Skoči na vsebino

Galerija avtomobilov


bassko

Priporočene objave

s temle se pa jest okol vozim, ko je zunaj mrzlo ali dežuje

jezevac.jpg

Hud spojler :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jo mojo Cuore Sportivo...če je že motor italijan naj bo pa še avto :P :evilgrin:

post-1406-1208080763_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ravno tako lepo alfistično razpoloženi.

Še tazadnja prava alfa! :naughty: (že drugič, sam je tak leeeeepaaa :)

Začuda imam vse slike samo na zimskih gumah!

20070611174626_2006_1201AR750001.JPG

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo ravno tako lepo alfistično razpoloženi.

še moja malenkost...

post-1362-1208292926_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Vojč
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta pa ni moj... sm ga pa slikal pred tovarno Rolls-Royce v Chichister-ju. Na žalost v tovarni nisem smel slikat.

post-11405-1208336469.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa moj dirkalnik VTAAAAK :P

Živo rdeča barva v tem odtenku ni ravno višek zadržane elegance.

Ob pogledu na mojega se še Policija zaustavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živo rdeča barva v tem odtenku ni ravno višek zadržane elegance.

Ob pogledu na mojega se še Policija zaustavi.

Seveda, saj je zadolžena za to, da kontrolira kje se odlagajo kosovni odpadki ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alfisti?

Avtomobili s kratkotrajno lepim dizajnom (po par letih izgledajo kot konzerva) in kvaliteti, pri kateri si lahko srecen, ce se ti ne odvije kolo v naslednjem ovinku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alfisti?

Avtomobili s kratkotrajno lepim dizajnom (po par letih izgledajo kot konzerva) in kvaliteti, pri kateri si lahko srecen, ce se ti ne odvije kolo v naslednjem ovinku.

@girox

stupid.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alfisti?

Avtomobili s kratkotrajno lepim dizajnom (po par letih izgledajo kot konzerva) in kvaliteti, pri kateri si lahko srecen, ce se ti ne odvije kolo v naslednjem ovinku.

Nisem voznik Alfe, vendar mislim, da si ga glede dizajna kar pošteno biksnil, vsaj kar se tiče zunanjih linij in oblin. Glede kvalitete pa avtomobila nikoli ne kritiziram, če ga nekaj časa tudi sam nisem posedoval. Morda jo pa res kvaliteta postavlja v neenakovreden položaj s tekmeci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem voznik Alfe, vendar mislim, da si ga glede dizajna kar pošteno biksnil, vsaj kar se tiče zunanjih linij in oblin. Glede kvalitete pa avtomobila nikoli ne kritiziram, če ga nekaj časa tudi sam nisem posedoval. Morda jo pa res kvaliteta postavlja v neenakovreden položaj s tekmeci?

dizajn nemskih avtomobilov je nadaljevanje; pri alfah so razlike med generacijami take, kot da bi jih delale povsem druge tovarne. Ko gre model ven iz proizvodnje je zato ponavadi pravi old-timer iz 60.let (kot fotka tistega alfista prej).

O ne-kvaliteti ni vredno izgubljati besed ali stavkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizajn nemskih avtomobilov je nadaljevanje; pri alfah so razlike med generacijami take, kot da bi jih delale povsem druge tovarne. Ko gre model ven iz proizvodnje je zato ponavadi pravi old-timer iz 60.let (kot fotka tistega alfista prej).

O ne-kvaliteti ni vredno izgubljati besed ali stavkov.

včasih sem imel v profilu podpis "LIFE IS TO SHORT TO DRIVE A GOLF DIESEL" kar na hitro pove moje mnenje o vseh švabskih kantah :evilgrin:

al pa ta stavek mi je tud zelo všečen,...sicer tukaj je avtor govoril o motociklih, a primerjavo bi lahko z lahkoto namenil tudi avtomobiloma... "je lahko boljši od BMWja? Tega odgovora ne uspem potegniti iz rokava, pa čeprav sem s terenskimi BMWji veiko prevozil z vsemi modeli. Guzzi je drugačen. Mehkejša filozofija stoji za tem motociklom. Zdi se mi, da mu pristoji kravata. Razumete?"

no namesto BMW in Moto Guzzi si zamislimo VW in Alfa Romeo :rolleyes:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alfisti?

Avtomobili s kratkotrajno lepim dizajnom (po par letih izgledajo kot konzerva) in kvaliteti, pri kateri si lahko srecen, ce se ti ne odvije kolo v naslednjem ovinku.

tipicni stavek vsakega, ki avta nikoli ni vozil. To je ze peta alfa pri hisi, probleme imeli samo z eno, pa se to so vse porihtali. Vsaka na 100 tisoce km, saj mama dela v LJ in se tja vozi vsakodnevno itd.

Isto govorite kot za ducatije, kao da sam crkujejo itd., v resnici ga pa se noben v zivljenju ni imel in ga vrjetno nikoli nebo.

Sploh ni dvom, da so japonske masine prakticno neunicljive, amapk take bedarije ko pa eni govorite, to pa je ze malo hudo...v glavnem tako sem reko, tipicni odgovor nekoga, ki je pac cul, da italjani pa crkujejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!