Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

js se odločam med yamaha xt pa med tomos SM...pr yamahi me skrbi, k pravte da "ni namenjena" mislm da je premejhna za ljudi k majo 180cm+ pa tud k sm gledu teste, je kao tomos bolši...je to res?...kva mi vi svetujete?...mam okol 180cm, takrt bom mev že kkšnih 185, k bom motor kupovov šele junija. pa glede hirosti, za yamaho vem da gre od 105 do 115km/h, kok pa gre kej tomos? na eni strani sm prebrov da je max speed 95km/h, a to drži? hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js se odločam med yamaha xt pa med tomos SM...pr yamahi me skrbi, k pravte da "ni namenjena" mislm da je premejhna za ljudi k majo 180cm+ pa tud k sm gledu teste, je kao tomos bolši...je to res?...kva mi vi svetujete?...mam okol 180cm, takrt bom mev že kkšnih 185, k bom motor kupovov šele junija. pa glede hirosti, za yamaho vem da gre od 105 do 115km/h, kok pa gre kej tomos? na eni strani sm prebrov da je max speed 95km/h, a to drži? hvala za odgovore

tako je ta reč, ta tomos SM ima isti motor kot Xt-jka tako, da bo to tam tam, zdej nvm jst mam XT-jko 125, pa mi je zlo všeč armatura, digitalni zaslončk pa kar vse podatke ki ti jih pokaže, za tomosa nevem kako zgleda, no u glavnem od tomosa je še kar lep izgled pa to, je pa xtjka tud zlo lepa, je dobr motor na tvojm mestu bi se za xtjko odloču :)

Popravljeno . Popravil Atron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej bom probu obe, sam tko a kej veste kok naj bi tomos kej šov...če pravte da ma isti motor k xt-jka, pol lohk pričakujemo tud enako hitrost an? in kok teb kej leti kt-jka Altron?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej bom probu obe, sam tko a kej veste kok naj bi tomos kej šov...če pravte da ma isti motor k xt-jka, pol lohk pričakujemo tud enako hitrost an? in kok teb kej leti kt-jka Altron?

Da te lih malenkost popravim je ATRON drgač pa, js zaenkrat sem jo spravu na 115kmh, imam pa nek čez 1100 km narjenih pa sem kar zadovolen zaenkrat.. pomojem tudi pri tomosu bo 100 kmh.. drgač pa imam prvi servis v soboto ob osmih in mi bodo mal prečekiral če bo vse uredi pa to... u glavnem zaenkrat mi gre 115, 110 brez problema, če bi dobu tapravo cesto pa taprave pogoje(k zj je bl mraz pa vse to) bi jo lahko najbrž še kej bolj stisnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jAZ mam tui xt125x pa mi leti na ravnini 110-115kmh s tem da imam drugi izpusni lonec:)zdaj se cakam na vecji prednji zobčenik mogoce jo bom spravil na 120kmh:) :) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pri yamahi čez 107 še nisem prišel :unsure: :whistle:

P.s:kako se pri xt čekira olje, namreč v navodilih piše da se pokrovčka ne sme zategnit s ključem :slap:

Pa me zanima a pokrovček sam vstavim al ga tud privijem da bo prov kazu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pri yamahi čez 107 še nisem prišel :unsure: :whistle:

P.s:kako se pri xt čekira olje, namreč v navodilih piše da se pokrovčka ne sme zategnit s ključem :slap:

Pa me zanima a pokrovček sam vstavim al ga tud privijem da bo prov kazu :hmm:

jaz sem ga samo malo privil pa nazaj ven vzel pa pregledal:) lp :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pri yamahi čez 107 še nisem prišel :unsure: :whistle:

P.s:kako se pri xt čekira olje, namreč v navodilih piše da se pokrovčka ne sme zategnit s ključem :slap:

Pa me zanima a pokrovček sam vstavim al ga tud privijem da bo prov kazu :hmm:

Samo vstaviš in pogledaš. Ne privijaš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boga kok velk zobnik pa boš dau gor?

v mislih imam, da bom sprednji zobčenik za en zob povečal in tako pridobil na koncni:)

zdaj imam 14 potem imel 15:) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jAZ mam tui xt125x pa mi leti na ravnini 110-115kmh s tem da imam drugi izpusni lonec:)zdaj se cakam na vecji prednji zobčenik mogoce jo bom spravil na 120kmh:) :) :)

lp

drugi izpušni lonec? kerega si pa kje si ga kupil? a je precej razlike tudi v zvoku?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvok je očiten ker je kr odprt, pospeški malo boljsi :) auspuf pa je domače izdelave, mi ga je naredil oče :)

lp :OK:

post-8997-1158167802_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil boga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvok je očiten ker je kr odprt, pospeški malo boljsi :) auspuf pa je domače izdelave, mi ga je naredil oče :)

lp :OK:

zgleda opasno.. kolk bi računu oče?:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kolk daš? hecam se :) oče je men naredil samo pa še enemu :) :D lahko pa se dogovorimo ti lahk mojga prodam :) :OK:

aja? za kok bi prodau? oz ka pa če bi novga naredu? kerga bi pa ti kupu ipd? sm mal firbčn :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Altron a poveš ker filter si naroču, kje si ga naroču pa kok stane

spet popravljam da je ATRON in ne ALTRON, drgač pa zvem use bolj detaljno v ponedeljek takrat bom tudi napisal kaj pa kako

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!