Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

Včeraj mi je končno uspelo se učlaniti v planinsko društvo Ljubljana - Matica.

Pa me zanima, ali je še kak motosvetovec, ki je včlanjen v kako društvo in ali se udeležujete teh izletov, ki jih prireja PD?

Če kdo je in kdaj kam gre, bi bilo fino, če bi se kdaj zmenili in šli skupaj...... :OK:

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včlanjen nikjer, čeprav dosti hodim.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakodnevna štajga v tretji štok je za mene čisto dovolj :grim (še posebej po tem, ko sem si letos na smučanju skoraj koleno ven fuknil :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dejstvo je, da je bila odločitev včlanitve v PD predvsem zaradi tega, ker odkar nisem več z bivšim skupaj nimam "partnerja" za v gore... in tu imaš vse lepo organizirano in se ti ni treba ukvarjati s tem ali imaš partnerja ali ne...... jih je vedno dovolj tam.......

Kam pa hodiš Špil ponavadi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm. v bistvu se udeležujem dveh vrst matranja nog.. po eni strani je fajn za kakšna dva dni pobegnat v skalce (kakšen Mangrt, Raduha, nič težjega skratka), enkrat na leto na malce močnejšo matrarijo, drugače pa se lokalna druščina spravlja vsako leto na malce bolj ekstremen tridnevni pohod.. tako so bile v preteklosti opravljene naslednje relacije: Šentjur-Sevnica (1 dan), Šentjur- Maribor(11 ur), Šentjur- Ljubljana (3 dni), Šentjur-Sv.Jurij ob Ščavnici (3 dni), Šentjur-Novo Mesto (3 dni), Šentjur-Dravograd (3 dni), Šentjur-Zagreb (2 peklenska dneva), Sl. Gradec-Maribor (trodnevno Pohorje). Vsako leto grem na trodnevni zimski spominski pohod po poteh XIV. divizije, drugače pa spomladi/poleti/jeseni vsaj enkrat na teden na lokalno hribovje (Resevna, Rifnik, Boč, ipd.)

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm. v bistvu se udeležujem dveh vrst matranja nog.. po eni strani je fajn za kakšna dva dni pobegnat v skalce (kakšen Mangrt, Raduha, nič težjega skratka), enkrat na leto na malce močnejšo matrarijo, drugače pa se lokalna druščina spravlja vsako leto na malce bolj ekstremen tridnevni pohod.. tako so bile v preteklosti opravljene naslednje relacije: Šentjur-Sevnica (1 dan), Šentjur- Maribor(11 ur), Šentjur- Ljubljana (3 dni), Šentjur-Sv.Jurij ob Ščavnici (3 dni), Šentjur-Novo Mesto (3 dni), Šentjur-Dravograd (3 dni), Šentjur-Zagreb (2 peklenska dneva), Sl. Gradec-Maribor (trodnevno Pohorje). Vsako leto grem na trodnevni zimski spominski pohod po poteh XIV. divizije, drugače pa spomladi/poleti/jeseni vsaj enkrat na teden  na lokalno hribovje (Resevna, Rifnik, Boč, ipd.)

:naughty:

Glede na to, da sem ruknena na hojo se mi tile pohodi full ok zdijo...... samo so pa verjetno res peklenski, če nisi navajen......

Fino.. me veseli, da še obstajajo kaki zanesenjaki tu naokoli........ lahko bi se kdaj za kam skupaj zmenili in jo pičimo... sploh v kake gore...... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne hodi na raduho ker ti bo žal vso pot gor in vso pot dol :closedeyes:

hint hint :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne hodi na raduho ker ti bo žal vso pot gor in vso pot dol :closedeyes:

hint hint :blush:

Zakaj pa ne? Sem ravno gledala nekaj v tej smeri, da bi za začetek šla...... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? Sem ravno gledala nekaj v tej smeri, da bi za začetek šla...... :blink:

pejt raj na Peco :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raduha je enostavna pot, ampak se vleče, ker hodiš od koče na Loki med tistim grmičevjem in ni pogleda nikamor, razen čisto pod vrhom.... Še bolj se vleče, če začneš že v Lučah...

Peca tudi ni težka, le kolene si nagrizeš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagrizla sem si kolena na Mangartu (btw imam slaba kolena) ko sem šla po italijanski strani gor (oz. po ferati) in po slovenski dol - ki je pa en sam pesek in šoder.... sem mislila, da bom brez kolen dol prišla..... tisto je šele jeba..... na koncu so se mi noge tresle ko šiba na vodi......... (sej vem, pomanjkanje kondicije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne hodi na raduho ker ti bo žal vso pot gor in vso pot dol :closedeyes:

hint hint :blush:

Raduha je od Snežne jame naprej prav simpatična (če gledaš J-JZ pobočje), čeprav sem enkrat silovito jebal ježa, ko sem se spravil gor od Rogovilca.. pa Snežna jama je obvezna za pregled.. sploh konec ogleda je simpatičen..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Hodi v hribe in jej ribe. :lol: (to ma en, ko ribe po našem mestu prevaža, gor na kombiju napopano :grim )

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je res ful lepo da hodis v hribe pupa .)

No ja no... lepo...... rada hodim in predvsem mi je dobra relaksacija...... zakaj bi bila na jogi v dvorani, če sem lahko na jogi v gorah na svežem zraku .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja no... lepo...... rada hodim in predvsem mi je dobra relaksacija...... zakaj bi bila na jogi v dvorani, če sem lahko na jogi v gorah na svežem zraku  .)

pa v dvorani nimaš finih planinskih koč z golažem in pirom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa v dvorani nimaš finih planinskih koč z golažem in pirom  :grim

:grim :lol1: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in s skupnimi ležišči, kjer jih polovica smrči, polovica smrdi po umazanih štumfih, polovica po česnu ali čebuli in polovica pač prdi, ker so jedli pasulj :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in  s skupnimi ležišči, kjer jih polovica smrči, polovica smrdi po umazanih štumfih, polovica po česnu ali čebuli in polovica pač prdi, ker so jedli pasulj  :lol1:

smrčeči

štumfarji

čebuločesnarji

prdci

smrčeči štumfarji

smrčeči čebuločesnarji

smrčeči prdci

smrčeči štumfarji čebuločesnarji

smrčeči čebuločesnarji

smrčeči prdci čebuločesnarji

nesmrčeči štumfarji čebuločesnarji

nesmrčeči čebuločesnarji

nesmrčeči prdci čebuločesnarji

smrčeči štumfarji prdci

nesmrčeči štumfarji prdci

toliko o polovicah :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smrčeči

štumfarji

čebuločesnarji

prdci

smrčeči štumfarji

smrčeči čebuločesnarji

smrčeči prdci

smrčeči štumfarji čebuločesnarji

smrčeči čebuločesnarji

smrčeči prdci čebuločesnarji

nesmrčeči štumfarji čebuločesnarji

nesmrčeči čebuločesnarji

nesmrčeči prdci čebuločesnarji

smrčeči štumfarji prdci

nesmrčeči štumfarji prdci

toliko o polovicah :slap:

:lol1: :lol1:

no ja no.... dejmo potem raje na četrtine... čeprav bi jaz kar na polovicah ustala..... oz. kar na celoti, ker ko vse to skupaj pride, je en sam čmrčeči čebulnočesnarski štumfarski prdci .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krn je tudi en tak lep izletek :) Ali pa Sabotin....

Sploh ce te Soska fronta zanima. Je tam okoli dosti stvari za pogledat. Trdnjava Kluze (poleti imajo tudi predstave notri), muzej v Kobaridu, kostnica,.... Ne zmanjka tako hitro.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!