Skoči na vsebino

Za prvo silo


ismaeil

Priporočene objave

Mooo sad.gif bemu ane, nbene podobleke nim in pol še to temo zgrešim...ja zih se mi splača zj iz Idrje do Vrhnke al pa Postojne host headbang.gif presneta skuta unsure.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mooo sad.gif bemu ane, nbene podobleke nim in pol še to temo zgrešim...ja zih se mi splača zj iz Idrje do Vrhnke al pa Postojne host headbang.gif presneta skuta unsure.gif

Malce prej sem dobil klic, da me bodo v roku 3-4 dneh obvestili, ko bo podobleka prispela v dogovorjen Lidl.

Mogoče še lahko rezerviraš in ti pošljejo tebi najbližjo poslovalnico rolleyes.gif (tel.: 0802860)

Skuta nč kriva biggrin.gif

Popravljeno . Popravil mvrazi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce prej sem dobil klic, da me bodo v roku 3-4 dneh obvestili, ko bo podobleka prispela v dogovorjen Lidl.

Mogoče še lahko rezerviraš in ti pošljejo tebi najbližjo poslovalnico rolleyes.gif (tel.: 0802860)

Skuta nč kriva biggrin.gif

:kva2::kva2::kva2: ...tudi mene so zjutraj klicali....da pride podobleka v 3-4 dneh....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupu tank torbo...pa magneti bl švoh zgledajo...ne primejo glih najbl...

ve kdo kje bi lahko dobil magnete???da zamenjam da bo orng držal... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupu tank torbo...pa magneti bl švoh zgledajo...ne primejo glih najbl...

ve kdo kje bi lahko dobil magnete???da zamenjam da bo orng držal... :rolleyes:

A da bi močnejše všil...? Poskusi z onimi iz papirnice, ko so za na tablo -magnetki, taki okrogli. Jaz jih imam za na hladilnik -držijo cel zvezek gor, ne samo list papirja. Pa še za nekaj so uporabni... Verjetno ste že opazili, da oni senzorji v tleh pred semaforjem ne registrirajo motorja, pa moraš čakati na avto, da se prižge zelena... Jaz sem dal enega močnega na zadnjo nihajko. Senzor takoj registrira. Pa ne okol govort'... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam en drug predlog.

Lepo nesi nazaj, naj ti vrnejo denar (kolikor vem v Lidlih in Hoferjih to ni problem) in počakaj ene 3 tedne, da bo še Hofer dobil, tako kot vsako leto..

Jaz uporabljam Hoferjevo tank torbo že več kot 3 leta in je zakon. Magneti so mi na nakedu držali pri 200 :) Pa še boljša je od Lidlove ponavadi v Hoferju. Jaz sem dal zanjo 25€ in je plata + dva nadstropja, ki jih lahko poljubno (eno, drugo ali obe) z zadrgo daješ na osnovno podlogo z magneti. Isto ima roče, naramnice. Če uporabljaš samo spodnji del ni nič bolj okorna in velika od Lidlove, če pa uporabiš oba, ima pa še več volumna.

To govorim za mojo, ampak saj vsako leto pridejo podobne zadeve.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima koliko sem falil, ker sem si kupil nahrbtnik z želvo v Lidlu? Ne vem, na zunaj mi ne deluje napačen, piše, da je vodoodporen, zdrži 15l in firma je nemška :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa v Ajdovščini dobesedno izropano. Samo še rokavice in ledvični pasi so. Zadnji nahrbtnik pa sem jaz pobral B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi čist kul, čeprov se mi ne zdi lih preveč vodoodporen, ampak za kakšno drobnarijo zna bit super, pa če je kaj bolj občutljivega pa v vrečko zaviješ pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Danes sem sprobal podobleko hlace pri 8 stopinjah cez sem mel samo navadne hlace ni bilo cutit

kakega hudega mraza pri 100 brzine.Men so se zlo dobr odrezale za tok mal denarja.

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram reči, da me izdelki za motoriste v teh trgovinah niso niti malo prepričali. Jakne in hlače katastrofa, rokavice tudi. Bog ne daj da bi si oblekel tisto želvo za na motor ali pa čelado - še na skuterju je ne bi imel, kaj šele svojemu otroku kupil, tako kot nekateri otroku kupijo skuter za 2000€ nato pa čelado in želvo za 40 €slap.gif . Spodnje perilo še mogoče ampak sem si enkrat kupil majico v Hoferju se mi zdi in eno od Dainese in moram rečt da ni primerjave - tudi v ceni ne. Jaz še vedno trdim malo dnarja malo muzike. Ne me sedaj zaradi mojega mnenja obesit. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, zakaj pa? Pač imaš takšne izkušnje. Tudi jaz sem mnenja, da je ona tekstil obleka za prvo silo. Poleti bo pa jeba v njej. Ziher ne diha, kot kakšna Rukka. Ampak za tak denar. Jaz sem kupil nekaj takega v Forstingerju (akcija -jakna 60 in hlače 50 evrov). V mrazu v redu, poleti se znojiš, kot v savni. Sedaj sem na ledru, ta je zakon.

Medtem, ko škornji (Hofer)so pa v redu. Že četrto sezono bodo dali letos skozi. Udobni, obrabe ni vidne. Pač nekaj je v redu od te poceni opreme, nekaj spet ne. Je treba prej malo pogledati. Na primer originalni Boof je 16 evrov, v Kiku sem dal 1 evro. Takoj sem kupil štiri. Kvaliteta verjetno ni enaka, ampak za 1 evro... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Danes sem sprobal podobleko hlace pri 8 stopinjah cez sem mel samo navadne hlace ni bilo cutit

kakega hudega mraza pri 100 brzine.Men so se zlo dobr odrezale za tok mal denarja.

trance_41_w00t2.gif

Super yes.gif .. upam da bo tudi dihala/hladila ko bo potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hofer pa v petek 22.3. ponuja dežkote, polnilec baterij rokavice škornje in čelado. . . . .a ve kdo kaj o polnilcu? Ga je lani kdo kupil?

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hofer pa v petek 22.3. ponuja dežkote, polnilec baterij rokavice škornje in čelado. . . . .a ve kdo kaj o polnilcu? Ga je lani kdo kupil?

Polnilec sem kupil lani in mi dobro dela. Ravno prejšni teden sem dva akumulatorja spravil nazaj k življenju, enega moto in enega avto.Čeprav je tisti moto akumulator letnik 02 in ni bil v motorju že kakšno leto, sem ga napolnil in sedaj kar drži. Po moje ni tako švoh zadeva, čeprav stane samo 20€.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem nabavu pokrivalo za motor... lepo se celega spravi po pokrivalo. Kako se bo pa odneslo bomo pa videli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Isti polnilec sem kupil pred tremi leti in mi dobro služi. Škorje imam enake. Vtisi -kakšen post nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima ali je to v Hoferju striktno samo polnilecl, ali je to vzdrževalec akumolatorja da je skos priklopljen in sam uravnava napetost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki sem ga jaz kupil naj bi bil tudi vzdrževalec, ampak po pravici povedano mi ne daje tako zanesljivega občutka, da bi ga pustil priklopljenega (pa dela presenetljivo dobro).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Lidlovega (polnilec -ohranjevalec) za 19.90. Imam pa priklopljenega teden dni, pa dva tedna ne, pa spet... Ja, je ohranjevalec, tako piše. Zakaj ti ne vzbuja zaupanja? Zaradi cene?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!