Skoči na vsebino

Galerija avtomobilov


bassko

Priporočene objave

Motor je šel od hiše :cry: . Se pa vsaj lahko tolažim z novo igračko :naughty:

TVR Tuscan 4.0 RR

img1333.jpg

img1334.jpg

dsc02330.jpg

eksotikaaaaa :worship: :worship:

sm škoda, k ma volan na desni...pr nas se voz en griffith z volanom na levi

sam še zmer je pa sagaris men osebno najlepši :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še to prisegam na bavarce (BMW RULES 4EVER) in vw pa še kake nemške(audi-ampak mercedes je pa sranje) in švedske volvote.

vse drugo je pa en drek(francozi,da ne govorim o italjanih, kitajci, korejci....)

:closedeyes: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dejte no zame so cari italjani pa japonci :worship:

bavarci so pa bl tak :whistle: velik na prestiž pa nč na šport :BUA: čeprow se neki trudjo ampaj je še zmeri preveč udobja v bavarcih.zdej si lastimo hondo civic ivtec 1.8, 140hp

no no zdej mamo pa tale stroj, zdej je še testn ampak bo pa hmal nš :OK: honda civic type R 2008, 2.0 litrski otor 202kojna blokado ma na 8200rpm. ampak ko zagori lučka ivtec te sm prlima na zice :OK:

post-18151-1215988477_thumb.jpg

post-18151-1215988497_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dejte no zame so cari italjani pa japonci :worship:

bavarci so pa bl tak :whistle: velik na prestiž pa nč na šport :BUA: čeprow se neki trudjo ampaj je še zmeri preveč udobja v bavarcih.zdej si lastimo hondo civic ivtec 1.8, 140hp

no no zdej mamo pa tale stroj, zdej je še testn ampak bo pa hmal nš :OK: honda civic type R 2008, 2.0 litrski otor 202kojna blokado ma na 8200rpm. ampak ko zagori lučka ivtec te sm prlima na zice :OK:

z4 m roadster je že en izmed res pravih športnikov pri bmwju, tud m3 csl je en izmed takih, oba ročne menjalnike, bolj kot ne samo nujna oprema, drugač pa igračka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še veliko je takih bmw-jov(m6,m1...)sej japonci so še dobri sm vse drugo je pa bl tak.

pa ste pozabli na mclaren mercedes slr,bugatti(v lasti vw),audi r8.... :whistle: :whistle:

pa una honda je baš dobra i lepa bi jo mel takoj :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravih športnih avtomobilo je tako malo. Če samo po teži pogledamo: Z4 navadni ima že 1.400 kg, SLR: 1.700 kg, Bugatti skoraj 2.000 kg, 911 - 1.600 kg. To so teže limuzin in ne športnih avtomobilov. Samo za ilustracijo: Land Rover Freelander ima 1.650 kg

Moj ima malo več kot tono in nobenih elektronskih pomagal. Kar pomeni ali znaš peljat ali pa raje pusti. Tudi 3 prestava ni varna za pohodit, ker če je malo slabša podlaga že pri relativno nizkih obratih zasuče kolesa v prazno in zadek začne bežati v stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo glih v tem je fora 2 tone pa najhitrejši avto na svetu(pogazi bilo katerega, pa tudi preformanse niso slabe)bmw,porsche,bugatti vse zelo hitre, udubne in z dobrimi preformansami.Pa kaj če je tona pa pol je bar vzdržljiv, udoben, hiter in z dobrimi preformansami.(kaj drugega pa še rabiš).npr. glej top gear večinoma sami švabi in skos jih hvalijo pa znajo oni kaj govorijo(če tudi aston martin ni slab).

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cena bavarcu je pa tut vrtoglava :rolleyes:

recimo enga isto močnga italjana al pa japonca dobiš za 3x majšo ceno kot bavarca :whistle:

men so recimo všeč alfe, al pa tole hondico type R dobiš novo že od 17.000eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bavarci niso nč glej mersedese.

bavarci so še kolk tolk primerni blej ti rejši druge znamke pa se boš začudu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cena bavarcu je pa tut vrtoglava :rolleyes:

recimo enga isto močnga italjana al pa japonca dobiš za 3x majšo ceno kot bavarca :whistle:

men so recimo všeč alfe, al pa tole hondico type R dobiš novo že od 17.000eur

ja sma razlika je v tem da alfe ne boš nikol za dobr dnar prodav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo glih v tem je fora 2 tone pa najhitrejši avto na svetu(pogazi bilo katerega, pa tudi preformanse niso slabe)bmw,porsche,bugatti vse zelo hitre, udubne in z dobrimi preformansami.Pa kaj če je tona pa pol je bar vzdržljiv, udoben, hiter in z dobrimi preformansami.(kaj drugega pa še rabiš).npr. glej top gear večinoma sami švabi in skos jih hvalijo pa znajo oni kaj govorijo(če tudi aston martin ni slab).

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Ne bo čisto držalo. Stegne ga že ena simpl Ultima, ki jo kupiš v škatli in sam doma sestaviš. Trenutno ima 5 svetovnih rekordov. Bugatti drži verjetno samo še rekord o končni hitrosti, pa še to samo zaradi tega ker v Ultimo nobeden ne da takšnega menjalnika, da bi lahko avto šel 400, ker je to čista bedarija. Se pravi avto za ca. 60 tisočakov narejen v garaži vrže dol avto za več kot 1 mil EUR, ki ga je leta razvijal eden največjih avtomobilskih koncernov. HA HA HA HA.

Drugače definitivno delajo nemci najboljše avtomobile na svetu. S tem se strinjam. Sam športnih pa sigurno ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so bmw-ji zakon in imajo ene od najboljših performans na svetu (npr.m3).nemci so nasplošno najboljši v avtomobilizmu.ajde sm še kakšni ferariji in lamborđiniji so še bl športni :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja cena bavarcu je pa tut vrtoglava :rolleyes:

recimo enga isto močnga italjana al pa japonca dobiš za 3x majšo ceno kot bavarca :whistle:

men so recimo všeč alfe, al pa tole hondico type R dobiš novo že od 17.000eur

No kje si kolega staknil, da se nova honda type R dobi za 17000€ - ta je pošteno bosa :blink:

In kateri isto močni bavarec stane 3x tolk kot japonc - pa mnda ne bomo primerjali sedaj npr. Nissan Micre in E-classe?

Si se kdaj vprašal kateri so najkvalitetnejši in najmanj kvarljivi serijski avtomobili? Dobro se spominjam testa obrabe delov po 100.000km. V igro so vzeli predstavinke višjega srednjega razreda: Mazda 6, VW Passat in Škoda Octavia. Točke se štejejo od 100 navzdol (za manj uke: 100 je enako 0 obrabljenih delov - torej praktično nov avto). Passat je zbral najmanj - 76 točk. Octavia 82. Presenetljivo jih je Mazda zbrala 100. In Bavarc je ohoho a ne?

No da ne bomo off topic - se mi zdi, da je to galerija, pa vseeno vsi nabijate nekaj o Italjanih, Japoncih, Bavarcih (zanimivo predvsem 15 letni otroci, k še nikol avta vidl niso - ahjej :wacko: ) - dajmo moderatorji malo pomesti smeti, se vam ne zdi?

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj vam ja znam ta vaša raziskavanja ja poznam iz prakse ki mamo mi že 25 let starega vw passata 250.000 kilometrov pa dela ko urica in se ni še nč pokvarlo in je še vse original pa ni edini nemc maš pa renoja laguno al pa kako kio ki jim morš že po 4 letih vse menjat in popravlat.Tk da ne mi govor čez pasate ki pomojem je bilo v uni raziskavi glih obratno.Ljudi znajo in imajo izkušnje da nemci zdržijo več kot bilo kater drugi avto. Moj stric ma naprimer že celo svoje življenje vw pa je kmet in vozi nafto za traktore, gnojiva, cement, pesek, hrano za živali....pa ga še nigdar ni noben razočaral(pa grem stavit da bi kak renojček al pa kia podlegli že prvi dve leti ko on vozi vw-je tak že 20 let pa en in isti model 20 let ne menja jih prej ker ni potrebe.

edino izjeme so ke kakšna alfa,toyote vse in honde, pa tudi par mazd je dobrih

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni so bmw-ji zakon in imajo ene od najboljših performans na svetu (npr.m3).nemci so nasplošno najboljši v avtomobilizmu.ajde sm še kakšni ferariji in lamborđiniji so še bl športni :whistle: :whistle:

ajd ne flancaj :headbang: audi rs4, impreza sti, lancer evo.........sej je bmw in ma čez 400hp ampak ga izdaja zadnji pogon, medtem ko mu tile trije za šalo uidejo čez ovinke........ali mogoče ti meriš športnost v HP in pospešku do 100 :hmm: ali pa kako pičkohvaten je avto...da vse pičke gledajo ko se pripelješ pred kafič :slap: uuuuuuu kak bmw, me zapelješ malo...........ne, tle maš stelex pa cuno pa drsaj šajbe :lol1: jst grem pa na pir tacajt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kje si kolega staknil, da se nova honda type R dobi za 17000€ - ta je pošteno bosa :blink:

In kateri isto močni bavarec stane 3x tolk kot japonc - pa mnda ne bomo primerjali sedaj npr. Nissan Micre in E-classe?

Si se kdaj vprašal kateri so najkvalitetnejši in najmanj kvarljivi serijski avtomobili? Dobro se spominjam testa obrabe delov po 100.000km. V igro so vzeli predstavinke višjega srednjega razreda: Mazda 6, VW Passat in Škoda Octavia. Točke se štejejo od 100 navzdol (za manj uke: 100 je enako 0 obrabljenih delov - torej praktično nov avto). Passat je zbral najmanj - 76 točk. Octavia 82. Presenetljivo jih je Mazda zbrala 100. In Bavarc je ohoho a ne?

No da ne bomo off topic - se mi zdi, da je to galerija, pa vseeno vsi nabijate nekaj o Italjanih, Japoncih, Bavarcih (zanimivo predvsem 15 letni otroci, k še nikol avta vidl niso - ahjej :wacko: ) - dajmo moderatorji malo pomesti smeti, se vam ne zdi?

ajd

:rolleyes:

ah zanimivo kako vplivajo leta na ljudi :rolleyes: zdej k mam pa sam 15 let pa mislš d nimam pojma v avtih :doze:

pa mislm da sm prešravfov pa že več avtu ki ti(moj strfotr je avtomehanik, pa mam sam izkušnje z menjavanjem motorja od renault petke, sm 3x motor menow k sta 2 zaribala)

ah kaj čmo se kregat k smo mlajši z iskušnam itak mn vredni k en kurac, k kup avto pa neve na keri strani ma za pokrow tankat ;)

lp matic

p.s aja pa hotu sm napisat 27.000eur pa sm se zajebu,

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendar kolega mfink, še vedno nisi odgovoril na vprašanje: Kateri isto močni bavarc stane 3x tolk kot japonc? Ne hecam te, samo res me zanima kaj si imel v mislih, ko si spisal to poved.

hvala

p.s.: če malo šraufaš stare 5-ke se meni še ne zdi, da sedaj pa imaš ohoho pojma o avtih, ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Offtopic!

Raje še kakšno fotko TVR ali Cobre, po možnosti skupaj, ali pa kakšne panoramske videe obeh skupaj po kakšni lepi zaviti cestici.

Ostali izkušeni avtomehaniki, pa najprej izpit narest, si kaksen avto kupit in potem še 50 različnih avtov vozit, da ne boste delali statistike pokvarljivosti med fotrovim volvom, stricovim BMWjem, tetino fiesto in 5ko od stare mame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam lastnih izkušenj ampak se s sorodniki pomenam pa slišim prava mnenja ki mi je 3/4 sorodnikov avtomehanikov in mehaničnih inžinirjev in so starejši od tebe prešravfali že tulko fičotov, dian,petkic,katrc ko jih ti v svojem življenju nisi še ni vidu.Pa mislim da grem jaz tudi v te smeri avtomehaništva zato ne me učit sm zato ki si 2x starejši od mene :alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!