Skoči na vsebino

Prikolica za 3 motorje!!!!


MX_Peter

Priporočene objave

Najbližja varianta za rentat prikolico je MB, kar mi je malo predaleč.

kje v mbju pa jo lahko rentaš? mi bo podatek najbrž znal koristiti v prihajajoči sezoni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje v mbju pa jo lahko rentaš? mi bo podatek najbrž znal koristiti v prihajajoči sezoni :)

Jaz jo imam. Sicer ni bila nabavljena za rentanje. Ampak za pomoč v sili bi se lahko dogovorili. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo imam. Sicer ni bila nabavljena za rentanje. Ampak za pomoč v sili bi se lahko dogovorili. LP

Julija, ko grem na morje bi jo v pomoč rabil za 15 dni.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ti jo dam v najem.

Mislim, da bi me prišla predrago, kajti jaz jo rabim en dan za dol in en dan za nazaj. Bolje, da dobim enga, da mi babco z avtom pelje. Lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Julija, ko grem na morje bi jo v pomoč rabil za 15 dni.... :whistle:

Pa ti bom točno narisal pot :rolleyes: .... pa se neboš zgubo :whistle: .... zaj bi pa že lahko šou več ko 30 km od doma :unsure: ....če bo sila pa bom pelal pred tabo :P . In, do morja pa nazaj se ne voziš 15 dni :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bi me prišla predrago, kajti jaz jo rabim en dan za dol in en dan za nazaj. Bolje, da dobim enga, da mi babco z avtom pelje. Lp :yea1:

..je lahko pri meni teh 15 dni.... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..je lahko pri meni teh 15 dni.... :winkiss:

Ona si ne upa avta peljati :headbang: jaz bi pa rad šel z motorjem... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona si ne upa avta peljati :headbang: jaz bi pa rad šel z motorjem... :worship:

...mala malca. Dva motora, ti in jaz, za volanom avta moja :wub: , zraven nje tvoja :wub: in moj kombinezon. Doli pustimo tebe, tvojo :wub: in avto, midva z mojo se vrneva z motorjm in tudi prideva pote. Moja čebelica je profesionalka za vožnjo. Samo, da si ne boš izbral destinacije Španija, Tunis,... :rolleyes: . Kot sem rekel , mala malca.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mala malca. Dva motora, ti in jaz, za volanom avta moja :wub: , zraven nje tvoja :wub: in moj kombinezon. Doli pustimo tebe, tvojo :wub: in avto, midva z mojo se vrneva z motorjm in tudi prideva pote. Moja čebelica je profesionalka za vožnjo. Samo, da si ne boš izbral destinacije Španija, Tunis,... :rolleyes: . Kot sem rekel , mala malca.LP

:kva2: Saj veš-Dalmacija....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Saj veš-Dalmacija....

Pa bo lušno. Vse se bomo dogovorili danes ob travarički - dalmatinski!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, lepo, če pa vidva mislita vzet v najem prikolico od Desertsoul-a, se bosta z njim dogovorila, pa še mene obiskala, saj je ta varno spravljena pri meni doma.

Pa lep pozdrav in srečno v 2008;

Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men bi tud fajn prsla jutr (oz. dans) popoldan prikolca za ksno urco (do obale pa nazaj)..tko da ce je kdo iz Lj ali okolice oz. pozna koga, itd.. --> p.m. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem. V Italiji sem zaaral en motor, in sem zmenjen da ga grem jutri iskati, zdaj pa ne morem nikjer dobiti kombija. Tako da me zanima če ima kak motosvetovec iz okolice lj za posoditi moto prikolico za jutri za ene par urc. Plačam. PM ali pa me pokličite na 031 728 940.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oi!

Tuki mas cifro od tipa, ki mi je lani rental kombi, ko sem sel iskat mojega.

Za po Slo je takrat racunal 80eur, nekako sva se zdilala, da do Trevisa in nazaj racuna enako, ima pa precej zasedeno...

Lahko pa probas na 041633 596 Oskar - prevzem kombija je v Lju

Lp!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men bi tud fajn prsla jutr (oz. dans) popoldan prikolca za ksno urco (do obale pa nazaj)..tko da ce je kdo iz Lj ali okolice oz. pozna koga, itd.. --> p.m. ;)

ima kdo kako prikolico za posojo/najem, pa da je ne potrebuje v soboto?? pm...->

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra rešitev za malo lažji motorčič :worship:

post-5391-1201941463_thumb.jpg

kluni slikco, če hočeš videt kako in kaj :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko verjamem, da ga je deklica sama spravila na tako visoko stojalo. Poleg tega se lahko nagiba motor še levo-desno, kar je pri tako visoko dvignjenih rokah nerodno. Res, da ga porine s pločnika, vendar po moje ni ravno praktična zadeva. Mogoče, če je montirano na avto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zivjo,

jaz pa iscem koga, ki bi mi sel iskat motor. Prikolice ne bi rentala, ker nimam kljuke, pa tudi ne bi sama vozila... bi raje, da mi kdo pripelje motor. torej iscem koga s kombijem ali avto + prikolica. Pa valjda neki placam...

a kdo kej pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!