Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
pupa....a maš v planu mogoče Triglav letos....al pa kdo drug :hmm:

mah ne vem... sem že bila..... bi letos raje kake feratte ubirala...... če se pa dobra družba najde pa tudi, zakaj pa ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprimer 100 žensk na Triglav

Naprimer 100 invalidov na Triglav

Naprimer 100 politikov na Triglav

Naprimer 100................

:SS :SS :SS :SS

Triglav ni nič drugega kot avtocesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vso romantiko hribolazništva je že davni izgubil!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Triglav ni nič drugega kot avtocesta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vso romantiko hribolazništva je že davni izgubil!!!!!!

jah, kaj si pa tolk lazil po njem.... :fight2:

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če greš med tednom je prav ok.. par tujcev srečaš in par naših nadobudnežev, nikakor pa ne hodt čez vikend.

Ko sem jaz v soboto odhajala dol s Triglava je bil nek jubilejn železničarski pohod na Triglav in jih je šlo 400 gor...... jaooo :slap: sem mislila, da bom umrla... ko mravlje so lezli gor in še totalno nekulutivirani in se prerivali in ene parkrat sem skor dol padla, ker so se kar rinili gor, čeprav sem bila na sredini najbolj ozke poti...... tako da grem gor samo kak torek, sreda....... vikendi odpadejo...

sicer je pa tako za vse hribe in gore. Med vikendom že težko najdeš, da bi nekam šel in ne videl vsaj 50. ljudi...... - oz. se bom drugače izrazila, na vseh teh hribih in gorah, ki so bolj "popularni".....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špilferderber je pravi planinc!

za en Triglav objav :D

post-685-1114520196_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pupa....a maš v planu mogoče Triglav letos....al pa kdo drug :hmm:

Mogoče mogoče, to je itaq sam en mal daljši sprehod...če maš dost kondicije seveda.... če je pa tapravadružba, se pa lahko še mal zabuši spotoma :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

:: 27. avgust 2005 ::

Pokljuka - Vodnikov dom - Kredarica

6h

vremenarji so se hvalabogu zmotili in namesto dežja smo imeli samo meglo.. na Kredarici malo ljudi.. med drugimi debatirali tudi z lokalnimi meteorologom Jankom, ki nam je povedal vse o Mobitelu, Si.mobilu, Laškem in Unionu, Janši in Bajuku, Uranu in Kučanu.. Priporočam pogovor z njim, če ga boste zahaklali..

post-685-1125299438_thumb.jpg

(od leve proti desni: Mali Triglav, Triglav in Špilferderber)

:: 28. avgust 2005 ::

Kredarica - Triglav - Kredarica

3h

vremenarji so se žal zmotili in namesto megle nas je zjutraj od 4h do 8h pričakal dež.. ob osmih je ostanek ciklona odpihnil veter s hitrostjo 6 km/h in pogoji so bili zasilno toliko dobri, da smo se vseeno odločili za vzpon.. :yea2: idioti.. :whistle:

post-685-1125299633_thumb.jpg

Kredarica - Staničev dom - Kot

6h

po sestopu na Kredarico pa šest ur dežja v dolino... :slap:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U da best a je na Triglav že speljana gondola?! Vidim na zadnji fotki da je pripravljeno izstrelišče ampak a je tudi kakšna fotka gondole, zvezdnih vrat ali česarkoli podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoti, Bim mi ap! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej predlagam eno lepo turco...planina kuhnja-krn-batognica-lužnica-maselnik-planina kuhnja. batognico se splača videt...štenge vklesane v skalo, kaverne in trije gromozanski lijaki kjer so avstrijci zaminirali italijane... (dobri stari cajti :afro1: )

nisem najbolj fit, prlezem pa prav povsod :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res, probaj na Kredarici zahaklat tistega meteorologa Jankota (glej par postov višje).. muchos zanimivos infos.. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kadaj je pa tisti k... križ gor?  <_<

vsaj štiri leta (kar sem nazadnje jaz tam bil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprostite, malo je :topic: ampak sem OGORČEN in SIT teh trapastih križev! prav na vsak kucelj ga rinejo! meni so osebno taki, ki so bili že dolgo let gor in so meli nek pomen (vojne, žrtve nesreč v gorah, prvi vzponi itd) pa popravljeni čisto uredu, ampak ta norija svetohlincev s temi križi na vsakem vrhu je pa zame žaljiva! za mene je isto, ko da bi dali gor reklamo za mercator ali pralni prašek... <_< medtem se pa spominska obeležja po hribih zgodovine pušča vnemar (mislim na kar je ostalo od 1 vojne) :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak križi so bili na teh vrhovih tudi še pred komunističnim režimom v naši deželi. Sedaj jih samo vračajo tja, kjer so nekoč bili. .)

Pa da me ne bi narobe zastopil, tudi zame niso nič več kot nekaj, kar je v napoto in privlači strele..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!