Skoči na vsebino

Za prvo silo


ismaeil

Priporočene objave

Glihkar prišel iz hoferja. Moram povedat, da sem pozitivno presenečen nad ponujenimi artikli. Kupil sem tank torbo in ledvični pas in lahko zatrdim da je tank torba definitifno best buy za tak denar. Torbe sem prečekiral po dolgem in počez V Louisu, HG in Polotu (imam že 2 iz teh trgovin) in če primerjam njihove torbe iz tega cenovnega ranga s to, je ta že na pogled in otip veliko boljša, predvsem pa veliko bolj funkcionalna, saj je iz 4 delov (podlaga za karto, prvo in drugo nadstropje in torbica za okoli pasa) ki se jih lahko namontira oz nosi (kot nahrbtnike) ločeno. Pa tudi magneti primejo kot sam hudič, ko sem probal dat na motor. Tako da priporočam :OK:

Dežnemu kombinezonu nisem posvetil veliko pozornosti, ga je pa zraven gledal in meril nek drug motorist in na prvi pogled je zgledalo kar vredno svojega denarja.

Ledvični pas nič posebnega, vendar vreden 1.300sit. Sem ga kupil, da bom imel za poti do trgovine, ipd kjer se mi ne splača vleč nase hrbteničnika.

Rokavic sploh nisem videl

Prekrivalo za motor ne vem kakšno je, so bila vsa zapakirana, pa nisem hotel tam odpirat in razgrinjat po trgovini.

Kar se pa tiče škornjev pa moram tudi reč, da sem pozitivno presenečen, saj kljub malo bolj robustni izdelavi zgledajo precej kompaktni (v gležnjih), veliko bolj kot zadeve iz tega cenovnega ranga v Louisu, ipd.. Vprašanje je samo, če se ne začnejo parat kakšni šivi z uporabo.. Če je tudi to ok, potem so tudi škornji zelo dober nakup.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi magneti primejo kot sam hudič, ko sem probal dat na motor.

hehe...da ni tukaj fora...mogoče ti še barvo z rezervarja potegnejo dol..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem danes nabavil tanktorbo, po prvi oceni, odličen nakup :OK:

Kako se bo pa obnesla na terenu bomo pa videli.

Tudi pokrivalo motorja ni slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem lociran relativno blizu Hoferja, sem si rekel da grem vseeno pogledat (13:00) ... imel so samo še prektivala in en ledvični pas. Mogoče da so bili še kje škornji, samo jaz jih nisem videl.

Torej... drugič ob 08:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tudi še enkrat v hoferju (imajo dobre čokolade :) ), pa sem za foro sproti še pogledal če imajo še kaj, skoraj vse že izropano :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

Včeraj bil v Hoferju :BUA: imeli pokrivala za motor(nekaj)... dežne kombizone pa samo par komadov in še to S,M. :angry2: Nekateri so priški iz KK za đabe.... teta je rekla, da bodo rokavice prišle v sredo :BUA: jaz sem ji pa rekel, da bo tank torba prišla v petek :) kako nafukavajo nekatere, ki pridejo od daleč čisto zastonj. :SS HOFER :SS

jaz kupil dežnjak :hmm: bomo videli, če drži vodo? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB Slika

Včeraj bil v Hoferju :BUA: imeli pokrivala za motor(nekaj)... dežne kombizone pa samo par komadov in še to S,M. :angry2: Nekateri so priški iz KK za đabe.... teta je rekla, da bodo rokavice prišle v sredo :BUA: jaz sem ji pa rekel, da bo tank torba prišla v petek :) kako nafukavajo nekatere, ki pridejo od daleč čisto zastonj. :SS HOFER :SS

jaz kupil dežnjak :hmm: bomo videli, če drži vodo? :lol1:

Ja ta Hofer,je eno veliko sranje :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sreči mamo v MB dva Hoferja;v prvem(bolj v mestu) je bilo dobesedno izropano, nisva našla nobenega dežnega kombinezona, v ta drugem,ki je malo izven,pa je bilo vsega dovolj;dežni kombinezon je po mojem vreden svojega denarja,zdaj je samo še treba videt,kako se obnese v praksi. Na otip & izgled je boljši kot Louisov za enako ceno.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako nafukavajo nekatere, ki pridejo od daleč čisto zastonj. :SS HOFER :SS

ja ja zdaj je pa hofer kriv ker se nekateri tako zagrebejo za poceni robo da je zmanjka :slap: nauk zgodbe: kupuj po rednih cenah v rednih trgovinah pa se ne boš vozil zastonj al pa lovi take "ugodne nakupe" in idi včasih domov z dolgim nosom!

hofer je res kurac ker nima moto robe kakovosti top znamk po nižjih cenah kot podn znamke pol pa si upajo še da jim kaj zmanjka :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sreči mamo v MB dva Hoferja;v prvem(bolj v mestu) je bilo dobesedno izropano, nisva našla nobenega dežnega kombinezona, v ta drugem,ki je malo izven,pa je bilo vsega dovolj;dežni kombinezon je po mojem vreden svojega denarja,zdaj je samo še treba videt,kako se obnese v praksi. Na otip & izgled je boljši kot Louisov za enako ceno.

lp vuk

Danes opoldan sem bil v obeh Hofer trgovinah v MB: na Studencih žalost, v Košakih pa imajo vse iz kataloga, razen rokavic, jih še sploh niso dobili.

Kvaliteta tako-tako, za ta denar je v redu. Kupil sem ledv. pas, ki je uporaben samo poleti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

jaz kupil dežnjak :hmm: bomo videli, če drži vodo?

No kako kej drži vodo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kako kej drži vodo :hmm:

Sicer nisem motoristek,ampak moj drži vodo bp. Mi2 z punco sva zaenkrat zelo zadovoljna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Spet je akcija v Hoferju.

http://www.hofer.si/offers_monday/product_1311.html

http://www.hofer.si/offers_monday/product_1312.html

http://www.hofer.si/offers_monday/product_1313.html

Tisti, ki ste lani kej nabavljali, se splaca.

A dezni kombinezon drzi vodo? Po tega bi se spravil jaz, ker mi je blizje kot Louis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če je poceni ne smeš preveč pričakovati...

... kvaliteta je običajno premo sorazmerna s ceno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet je akcija v Hoferju.

http://www.hofer.si/offers_monday/product_1311.html

http://www.hofer.si/offers_monday/product_1312.html

http://www.hofer.si/offers_monday/product_1313.html

Tisti, ki ste lani kej nabavljali, se splaca.

A dezni kombinezon drzi vodo? Po tega bi se spravil jaz, ker mi je blizje kot Louis.

Moj še vedno drži vodo, prestalrecimo tudi drajsanje po Dolomitih, cca. 5 ur v dežju. Ni pa zadrga prestala moje ipike & slabe volje in se je poslovila v večna lovišča, tako da šibam v ponedeljek po novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bojo v torek še kaj imeli. Bi kar vse troje vzel. :)

:yes:

zato bom pa jest v ponedeljek ob 8:00 že v vrsti. Včasih pride prov če imaš šiht popoldne :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vse Hofer trgovine v Slo, za tujino ne vem... Mogoče bom pa le prišel do novih škornjev, stare pa v penzijon poslal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škornji so doma, zame in za ženko. Hoferjevi. Bil že ob osmih tam, ni bilo gužve, ko smo šli ven, se je pa začela. Rokavic še ni. Bodo pa sredi tedna nekje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, dežne kombinezone so imeli, vse velikosti. Izgledajo še kar zaupanja vredni. Pa škornjev je bilo, kakor sem ob 8:00 videl, še kar en kup. Govorim za Velenje, ob OMW pumpi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!