Skoči na vsebino

Galerija avtomobilov


bassko

Priporočene objave

Ob 15. 7. 2020 ob 0:31, smasher pravi:

ajde un "sport" so malo pošpegali oblike pri roverju  A?

Mislimd a za tiste z velkimi kolesi lahko samo sanjamo v EU.. tiste gume in modularna vrata pri nas? Dvomim...

če gremo že na US jajca, .. je treba it na velka jajaca :

2019-Ram-HD-Power-Kendall-Dodge-1024x469

:lol1:

Ma saj imaš že zdaj Forda Rangerja...ampak to so pick-up-i...zadaj listnato vzmetenje...če nimaš ravno 10 vreč cementa na kripi poskakuje kot zajec na terenu.

Nekaj kar pa ima obliko terenca...brez kripe zadaj, pa seveda, da je robustno...ima nek odmik od tal...pa že težko najdeš...oz.pri nas sploh ne. Razni SUV-i so samo napihnjena jajca, ki se razlijejo na prvem večjem kuclju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Odšel. 11,5 let pri nas in 200k km je dost. Poseben, udoben in angleški.

DSC00409b.JPG.thumb.png.d73c2e88bfa44a6b4c88123a1a300c0e.png

Nekaj lažjega (-1000kg) malo manjšega in udobnega nabavil.

1616980134_IMG_20200829_101911597_HDRkopija.thumb.jpg.7e20ac79b9e718154f6f5ed8ea0b9305.jpg

Udoben, poskočnejši, urejen. Pač nemški. t2708.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, smasher pravi:

Udoben? Bolj udoben od angleža?  Neki nizek strop zgleda zadaj in majhen prtljažnik (v primerjavi z angležem).

Jp. Bolje od Discota. Sem tudi sam presenečen. Oba na blazinah. Na nemcu lahko trdoto nastavljaš. Nemc ga prekaša. Nizek strop ja.  Sedim zadaj izza voznika dobro kljub višini 186 cm. Vozniški nastavljen na mene. Manj prostora seveda je pa to čisto drug namen avta. Prtljažnik pa kilav. Položna šipa itd. Samo ne potrebujem več tolikšnega. Eden samostojen v Lj, druga gre drugo leto na faks. Ostala z mami sama.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še moje ljudsko vozilo. Letos pripeljan iz D. Letnik ´19, 135 Kw, 7 stopenjski DSG, naložen z vso mogočo opremo. Možnost prestavljanja ob volanu, aktivni tempomat, panoramska streha, ... 

 

Lp Robert

$_57 (1).jpg

$_57 (2).jpg

$_57.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Meni je všeč ozadje na 4, fotografiji, Doblo, Panda, Punto :D 

Verjamem da se avto fantastično pelje ampak meni je notranjost teh nemških avtov zmeraj ena taka žalost.... gumbi in plastika na armaturki v sredini isti ko na kombijih.. zadaj za potnike ena zatožna klop...

Novejši avti so tudi katastrofa, ena tablica za inštrumente, druga tablica v sredini z infotejnment... in to je to ostalo narisano z ravnilom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, smasher pravi:

Verjamem da se avto fantastično pelje ampak meni je notranjost teh nemških avtov zmeraj ena taka žalost.... gumbi in plastika na armaturki v sredini isti ko na kombijih.. zadaj za potnike ena zatožna klop...

Novejši avti so tudi katastrofa, ena tablica za inštrumente, druga tablica v sredini z infotejnment... in to je to ostalo narisano z ravnilom.

Izgleda, da se še nisi vozil z dobrim nemcem :blush: Opel ni lih taprau Švaba :P

Ne vem no, meni so top !

 

MB.jpeg

Benz.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Bmflar said:

Izgleda, da se še nisi vozil z dobrim nemcem :blush: Opel ni lih taprau Švaba :P

Ne vem no, meni so top !

 

MB.jpeg

Benz.jpeg

Ta zgornja slika je točno to kar me moti, armaturka narisana z ravnilom in ena velka tablica v sredini,.kje je tle dizajn? 

Ta spodnja slika je dosti lepša, malce razbite ravne linine z okroglimi zračniki, ena krivulja na strani sopotnika... Tukaj je nekaj dano na notranji dizajn. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 9. 2020 ob 23:27, smasher pravi:

Udoben? Bolj udoben od angleža?  Neki nizek strop zgleda zadaj in majhen prtljažnik (v primerjavi z angležem).

Popolnoma dovolj je udoben, 5 se nas je peljalo do Dunaja brez neke utrujenosti ali da bi kdo z glavo v strop butal ?

Hladilnikov pa tako ne vozim - to dela trgovec, ki mi ga proda ?

 

Photo 14-12-2018, 15 11 14.jpg

pred 7 minutami, smasher pravi:

Ta zgornja slika je točno to kar me moti, armaturka narisana z ravnilom in ena velka tablica v sredini,.kje je tle dizajn? 

Ta spodnja slika je dosti lepša, malce razbite ravne linine z okroglimi zračniki, ena krivulja na strani sopotnika... Tukaj je nekaj dano na notranji dizajn. 

Se mi je zdelo, zato sem dal take velike razlike ?

Meni niso všeč korejci .... pa Škode ?

... ampak cenene plastike pa nisem najdu :blush:

Popravljeno . Popravil Bmflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ooooooo neeeee... podlegel sem modi.... SUV sem kupil... 

Samo ga moram vsaj malo splaknit preden ga slikam za forum (ki ste tle sami šminkerji :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, smasher pravi:

Ooooooo neeeee... podlegel sem modi.... SUV sem kupil... 

Samo ga moram vsaj malo splaknit preden ga slikam za forum (ki ste tle sami šminkerji :P

Ni to, staraš se. :)

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fiat je zakon. Nikol ne bo kvaliteten, kot nemec ali Đapanezer, ampak onadva nikoli, nikoli ne bosta imela te FIAT duše. ?

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Tedybear pravi:

Fiat je zakon. Nikol ne bo kvaliteten, kot nemec ali Đapanezer, ampak onadva nikoli, nikoli ne bosta imela te FIAT duše. ?

Škoda, ker nimajo v ponudbi eno št. večje Pande, naslednika Sedici...500 X ni ravno to. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, vandrovec said:

Škoda, ker nimajo v ponudbi eno št. večje Pande, naslednika Sedici...500 X ni ravno to. 

Renegade, samo je ene 10k preveč 4x4 verzija. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://avtolog.si/

Tale stran je zelo uporabna, če kdo kupuje rabljen avto. Precej podatkov od št. Km po letih, starost lastnikov, območje, tehnični pregledi, ... se vidi.

Vendar le zq SLO.

Če pa kdo pozna podobno stran za Nemčijo naj prilepi link.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Tedybear said:

Fiat je zakon. Nikol ne bo kvaliteten, kot nemec ali Đapanezer, ampak onadva nikoli, nikoli ne bosta imela te FIAT duše. ?

Fiat, alfa, lancia….ducati guzzi aprilia, stvari z dušo 

149FC0E9-B1F5-4A6F-9609-74CF9604540A.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!