Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

Tole se je včeraj zjutraj pojavilo na Sabotinu nad Novo Gorico. Ok, če gredo komu na živce komunisti - go ahead. Ampak ne mi mahat pred očmi s svastiko. Pod tem znakom so umirali tudi moji predniki.

post-5358-1111139134.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nič novega pač nacisti. saj so že pred leti se skini drli Sieg heil in mahali z svastiko in to kot pripadniki unter-rase - slovanov za katere se ve kako jih je Hitler ljubil. :slap:

škoda časa za razburjanje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teli osli nacistični pr nas še vedo ne da bi jih hitler ponucu zgolj za delovno silo, eno stopnjo pred plinskimi celicami ;) zdej se pa grejo in skandirajo svašta... spomin je še živ in vojna komaj polpretekla zgodovina da bi SMELI uporabljati fašistične in nacistične simbole vsevprek... zase lahko rečem da sem sin jugoslavije (ki mi je omogočila lagodno otroštvo, mladost), ponosen na to kar sem (potomec ljudi ki so se borili, umirali in pripomogli v boju proti veliko močnejšemu okupatorju ki je nosil te simbole)

valda me boste tud popluval zdej po taki izjavi ampak boli me k.... pa rečem še eno stvar glede bande belogardistične, plave garde in ostalih izdajalcev žal mi je da jih je tolk velik ostalo živih po povojnih čistkah da se po komaj dobre pol stoletja spet lahko potegujejo za oblast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še to bi rad dodal... sploh me ne motijo nacisti in fašisti kot sami, ker so bili pač zaslepljeni s strani ene zelo nalezljive in enostavne ideologije, motijo me pa domači izdajalci, k s temi političnimi gibanji niso mel nobene veze ampak so vse to vzeli kot, do konca umazan, boj za oblast... SVINJARIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še to bi rad dodal... sploh me ne motijo nacisti in fašisti kot sami, ker so bili pač zaslepljeni s strani ene zelo nalezljive in enostavne ideologije, ...

Jes qrac zaslepljeni. Ko gre zadeva enkrat čez meje domače države, mi ne bo nobeden govoril, da je bil zaslepljen.

Sploh če govorimo o Abesiniji, Albaniji in Španiji, ki nista mejili na agresorja, pa jih je bilo treba klat. Pa Vietnama, Koreje, Afganistana, Iraka pa še kaj tudi ni za pozabiti.

In vsak od teh agresorjev, ki je odnesel živa ali malo strgana jajca nazaj čez mejo, je napaka. Če bi vsi ostali tam, kamor so se odpravili klat, bi naslednji malo premislili. Ali pa ne. Zaslepljeni, kot jim ti priznavaš, bi mogoče celo mislili, da se gre tja v nebesa, ko nihče ne pride nazaj.

Zaslepljeni, veš da... :angry2:

O kvizlingih in njihovih sedaj tako politično aktivnih naslednikih je pa sploh škoda besed :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je reku, da so to obesili Slovenci oz. ,,puc cunje,, sSlovani????

In ....akcija reakcija...naj se mladi združene liste s tem ukvarjajo....če imajo cajt skale prekladat, pol tut tale drog ne bo problem.

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam povem še to, da se je na sabotinu napis spremenil in piše naš---- nevem kaj nisem uspel prebrat. ma s čim se folk ukvarja...spet se sami sebe drkamo, ja bol neumnega in butastega naroda kot smo slovenci ga verjetno res ni... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ....akcija reakcija...naj se  mladi združene liste s tem ukvarjajo....če imajo cajt skale prekladat, pol tut tale drog ne bo problem.

:yawn:

:worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ....akcija reakcija...naj se  mladi združene liste s tem ukvarjajo....če imajo cajt skale prekladat, pol tut tale drog ne bo problem.

:yawn:

he he kraja zastave, kot pri tabornikih :lol1:

nevem kaj toliko gnjavijo z temi belogardisti, saj se ve komu so bili vdani. to je problem LJ in dolenske - na štajerskem jih ni bilo!!!!! :hmm:

PARTIZANI RULES!!!!!!!!!!!!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes qrac zaslepljeni. Ko gre zadeva enkrat čez meje domače države, mi ne bo nobeden govoril, da je bil zaslepljen.

Sploh če govorimo o Abesiniji, Albaniji in Španiji, ki nista mejili na agresorja, pa jih je bilo treba klat. Pa Vietnama, Koreje, Afganistana, Iraka pa še kaj tudi ni za pozabiti.

In vsak od teh agresorjev, ki je odnesel živa ali malo strgana jajca nazaj čez mejo, je napaka. Če bi vsi ostali tam, kamor so se odpravili klat, bi naslednji malo premislili. Ali pa ne. Zaslepljeni, kot jim ti priznavaš, bi mogoče celo mislili, da se gre tja v nebesa, ko nihče ne pride nazaj.

Zaslepljeni, veš da... :angry2:

O kvizlingih in njihovih sedaj tako politično aktivnih naslednikih je pa sploh škoda besed :SS  :SS

ma ja res je no... hotu sm mal omilt mojo prejšnjo diskriminatorno izjavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je obesu hakelkrajc?.....kar določili ste neke kvizlinge, belogardiste....da ni bil mogoče bližnji župnik, ki je delal po navodilih Vatikana. :?

Zakaj pa ne bi bili krivi kakšni neofašisti Romani in ne Slovani...a to se zdi nemogoče. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod haklkrojcem na zastavi je napis v slovenskem jeziku: "Tito je bil peder, smrt komunistom" Mislim, da fašisti ne bi pisali v Sovenščini. Bi jim bilo pod častjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je obesu hakelkrajc?.....kar določili ste neke kvizlinge, belogardiste....da ni bil mogoče bližnji župnik, ki je delal po navodilih Vatikana. :?

Zakaj pa ne bi bili krivi kakšni neofašisti Romani in ne Slovani...a to se zdi nemogoče. :angry:

ups :blush: nism pomislu na to priznam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako hitro sklepanje...na podlagi kaj se tebi ZDI je bilo zelo cenjeno v tistih časih...boljš 100 nedovžnih v arestu kot en kriv na prostosti :naughty:

Sej ne rečem, da niso...ampak...kr tko pa spet ne morš pošrek usekat...no vsaj v določenih temah to tako radi povdarjate, pa sem si zapomnila.... :closedeyes:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozabiti tega, da je bilo pod komunizmom (tovariš Stalin) ubitih krepko več folka kot pod nacizmom in fašizmom. Tudi Tito and Co. - v SLO (Maček, Ribičič, L. Šentjurc itd.) imajo krvave roke. Do neke mere razumem likvidacijo domačih izdajalcev. Nikakor pa ne nedolžnih ter žensk in otrok. Ne pozabit na Goli otok.

Pa nacionalizacija in podobne nepotrebne pizdarije ta rdečih. Kljub vsemu je bil "Stari" faca, ki ni jebal ne Vzhoda in ne Zahoda. Bilo kam je prišel je znal vsakega nategnit v dobrobit Juge. Naši današnji politiki mu ne sežejo niti do kolen, razen res redkih izjem. Zagotovo je njegovo največje dejanje poleg dobljene 2. svetovne vojne, tisti -NE- Stalinu leta 1948 in pa držati skupaj umetno stvorbo imenovana Jugoslavija.

Res pa je, da se nam upravičeno malo kolca po "dobrih starih cajtih" resnično predvsem zaradi zaščite malega človeka, ki ga ubija NAŠ gnili kapitalizem. :BUA: Tukaj bi prišel spet prav Goli otok! :OK:

Če sem odkrit, dandanes res več ni treba gledati v preteklost, bi bilo bolj pametno vso energijo porabit za boljši jutrišnji dan. Po drugi strani pa je kar prav, da te špagetarske Lahe "malo iza pozadine" mamu jim Lahovsko perjaniško! :BUA: :SS Vseeno pa ne razumem Mladega foruma ZL. Ti so šele pravi bedniki. :BUA:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazis RAUS................... aus dem ausland (perspektivapress) :devil: :naughty:

te pa si naj najdejo arijski eden. :lol1: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biti nacist je pri dandanašnji mulariji (in stearješih nezrelih osebkih) le še imidž, ki vsebuje stegnjeno roko, nemške pozdrave v popačeni nemščini, par slabo narejenih našitkov s kljuskatimi križi in orli ter občasno pobrito glavo.

Biti nacist oz. neonacist zahteva mnogo več, kot le občasne anarhične izpade v pijanosti in površno gledanje na zgodovino. Dokler bodo na drogovih občasno visele takšne neumnosti in kakšni gotski grafiti, me ne skrbi toliko. To adolescentska dejanja, ki jih še sami ne razumejo dobro. Zaskrbljujoča so bolj prikrita, organizirana dejanja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap... tako kot pravi Mustang. Za tisto obešanje "zastave" (a ni v bistvu svastika narobe obrnjena?) je bilo potrebno par pijanih najstnikov ... ni nekaj kar bi rekel da gre za organizirano dejanje ki bi se ga bilo potrebno bat, pač izpad ...

Urejanje kamnitega napisa "naš tito" po drugi strani zahteva več ljudi in vsekakor gre za organizirano dejanje :naughty: In če se iz napisa "SLO" zadeva preoblikuje v nekaj milorečeno vprašljivega ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da gre za organizirano dejanje ki bi se ga bilo potrebno bat, pač izpad ...

Urejanje kamnitega napisa "naš fido" po drugi strani zahteva več ljudi in vsekakor gre za organizirano dejanje

:004

..NAŠ FIDO... ????:huh:

Naša država je polna raznih podtalnih organizacij z ,,čudnimi,, idoli. :D

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:004

..NAŠ FIDO... ????:huh:

Naša država je polna raznih podtalnih organizacij z ,,čudnimi,, idoli. :D

Od danes naprej je spet NAŠ TITO. Zgleda, da so bili ponoči nekateri spet dejavni :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo je reku, da so to obesili Slovenci oz. ,,puc cunje,, sSlovani????

In ....akcija reakcija...naj se  mladi združene liste s tem ukvarjajo....če imajo cajt skale prekladat, pol tut tale drog ne bo problem.

:yawn:

Linbči, a nisi ti mal zaslepljena???

kot kaže, je imel Edi kardeljev več uspeha v širjenju svojih idej, kot bi si marsikdo upal razmišljati....

Naša DEMOKRATKA Linči najde opravičilo tudi za fašistične zločine....

Saj za to pa menda res niso bili naši domobrančki krivi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne pozabiti tega, da je bilo pod komunizmom (tovariš Stalin) ubitih krepko več folka kot pod nacizmom in fašizmom. Tudi Tito and Co. - v SLO (Maček, Ribičič, L. Šentjurc itd.) imajo krvave roke. Do neke mere razumem likvidacijo domačih izdajalcev. Nikakor pa ne nedolžnih ter žensk in otrok. Ne pozabit na Goli otok.

Pa nacionalizacija in podobne nepotrebne pizdarije ta rdečih. Kljub vsemu je bil "Stari" faca, ki ni jebal ne Vzhoda in ne Zahoda. Bilo kam je prišel je znal vsakega nategnit v dobrobit Juge. Naši današnji politiki mu ne sežejo niti do kolen, razen res redkih izjem. Zagotovo je njegovo največje dejanje poleg dobljene 2. svetovne vojne, tisti -NE- Stalinu leta 1948 in pa držati skupaj umetno stvorbo imenovana Jugoslavija.

Res pa je, da se nam upravičeno malo kolca po "dobrih starih cajtih" resnično predvsem zaradi zaščite malega človeka, ki ga ubija NAŠ gnili kapitalizem.  :BUA: Tukaj bi prišel spet prav Goli otok! :OK:

Če sem odkrit, dandanes res več ni treba gledati v preteklost, bi bilo bolj pametno vso energijo porabit za boljši jutrišnji dan. Po drugi strani pa je kar prav, da te špagetarske Lahe "malo iza pozadine" mamu jim Lahovsko perjaniško!  :BUA:  :SS Vseeno pa ne razumem Mladega foruma ZL. Ti so šele pravi bedniki. :BUA:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Rocky, ne zameri, ampak ti malo bi, malo pa ne bi, ti bi, malo z mehkim. Nič ne boli.

odloči se, ali so ti bolj simpatični partizani, ali naciji...

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!