Skoči na vsebino

Galerija avtomobilov


bassko

Priporočene objave

Kot bi kapelico na kolesa postavil,ha ha pa brez zamere!!!

Haha. Še dobro, da nisem edini takšnega mnenja ;)

hvala za minuse

Tale moj prejšnji je pa še bolj podoben "kapelici".

To pa ni glih kapelica. S takim avtom je v takem vremenu prav prijetno "lazit" po brezpotjih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha. Še dobro, da nisem edini takšnega mnenja ;)

hvala za minuse

To pa ni glih kapelica. S takim avtom je v takem vremenu prav prijetno "lazit" po brezpotjih.

Zdaj vidiš koliko nas imajo radi na tem forumu in to, če samo svoje skromno(ampak utemeljeno) menje poveš,ki je seveda povsem namestu.Ti si dobil 5 minusov, jaz pa za mojo strokovnost samo 10 Bravo umski maloposetneži !!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če samo svoje skromno(ampak utemeljeno) menje poveš,ki je seveda povsem namestu...

Joj joj joj, Brumči moj. Prvo se seveda spotaknem ob "utemeljeno mnenje". Očitno ti šola življenja (baje si v drugih bil bol tako tako) ni dala ravno definicije, kaj utemeljeno mnenje je, pa ne bi bilo slabo, če malo uporabiš tole reč pred seboj (na katero tipkaš) pa malo preveriš po internetu, stavim da je kje več kot odlično napisano in jasno ti bo kaj hitro, zakaj je tam ne le 10 temveč celo 12 minusov. Drugo me hitro zbode to, da je tvoje "mnenje povsem na mestu" (slovnično sem izpopolnil, pa me ne kregat zarad tega). Zanimivo, da je na mestu, če pa je tema "GALERIJA", kjer je seveda več kot na mestu, da se utemeljeno mnenje izrazi. Daj ga biksat no. Bi blo res fino, če bi pomagal le v temah, kjer si mojster, ostale veleumne izjave pa prepustil drugim mojstrom :) Se strinjaš?

Hvala - se iskreno opravičujem za OFFtopic, a "mulec" kot sm, mi ne da miru, da tu pa tam ne posežem malo vmes :)

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj vidiš koliko nas imajo radi na tem forumu in to, če samo svoje skromno(ampak utemeljeno) menje poveš,ki je seveda povsem namestu.Ti si dobil 5 minusov, jaz pa za mojo strokovnost samo 10 Bravo umski maloposetneži !!!!!

IDI SE ZDRAVIT........POD NUJNO.....headbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif Evo pa še enga minuska ti stisnem, ko ti že tak hasne.....evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj joj joj, Brumči moj. Prvo se seveda spotaknem ob "utemeljeno mnenje". Očitno ti šola življenja (baje si v drugih bil bol tako tako) ni dala ravno definicije, kaj utemeljeno mnenje je, pa ne bi bilo slabo, če malo uporabiš tole reč pred seboj (na katero tipkaš) pa malo preveriš po internetu, stavim da je kje več kot odlično napisano in jasno ti bo kaj hitro, zakaj je tam ne le 10 temveč celo 12 minusov. Drugo me hitro zbode to, da je tvoje "mnenje povsem na mestu" (slovnično sem izpopolnil, pa me ne kregat zarad tega). Zanimivo, da je na mestu, če pa je tema "GALERIJA", kjer je seveda več kot na mestu, da se utemeljeno mnenje izrazi. Daj ga biksat no. Bi blo res fino, če bi pomagal le v temah, kjer si mojster, ostale veleumne izjave pa prepustil drugim mojstrom :) Se strinjaš?

Hvala - se iskreno opravičujem za OFFtopic, a "mulec" kot sm, mi ne da miru, da tu pa tam ne posežem malo vmes :)

ajd

Jebat ga......važn, da ima BMW.

Primitivno hvaljenje, bizarnost na 3 potenco...... :SS:SS:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primitivno hvaljenje, bizarnost na 3 potenco...... :SS:SS:SS

Ampak jaz sem mu pa vseeno malo fauš. :blush:

Ne avta, še manj mopeda, še dosti manj bajte, niti najmanj babe..........ampak tistih klobas, ki jih ma v kleti obešene, sem mu pa res!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak jaz sem mu pa vseeno malo fauš. blush.gif

Ne avta, še manj mopeda, še dosti manj bajte, niti najmanj babe..........ampak tistih klobas, ki jih ma v kleti obešene, sem mu pa res!!!

He, he he ......si zakompleksan, ha?? trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Točno tako, kdor malega vozi ima velik gobec in obratno!!!! :whistle:

Ps:pa še težko se vanjga spravi! :headbang:

HA,HA...Bravo!

Res je hecno kako se lastniki malih vozičkov vedno tolažijo s tem, da imajo "večjega". He,he,he...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA,HA...Bravo!

Res je hecno kako se lastniki malih vozičkov vedno tolažijo s tem, da imajo "večjega". He,he,he...

jst imam majhnega... ga pa zato lahko parkiram v vsako luknjo...tudi majhno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!