Skoči na vsebino

Stranski Alu kovčki


Zdrawc

Priporočene objave

pred 7 urami, GO_Tomi pravi:

Mater si mu natrosu ... :) Bravo!

Imam za sebe pripravlene linke ko me prime da bi nabavil. Sam nikakor se ne morem odloč. Je preveč robe. t07011.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Quest said:

Imam za sebe pripravlene linke ko me prime da bi nabavil. Sam nikakor se ne morem odloč. Je preveč robe. t07011.gif

Aha ... torej, naj te še malo zmedem (če še ne veš): tole je HOLAN, uporabljajo 2 mm aluminij :)
Božičku pa le piši, saj ti lahko vsako leto en kufr prnese :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Mi zna kdo povedat ali obrazlozit razliko med Trax Ion in Trax ADV od SW-motech?? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Ob 16. 1. 2019 ob 18:17, gasperX pravi:

Mi zna kdo povedat ali obrazlozit razliko med Trax Ion in Trax ADV od SW-motech?? 

ADV je dražji, na stranici ima tisti velik X zaradi ojačitev, pri ADV so pokrovi bolj robustni in se lahko odpirajo z obeh strani, ADV 45 literski je cca 300 gramov težji od Ion 45 litrskega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Zdrawc pravi:

ADV je dražji, na stranici ima tisti velik X zaradi ojačitev, pri ADV so pokrovi bolj robustni in se lahko odpirajo z obeh strani, ADV 45 literski je cca 300 gramov težji od Ion 45 litrskega

Nebos vrjel ampak to da je drazji sem prec pogruntal ??????

Ampak predno se je gdo spomnu pokomentirat moje vprasanje sem se kr sam odlocil, na podlagi raznih videotov na youtubu in drugih forumih... tako da sm kr sw-motech ADV paket vzel in osusil bancni racun 

IMG_20190323_122709.thumb.jpg.19503eb3b6d07646813df52220ff8ea8.jpg

Popravljeno . Popravil gasperX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, gasperX pravi:

A morm zmer jest dol rint hehe

Imate cenej benz!  :yea1:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Odločam se med original BMW ALU stranskimi kovčki in SW-Motech TRAX ADV kaj priporočate...?

Predvidevam da če kupim SW-Motech dobim vse v kompletu da jih zmontiram na original nosilce? 

Kakšno barvo vzeti (črno ali aluminij) glede na to da je motor BMW F 850 GSA Rally 

 

20200719_122922.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!