Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

Ena prošnja, kako pa se zamenja z endur v motard?

Najlepša hvala za odogovor.

Yamasaki

Jst sm baterijo odklopil in spet priklopil, pa je resetiralo. In potem ko ti tisto utripa, sam pritisneš tisto plavo tipko kadar je mtdr.

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh si lahk sam doma nardis, power kit se pa da tut dobit sam ti ne hasne kaj, kupo bi mocnejsi motor ;)

Sem antitalennt za avspuhe svasat, izpita za mocnej pa nimam. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem antitalennt za avspuhe svasat, izpita za mocnej pa nimam. :whistle:

1x sm vido eno XT z ARROW auspuho, tk da mal pobrskaj po neto pa itr kaj najdes ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm baterijo odklopil in spet priklopil, pa je resetiralo. In potem ko ti tisto utripa, sam pritisneš tisto plavo tipko kadar je mtdr.

Lp!

Cofko, hvala za odgovor. Kollko pa mora biti veriga našponana, pri novem je bilo cca 8cm lufta???

lp,

Yamasaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x sm vido eno XT z ARROW auspuho, tk da mal pobrskaj po neto pa itr kaj najdes ;)

En iz sgja ma modro xt yamaho z arrow avspuho...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP a mrbit kdo ve kolk je kej cena gianelli al pa arrow izpuha za yamaho xt 125

Če kdo ve nej prosm napiše, pa še to kje se ga da dobit tle na gorenjskem. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP a mrbit kdo ve kolk je kej cena gianelli al pa arrow izpuha za yamaho xt 125

Če kdo ve nej prosm napiše, pa še to kje se ga da dobit tle na gorenjskem. :naughty:

predrago..

raje se zapelji do nekoga, ko se okvarja z izpuhi, naj ti odpre originalni izpuh in ti po potrebi poveča lukno, da boš dobil bolši zvok.. efekt bo približno enak, stroški pa bistveno manjši ;)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poklical v TC pa so rekl da majo akrapoviča (cca. 500€) in leovince (cca. 350€).

Ko sem kupil motor sem vprasal prodajalca ce se da yamaho xt 125x(l.2008, 10KM) kej odblokirat. Pa mi je reku de se da iz auspuha ven uzet kovinski vlozek ki naj bi zmnasal premer cevi, ko pa sem na servis poklicu pa mi je reku da xt nima nubenih blokad, edino ce bi katalizator ven vrgu. Zanima me kaj pravite na to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj moja xt-jka neja gre več ko 110?

Če gre ralnih 100 bodi vesel. V dobrih pogojih, drugače 90.

Sem poklical v TC pa so rekl da majo akrapoviča (cca. 500€) in leovince (cca. 350€).

Ko sem kupil motor sem vprasal prodajalca ce se da yamaho xt 125x(l.2008, 10KM) kej odblokirat. Pa mi je reku de se da iz auspuha ven uzet kovinski vlozek ki naj bi zmnasal premer cevi, ko pa sem na servis poklicu pa mi je reku da xt nima nubenih blokad, edino ce bi katalizator ven vrgu. Zanima me kaj pravite na to.

Nobene razlike nebo. Ni blokad, je kar je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj moja xt-jka neja gre več ko 110?

:kva2: hehe zato k grejo vse xt jke 110 jst sm mojo po ravnini spravu do 112 sam res je pa to da mi je vetr pihou u hrbet (sa pr 112 se ti motor tko dere da ni res )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: hehe zato k grejo vse xt jke 110 jst sm mojo po ravnini spravu do 112 sam res je pa to da mi je vetr pihou u hrbet (sa pr 112 se ti motor tko dere da ni res )

jaz sem mojo spravo max 126 :D

Popravljeno . Popravil frk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf pol pa fejst narobe števc kaže na tej xt :whistle:

Jst če sm se s Ch-jom sklonu mi je števc kazou 119 in to po bolj kratki ravnini tako da bi sigurn šu več.

119 kaže- se prav ene 105-110 realno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, sej v res TOP TOP pogojih gre tud Tomos 115 realnih :D Samo to je tak 2m3x na leto maksimalnooo :D

dons sm dal aspuh dol pa sn ga 125 zmiro. Ka ta gre!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!