Skoči na vsebino

Fotografije motociklov 125ccm


GHOST RIDER

Priporočene objave

Tej pa da se jst pokazem svoj motor :) odvzete vse blokade. Max hitrost 180 km/h . 6 sec / 120 Km /h

2012-08-29-150224-1.jpg

2012-08-29-150304.jpg

Popravljeno . Popravil Aprilia666
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Še moja rs 125. Kupljena letos januarja. Je pa letnik 1999. Gre odlično, pred dvema tednoma pa sem še namestil novi gianelli izpuh in dodal rave ventil.

dscn0488.jpg

dscn0475.jpg

img0241.jpg

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav, sicer ni 125 ampak že ki je bila tema o iskanju 250tke v tej podskupini evo še mojo mašinco, kupljena konec novembra in dzej končno zrihtana (več ali manj)

dsc0254.jpg

ZZR 250 letnik 2001

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no to je pa moj dt letnik 97 biggrin.gif zaenkrat še brez predelav

a se tole prodaja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdej pa je mnde prlepl. No moj Keeway Speed, 125ccm, 2009 letnik, 4T, poraba 2.5l/100 km, končna 110 km/h (Še z blokadami seveda, pr kitajcu nikol neveš kdaj bo šlo kej v ku*ac), kupu sm ga pa lani novembra od enga stričeka penzjonista, z 13000 prevoženimi, parkiranga je meu pa u garaži na tepihu :O. Uglaunem men je ful uredu motorček, sploh za tako ceno k sm ga dobu (600€), najbolj se mi dopade poraba kr je fuul mala (Y). Morm pa zamenjat gume kker so zej Kendine gor še taprve in so trde k prasica pa niti grifa nimajo več :/

post-39913-0-38915100-1357518432_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

te mogoce zanima nakup crossa ? 
kitajec-150ccm ni glih "SMINKA" zic je mal raztrgan pa plactika polomana ,,, gume so nove... 4 takni... 180 eur ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Yamaha13 kaj si pa to šu pisat na vetrobransko, ku je grdo :D

 

p.s.: sicer iščem eno yzf r125ko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha13 kaj si pa to šu pisat na vetrobransko, ku je grdo :D

 

p.s.: sicer iščem eno yzf r125ko..

Imaš pa velik razpon, sploh glede želj. Prvo gledaš tzr pa nsr, sedaj pa že kar yzf :P

 

Sori za off

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vajenec, hehe sej vem da je blo grdo, zato sm jo pa že neki časa nazaj dau dol, tko da je zdej lepa :), če te zanima yzf-r 125 me lahko kontaktiraš na prasnikar_4@hotmail.com , cena trenutno je 2.350, vendar za 2.100 bi jo dal, servisi so delani v elisi v domžalah, računov nisem spravljal, ma nove gume, zadaj nosilec airmax z led smirniki, edini v sloveniji ker je bil naročen iz nemčije (180€), motor je res u nulo, jaz pa rabim denar ker grem na višjo kubikažo :P...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš pa velik razpon, sploh glede želj. Prvo gledaš tzr pa nsr, sedaj pa že kar yzf :P

 

Sori za off

U bistvu kupujem več motorjev za različne namene, ne samo enega. Tako da se za nek drug namen še vedno zanimam za TZR ali NSR (oba 2 taktna), medtem ko YZF za čisto nekaj tretjega. Sicer pa verjetno ni tezko ugotovit, zakaj jih rabim (mislim pa vse vozit) :)

 

Yamaha13; se zna zgodit da te kmalu kontaktiram!

Popravljeno . Popravil nsignific
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U bistvu kupujem več motorjev za različne namene, ne samo enega. Tako da se za nek drug namen še vedno zanimam za TZR ali NSR (oba 2 taktna), medtem ko YZF za čisto nekaj tretjega. Sicer pa verjetno ni tezko ugotovit, zakaj jih rabim (mislim pa vse vozit) :)

 

Yamaha13; se zna zgodit da te kmalu kontaktiram!

 

Car :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!