Skoči na vsebino

Za prvo silo


ismaeil

Priporočene objave

Če bi malo bolje pogledal, bi videl da je to aktualno od četrtka 19.3., tako da si lahk prihraniš današnjo pot :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi malo bolje pogledal, bi videl da je to aktualno od četrtka 19.3., tako da si lahk prihraniš današnjo pot :)

Zadnji čas sem še pogledal tvoj post :trance_33_sleep: ... hvala ti :D

Jebe me disleksija nekako sem prebral da piše do in ne od .... nč za to bom počakal do četrtka ... glavno da nisem zamudil. Pač zaenkrat nimam dnarja za kakšno fency zadevico ... mi pa gre naživce ko se je treba dret med vožnjo, da me moja zadaj sploh kaj sliši .... če bo pa preveč tečnarla bom pa ugasnil in rekel da se je zadeva pokvarla :D

Mogoče nabavim še dežni kombinezon.

Popravljeno . Popravil gusti
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm to zadevo kupu lansko leto in se taj do kakšnih 120kmh še obnese. Sicer sem jo uporablu sam enkrat. Sm pa tudi nabavu takrat spodnje perilo kakšnega majo v ponudbi spet sedaj, pa ga uporabljam za na motor, za na smučanje, ko sem čez zimo delal na mrazu in je super. si grem letos kupit še enga za preoblečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tale komunikacijski sistem uporaben tudi v integralnih čeladah?

Mislim ali je dovolj placa spodaj za mikrofon in to.

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako se ta: http://www.lidl.si/slo/home.nsf/pages/c.o....tegralna_celada čelada razlikuje od bolj dragih. Sicer jo bom uporabljal samo pol leta in na šibkejšem motorju(50cc) vendar vseeno če bom padel kako se bo obnesla. Že vnaprej hvala. Aja Lidl ima sedaj motoristično sezono :)

Evo link:

http://www.lidl.si/slo/home.nsf/pages/c.o.20090319.index

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je daleč najcenejša čelada v najnižjem kakovostnem rangu.

Če iščeš nekaj pač da bo, ker to zahteva zakon, jo pač kupi. Ni nekaj top izdelava, narejena je iz obične plastike, zračenje tut ni briljantno in se verjetno hitro zarosi pri zaprtem vizirju, ko se ustaviš, vendar pomoje za prvo rabo čist ok in za na 50 ccm moped približno enako dobra kot ostale čelade, ki pa stanejo vsaj 20-30€ več kot ta omenjena. Pri padcu do 50 km/h se ne bo kar razpadla. Za neko osnovno zaščito bo zdržala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je daleč najcenejša čelada v najnižjem kakovostnem rangu.

Če iščeš nekaj pač da bo, ker to zahteva zakon, jo pač kupi. Ni nekaj top izdelava, narejena je iz obične plastike, zračenje tut ni briljantno in se verjetno hitro zarosi pri zaprtem vizirju, ko se ustaviš, vendar pomoje za prvo rabo čist ok in za na 50 ccm moped približno enako dobra kot ostale čelade, ki pa stanejo vsaj 20-30€ več kot ta omenjena. Pri padcu do 50 km/h se ne bo kar razpadla. Za neko osnovno zaščito bo zdržala.

Point je, da so vseeno hitrosti malo večje :) Tam do 80 kmh. Sem pa dobil sedaj ponudbo po ZSju tako, da pomojem bom kupil to čelado svoji tečni sestrici sebi pa kar tisto, ki mi jo je ponudil nekdo po ZSju :)

Popravljeno . Popravil jernej50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo droben namig: bodite pametni in pustite te čang - šlang lubenice (si ne zaslužijo ime čelada) pri miru na policah; kupite si jo le v primeru, da svojo glavo cenite na 40 €. Po moje to ni ne za skuteriste in ne za sovoznike na motorjih (čeprav se velikokrat sliši "ah, saj za mojo je pa dobra, saj sedi za menoj" :headbang: )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fazer tole je pa pošteno mnenje! So pa uporabne kot žoge, a le v primeru, da imate obutega kaj trdega... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo droben namig: bodite pametni in pustite te čang - šlang lubenice (si ne zaslužijo ime čelada) pri miru na policah; kupite si jo le v primeru, da svojo glavo cenite na 40 €. Po moje to ni ne za skuteriste in ne za sovoznike na motorjih (čeprav se velikokrat sliši "ah, saj za mojo je pa dobra, saj sedi za menoj" :headbang: )...

Povsem upravičeno predvidevam, da vsi govorite iz lastnih izkušenj. Imam prav? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel celo boljše za več denarja, pa niso ble za kej več, kot za brcat po travniku... Glej poceni kahla pomeni cenene kitajske tapicirunge kar za seboj potegne naprimer alergije na koži pri občutljivejših, zanič zračenje - kar pomeni pretirano nepotrebno potenje in s tem padec koncentracije, v večini primerov ne stoji na glavi ampak se vrti gor kot cifre na fliperju - stalno popravljanje (spet padec koncentracije)... Po eni strani je boljše imet na glavi volneno kapo, te vsaj ne moti med vožnjo...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, a nekateri resno razmišljate, da bi kupoval opremo v Lidlu? Ne morem verjet! :krneki:

Sploh ni treba it kdaj kj kupt, da se nasankaš, je dost, da greš to čudo že pogledat, pa ti je vse jasn, to je en kup pocen plastike, ki ni popolnoma za nobeno rabo,.... :headbang:

Mejte vsaj mal samospoštovanja, sej ni treba kupovat lih najdražjih znamk, so tudi že kakšne stvari v nekem srednjem cenovnem razredu zelo kvalitetne, ampak čelada za 40 EUR??!!?? :headbang: A se kdo vpraša, za kolk dnarja so jo naredl? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno da nekateri dajejo po 10.000€ za motor potem si pa kupi čelado za 40€ HALOO??? :headbang:

Mislim bolš da date potem eno posodo na glavo pa ste glih tam :closedeyes:

Če vam je tolk žau dat do 500€ za čelado ali celo manj...potem sploh ne vem zakaj ste se odločili za motor? In vsaj meni je življenje bolj pomembno kot denar....kaj ti bo denar ko se boš razlepil tam po cesti k komar na vetrobranskemu steklu???

Kaj ti bo pa denar če nisi živ...(požigalec) :whistle:

Lep pozdrav in po pameti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vsak naj si na glavo povezne čelade take vrednosti in kakovosti, kot meni, da je cena njegove glave ...

... zavedati se morate, da je vsaka poškodba glave lahko smrtno nevarna ...

... dobro razmislite pred nakupom ...

... cenite svoje zdravlje in življenje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr (191): nimaš prav.

So pa v zadnji številki MOTOPULS-a v rubriki pisma bralcev objavili bolečo izkušnjo njihovega bralca:

post-1569-1237363044_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem lani kupil hlače in dežni kombinezon, hlače so solidne (na pogled in otip niso nič slabše od tistih v rangu 150-200€) po enem letu redne uporabe se jim obraba skoraj nič ne pozna (ne vem pa kako bi se obnesle pri kakšnem resnejšem padcu no-name firma). Dežni kombinezon je slabši, narejen je dokaj solidno (žepi, dokaj debel material, podložen) ampak se mu pozna obraba (trganje šivov v žepih in pri zadrgi), ravno tako se je "prenucal" na riti (med nogami) in sedaj tam prepušča vodo (drugje teh problemov ni).

Torej tako kot piše v naslovu "za prvo silo".

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!