Skoči na vsebino

Po kolenu


Gianni

Priporočene objave

...ne boste verjeli, da se v takem idiličnem pravljičnem gorskem koncu to sliši kot na MGP dirki.... sploh ko se nažiga brez denferjev in napaljotke do blokade, pa pol pokanje v avspuhih... itd...in to cel popoldan eni in isti gor pa dol... sej ni čudno, da so pol prijave...

Sej je odličen občutek, ko motor rohni, nam je ta zvok pomirjajoč.... prebivalcem ob taki cesti pa ne.

 

... enkrat se naj tisti z najbolj glasnim motorjem ustavi ob cesti nekje na Ridah/Rakitni/Reki...itd.... naj se lepo uleže na travnik, da slamico trave v usta in  naj poskuša uživati popoldanski počitek... mimo pa cel popoldan nažigajo motoristi do jaja.... Verjamem, da ti bo ta zvok všeč....

... no, zdaj pa naredi drugi poskus:  ... doma na vrtu se en lep popoldan uleži na ležalnik, ko prideš naspidiran domov iz službe...al pa imaš tečno ženo...in hočeš svoj mir na svojem vrtu, na svojem ležalniku... nakar ti sosed nažiga govejo musko (predpostavljam, da ne maraš te muzike - zelo) do konca po radiju, do jaja.... kako se boš počutil?  Kaj boš naredil?

 

...samo tko, malo sem si vzel cajta, pa sem napisal tole...

 

Drugače pa... ja... lušno je po kolenih drajsat...   :D

Oprosti,vendar je ta cesta oddaljena 2 kilometra stran od vasi in v gozdu,razen če so šli kšni kreteni v vas obračat :P;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Uh ne najdem primerne teme, ko pa iščem drsnike mi pa tukaj najde največ rezultatov..

 

V glavnem kje in katere drsnike kupujete, opažate kakršnekoli razlike med njimi? Kaj je potana tistih za 50€ poleg logotipa jakih podjetji? 

Moji Vanucci hodijo k koncu, zdržijo pa po pravici povedano bol malo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edit: dodajam, obenem bom preveril za tako imenovani "toe slider" iz magnezija al whatever, original mi je scufalo kr precej pa do škornja prišlo (zakar ne krivim sliderček ampak smotano držo)

 

Iščem nekaj takega takega, sam še model morem zadet ko zgleda da S-MX4 in S-MX5 nimata istega patenta :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob ‎5‎.‎5‎.‎2016 at 19:18, '.' pravi:

Uh ne najdem primerne teme, ko pa iščem drsnike mi pa tukaj najde največ rezultatov..

 

V glavnem kje in katere drsnike kupujete, opažate kakršnekoli razlike med njimi? Kaj je potana tistih za 50€ poleg logotipa jakih podjetji? 

Moji Vanucci hodijo k koncu, zdržijo pa po pravici povedano bol malo.

Si že kupil drsnike? Katere si vzel? Tudi js moram kupiti nove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa kupiš še tole

http://www.ebay.com/itm/lot-5-Ferrocerium-Flint-Fire-Starter-Magnesium-Rod-lighter-Survival-kit-60mm-/301952764252?hash=item464dc9895c:g:qpQAAOSweW5VUDsy

...zvrtaš luknje v drsnike ...te palice narežeš in jih vlepiš...pa imaš sparkije....

:D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala. Zdaj bom pa sigurno našel nekaj za sebe :D

 

 

 

Popravljeno . Popravil cesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

...pa kupiš še tole

http://www.ebay.com/itm/lot-5-Ferrocerium-Flint-Fire-Starter-Magnesium-Rod-lighter-Survival-kit-60mm-/301952764252?hash=item464dc9895c:g:qpQAAOSweW5VUDsy

...zvrtaš luknje v drsnike ...te palice narežeš in jih vlepiš...pa imaš sparkije....

:D

 

Pa se ti kombinezon vžge ja :D:D Pa si pol kot Ghost Rider :D

Popravljeno . Popravil bojevnik88
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!