Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

Živjo mene pa zanima ali je yamah xt 125 x ^kitajc^ Al je vredn ga pelat pa to.

pa se kok je xt 125 x slabsi od tomos sm 125 pc v svemu hvla za odgovore za v naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem bil z njo zelo zadovoljen, zelo vodljiv, poceni vzdrževanje, materiali niso slabi (mislim, da nek yamahin standard). Tomos ima identično mašino, sediš pa pri njem na višjem. Yamaha ima digitalni števec(več funkcij), Tomos mislim, da še anolognega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se zadnja stvar zaminame za izpit meni pravijo da je izpit za motor zelo tezak je res in zanima me samo ali se ga spalca imeti peljal bi se pa v solo ter do prijatejev .... dokler si nebom kupil avta samo to bo se nekaj let

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš še yzf-r, ybr, tw, izberi tistega, ki ti najbolj ugaja. Izpit ni nič težak, razen če si res anti talent na motorju :)  Seveda se ga splača imet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda še najbolj čuden od teh je tw, morda pa ne, menk se je samo zdelo da v primerjavi z drugimi ki se vozijo kot moped ima tw malce čudno obnašanje v nagibu zaradi take velike razlike v širini gum. (zadnja je kot balon v primerjavi s prednjo). 

Ybr, sr, in xtx 125 mislim da so zelo enistavno vodljivi in lahki, sej imajo samo kakšno kilo več kot mopedi in hitrost je tam tam skoraj. (odblokiran 2t 50cc, gre skoraj tolko kot 4t 125cc) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!