Skoči na vsebino

Za prvo silo


ismaeil

Priporočene objave

V Sparu bodo imeli rokavice in jakne...

V Velenju (Interspar) so jih imeli že včeraj in morm rečt da niti jakna kot rokavice za tak denar sploh niso za v kanto. Jakna stane 80 EUR.....V Louisu v bistvu enaka jakna za isto ceno ali pa še več :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena mal bolj slaba slikca:

Govorna naprava zna biti zanimiva...hm ima kdo izkušnje z takimi ta poceni? Sicer če pa se ne obnese pa verjetno tudi ne bankrotiraš za tistih par evrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V lidlu su že pred časom imeli ene poceni govorne naprave, je bilo precej povedanega tudi na Motosvetu o tem. Pa se mi zdi, da so bili uporabniki kar zadovoljni. Pobrskaj malo po iskalniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorna naprava zna biti zanimiva...hm ima kdo izkušnje z takimi ta poceni? Sicer če pa se ne obnese pa verjetno tudi ne bankrotiraš za tistih par evrov...

vsi ki so si kupili neke poceni, tudi iz luisa in HG so jamrali da so nad 40 neuporabne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo pač uporabljaš, za druge počasnejše gozdne aktivnosti :devil: ...če sploh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar uredu zgledajo za ta denar :OK:

kot je naslov... za prvo silo :D pa še za kej več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D

:angry: Porka duš,imajo samo:M,L,Jast sem probal L pa prsti ne grejo not. :wacko:

Drugače pa zgledajo kar :OK: ,za te šolde.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem v Lidlu gledal (poizkušal) rokavice iz kozjega usnja (18€). Občutek je boljši kot pri Hoferjevih (prejšnji mesec - 17€). So malo tanjše in nekako mehkejše. Če ne bi že kupil Hoferjevih (Crane sport), bi vzel te. Res pa bodo te Hoferjeve kmalu pretople, saj imajo kar debelo podlogo, ki se v vročih dneh lepi na roke in potem težko snameš in ponovno nadeneš rokavice. Morda pa vzamem na zalogo (koliko km zdržijo v povprečju ene rokavice?). Za poleti pa tako potrebujem ene tanke brez podloge morda bo še kakšna akcija).

Ostale opreme nisem gledal pretirano. Pri govorni napravi ne vem, kako jo stlačiš pod čelado da ne tišči v uhlje.

Prevleka pa se mi je zdela prekratka za čoperja (cca 2,4m dolžine)

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, če je težka,- je ne voziš s sabo. Jaz imam nekaj podobnega (iz nekega debelega platna), za žez zimo pokrivat motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hofer škornji 'sprobani' v njihovem prvotnem namenu - zaščiti noge pri padcu :doze: obnesli so se zelo dobro, kljub temu da sm po cesti drsel nekje 5-6m z nogo ujeto pod motorjem, so plastični drsniki in ščitniki zelo dobro opravili svojo nalogo, le nekaj prask na njih in to je to, noga nepoškodovana :)

poleg 'crashtesta' sem zaenkrat zelo zadovoljen z njimi, za svojo ceno zelo kvalitetni, topli, udobni in ne premočijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo sprobal Lidlove rokavice. Zadeva niti ni tako napačna. Malo me sicer moti, da ni trde zaščite členkov s kakim kevlarjem ali podobno, samo se preživi. Zadeva je zelo udobna :OK: , ima pa eno slabo lastnost, da bo najbrž za poletne vožnje malo pretopla. Vozim povprečno hitro in nimam zaščit pred rokavicam, pa mi je bilo še vedno dokaj vroče v njih.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz imam občutek, oziroma vem, da bom te Lidlove rokavice uporabljal bolj v hladnejšem času. Moram kupit še ene bolj tanke. Mi je v teh vroče, pa tudi vozim nageca. Hoferjevi škornji pa :OK: , zakon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no hofer škornji 'sprobani' v njihovem prvotnem namenu - zaščiti noge pri padcu :doze: obnesli so se zelo dobro, kljub temu da sm po cesti drsel nekje 5-6m z nogo ujeto pod motorjem, so plastični drsniki in ščitniki zelo dobro opravili svojo nalogo, le nekaj prask na njih in to je to, noga nepoškodovana :)

poleg 'crashtesta' sem zaenkrat zelo zadovoljen z njimi, za svojo ceno zelo kvalitetni, topli, udobni in ne premočijo :)

tudi jaz sem jih testirala na ta način v petek. tudi jaz sem zadovoljna :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pa z temi rokavicami iz hoferja nimam tako dobrih izkušenj.

Imam jih ~2500km in še vedno ko je fura daljša od 200km že med vožnjo in potem še nekaj dni čutim bolečino v zglobih med palcem in kazalcem na obeh rokah.

Za sabo imam letos ~5000km, tko da kar se kondicije tiče ni problem.

Naj samo omenim da sem za prvo letošnjo furo ki sem jo imel naredil 400km z starimi Wintexovimi rokavicami in nisem občutil te bolečine ne med vožnjo ne potem.

Tko da kar se mene tiče so rokavice res samo za prvo silo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pa z temi rokavicami iz hoferja nimam tako dobrih izkušenj.

Imam jih ~2500km in še vedno ko je fura daljša od 200km že med vožnjo in potem še nekaj dni čutim bolečino v zglobih med palcem in kazalcem na obeh rokah.

Za sabo imam letos ~5000km, tko da kar se kondicije tiče ni problem.

Naj samo omenim da sem za prvo letošnjo furo ki sem jo imel naredil 400km z starimi Wintexovimi rokavicami in nisem občutil te bolečine ne med vožnjo ne potem.

Tko da kar se mene tiče so rokavice res samo za prvo silo.

En zelo podobn problem sem imel z alpinestars rokavicami. po par kilometrih sm imel mravlinčasto desno roko. Meni se je to dogajalo, ker je bil palec malo prekratek, in je zategnilo tudi kazalec.....rokavica mi je prav če ne držim belance. mogoče imaš pdoben problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem imela pa ta problem z wintex rokavicami (tako tankimi enduro za poletje in navadnimi cup). sem ugotovila, da mi problem povzroča zapestnica :blink: , ki pritiska na žilo. sedaj ne nosim več zapestnice in je uredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kot sem predvideval, bom te Lidlove rokavice imel le za zelo hladno vreme... Vroče, da imam vse mokre dlani,- bo treba kupiti normalne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Kot sem zapisal, v mrzlem vremenu so bile odlične. :worship:

Sem pa konec tedna v Lidlu kupil polnilec za akomulator. 20 evrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!