Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

ja velka planina, prejšno soboto organiziral nočni pohod na velko poklical še dva prijatelja in dve prijateljici in smo šli na nočni pohod, ki se je zaključil v domžalskem domu z plesanjem in noro zabavo, prisotni mi in punce ki delajo v koči. In ko je najbolj luštno se te dve naši dečvi odločita za odhod, res pa da je bila že bolj jutranja ura kot pa večerna, pa ker punci ne znata sami nazaj do avta, jih moram odpeljati dol in pustiti ostala dva prijatelja gor, ker se odločita ostati na zabavi in prespati v domu. Jaz pa domov in drug dan nazaj po zamudnika. Danes pa skoraj ista ekipa na nočno v Tamar, upam, da bo podobno kot na velki.

Popravljeno . Popravil oks
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo zame imam željo na veliko za božič pa sm zmeri nekje u tujini in tud letos bo tako...:( zgleda da mi res ni usojena...

Eno uprašanje kje nej dobim knjigco za štemplat hribe...?si morm nabavt da bo lažje na stara leta spomine obujala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hribolazci, vas lahko prosim za kako idejo hribolazenja?

Malo sem že naveličan trim kabineta- Šmarne gore in bi rad zlezel še kam višje (do 2 uri vzpona).

Pogoj je, da ni zahtevno, da je dokaj blizu Lj... Skratka neka malo večja Šmarna gora.

Hribov pa res ne poznam zato se opravičujem, če sprašujem neumnosti.

Hvala!

Krim.

genau 2 uri..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zdele še na Šmarko za vikend pa moogče res Krim. A je kaka pametna pot (taka, kjer se ne vozjo šminkerski GS-i...- aja, ti gredo itak sam po cesti :lol: )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem zdele še na Šmarko za vikend pa moogče res Krim. A je kaka pametna pot (taka, kjer se ne vozjo šminkerski GS-i...- aja, ti gredo itak sam po cesti :lol: )

Iz jezera gor vem,da je zlo lepa..Sporoč kake so snežne razmere.Upam,da ga bo za vikend še kaj namelo..

Aja,da neuš presenečen....za GSa take razmere niso noben problem...

Uživej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene mika spet peš na Veliko planino za novo leto iz Jurčka gor..

Je bilo sicer mal zdrsov nazaj...sam nepozabno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...od februarja so v omari ležali novi turni pancarji Garmont. NIč, sprobat...preden se lotim kake zaresne ture.

Preverim mal forume..povsod žalost za turno smuko. Mah nič, grem tja, kjer je zmeraj vsaj mal ziher. Blejska koča na Lipanci, pa pol naprej desno na Debelo peč, al pa levo na Mrežce. Že sam začetek...bolj žalosten. Snega malo, kamenje po poti. NIč, bo zgorej boljše. In rezultat.

Na vrhu Mrežc južno, se je med smučanjem vdiralo do jajc, pa mam skor 1,90. Skorej.

Eno samo garanje gor in še večje dol. V tistem gnilem snegu naredit kak zavoj.....no go.

Zjeban v dolino, vmes še na polno čez kamenje za ovinkom...ampak...čevlji pa trenajo. Brez žuljev.

post-2849-0-00202000-1356359796_thumb.jpg

post-2849-0-09248600-1356359844_thumb.jpg

post-2849-0-36126000-1356359874_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En kratek skok na Kriško goro. Matr...cela božja pot. Ljudi kot okol Blejskega jezera. Pač..eni danes kolovratijo naokoli z Dunlopkami, Metzelerkami, Pireliji...eni pa z Alpino, Lowo, Garmontom...al pa Salomonom.

post-2849-0-85205500-1356876638_thumb.jpg

post-2849-0-14819700-1356876674_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vrhu Mrežc južno, se je med smučanjem vdiralo do jajc, pa mam skor 1,90. Skorej.

Tedy to je čisto zavajanje javnosti!

Lahko se ti je vdiralo samo 50cm ali pa celih 80cm...

Sicer pa super ajerobika.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole pa sem zagledal nekje na pol poti proti sv.Jakobu nad Preddvorom.

post-31392-0-99190600-1358025135.jpg

post-31392-0-98017900-1358025216.jpg

Popravljeno . Popravil gusar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva lovila in ujela sončni vzhod na Sv. Primožu pa še za minuto hitrejša sva bla kot en teden nazaj, kljub snegu in ledu na poti (pozabla ketne hahahah)  :OK:

 

post-16032-0-18780000-1358617630_thumb.jpgpost-16032-0-47372200-1358617650_thumb.jpg

post-16032-0-63122300-1358617678_thumb.jpgpost-16032-0-27922200-1358617698_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva lovila in ujela sončni vzhod na Sv. Primožu pa še za minuto hitrejša sva bla kot en teden nazaj, kljub snegu in ledu na poti (pozabla ketne hahahah)  :OK:

 

attachicon.gif2013-01-19 09.17.54.jpgattachicon.gif2013-01-19 09.17.39.jpg

attachicon.gif2013-01-19 09.12.37.jpgattachicon.gif2013-01-19 09.12.23.jpg

Znamka pri kateri držiš prst dol ....maš prov ......to ni za ženske :grim

Drugače pa super,koliko si potrebovala do gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znamka pri kateri držiš prst dol ....maš prov ......to ni za ženske :grim

Drugače pa super,koliko si potrebovala do gor?

Tole izjavo sm pa že velikrat slišala ja.......se strinjam, bmw je za pussye hahahahaha

Od parkinga pr Calcitu do vrha 39 minut (delamo na tem, da pridemo na 35 vsaj, ampak v tehle razmerah k je sneg pa led na poti brez ketn žal ni šlo hitrejš  :grrr, že tko sm skor pljuča vn splunla)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste bli na Slavniku, mi pa na sosednjem Snežniku... :grim

 

A bi se dal odsmučat  dol tam do Sviščakov.???  Oziroma....me zanima, ali je tolk snega, da bi ta Snežnik enkrat obdelal še  z turnimi dilami.

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!