sem si mislil da bo pač šlo malo težje čez ovinek. Sem pa bil zlo presenečen ko sm se pelu in vidu da mi gre dejansko lepše čez ovinek. Zdj me pa zanima al si js sam to domišljam al je res tak, ker glede na osnove fizike bi se mogu bolš pelat ko motor ni bil dvigjen. komentirajte!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri določenih motorjih če se recimo sam z zadno fedro špilaš...da jo zategneš da je zadek mal višji pa trši gre res v dosti primerih lepše pa bolše skozi ovinek :) tak da si nea domišlaš

pa še to :) fizika pa realnost sta včasih skregani :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

No jest sm tud dvignu zadno fedro oz. za eno luknjo na max. Zdej je zadn konc kr dost viši sam me pa zanima kako neštimat vilce da bi bile bolj trde ker ko na hitro zabremzam me naprej "kipa"!?

FSM!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepše gre skoz ovinke najbrž zato ker se teža prenese bolj na sprednje kolo :)

XT-ist, lahko vilice komplet zamenaš, lahko pa pelješ k strokovnjakom da zamenjajo olje v vilicah, pa vzmet itd.

V obeh primerih je drago .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

No jest sm tud dvignu zadno fedro oz. za eno luknjo na max. Zdej je zadn konc kr dost viši sam me pa zanima kako neštimat vilce da bi bile bolj trde ker ko na hitro zabremzam me naprej "kipa"!?

FSM!!!!!!!!!!!!!

am nazaj jo daj:d najboljše :OK:

samo če maš na višji gori je meni saj boljše ... samo mene nea naprej kaj " kipa" no ja takega občutka nimam

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

No jest sm tud dvignu zadno fedro oz. za eno luknjo na max. Zdej je zadn konc kr dost viši sam me pa zanima kako neštimat vilce da bi bile bolj trde ker ko na hitro zabremzam me naprej "kipa"!?

FSM!!!!!!!!!!!!!

vilce otrdiš z menjavo olja...namreč v vilce vliješ bol gosto olje pa je blem rešen:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja naprej "kipa" pač vilce dos hitrej zabijem sam za čez ovink gre pa ko bok sj ole zamenat ni kj umetnost al je ? Tko da jes ne bom nič nazaj spuščov k je dos bol feeling za pelat usaj men!

Popravljeno . Popravil XT-ist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp fantje!

Končn mi je uspel odstranit katalizator. rezultati so sledeči:

Porabljenih 15€ ker je bilo treba variti z argonom.

Za del ponucano prbližn 3 ure ker je blo treba odstranit skor use plastike tud levo stran plastike.

Glede hitrosti pa sem razočaran. Pozna se kakšne 3-5km/h, motor je sicer mal bol poskočen vendar sem pričakoval veliko več. Pospešek je malo bolši vendar ne veliko in po moje se ga ni splačalo odstraniti. Odstranitev katalizatorja vam odsvetujem ker ne boste pridobil skoraj nič oz. zelo malo. če kdo ne ve kak zgleda katalizator

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi 5km/h je nekaj in se pozna... menda nisi mislil, da boš profitiral 30km/h...

odstraniti plastike pa ti menda ni bilo pretežko... vprašaj koga ki vozi mitota ali rs kolikokrat je že odstranjeval plastike...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi 5km/h je nekaj in se pozna... menda nisi mislil, da boš profitiral 30km/h...

odstraniti plastike pa ti menda ni bilo pretežko... vprašaj koga ki vozi mitota ali rs kolikokrat je že odstranjeval plastike...

ne govor...jst jih dam 3x na vikend dol..pa jih mam mal več k xtjke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda nisi moslil da če boš odstranil katalizator da ti bo letu pa 150 pozna se na konjih, zdej pa še snami lonc pa pol govor kok ma pospeškov motor tko zadiha da si ne morš mislt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje prodaja kdo od tukaj kakšen motorčič?

4T , 4T :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!