Skoči na vsebino

Hribolazenje


pupa

Priporočene objave

Dons popoldne na Mali planini je blo najbolj luštno v Domžalskem domu pit v miru ta veliko šalco kave.... jest zelje pa žgance.... žal je že zmankal sirovih štruklov...

 

Fotk ni...ker je veter preveč pihau  :unsure:  ...in vse frizure bi bile itak postran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons popoldne na Mali planini je blo najbolj luštno v Domžalskem domu pit v miru ta veliko šalco kave.... jest zelje pa žgance.... žal je že zmankal sirovih štruklov...

 

Fotk ni...ker je veter preveč pihau  :unsure:  ...in vse frizure bi bile itak postran

 

 

... kako zmanjkal ????  :eek:

 

.... sej tist model tam gor jih itak nkol nima, tko da mu jih tud zmankat ne more ....  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in nagrada za pravilen odgovor je?!? :-)

 

 

... več sreče prihodnjič ...  :kva2:

 

hehe, samo zaradi pik1... :evilgrin:

 

... cb1300, ko se kje na cesti srečava, me pocukaj za rokav, pa dam za  :kava:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sicer ni hribolazenje...zjutraj pobašem obe "psici", se zapeljemo na Pokljuko do Konjske doline, pa potem mal po cesti mal po bližnjicah do planine Zajamniki in nazaj. Lepo.

post-2849-0-18120500-1381661308_thumb.jpg

post-2849-0-29182800-1381661397_thumb.jpg

post-2849-0-83629100-1381661453_thumb.jpg

post-2849-0-77321100-1381661485_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je še kaka mona k ma fuč kolena pa bi šu z mano testirat Šmarno goro :blush: glih eno uro za gor pa mal manj za dol...pa gor en čaj častim :grim  al pa krof no.....

Jaz bi šu takoj,sam bi bil prehiter ker imam še dve nogi več ,sem terensko naravnan 4x4 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jaz misliš da grem po dveh? ne pa ne... mam tud na šter pogon :blush:  na žalost.....

No pol pa prid na kavo,da mi daš usmeritve,ker si bom drgač s temi berglami za pod pajsko zlomu še uno kar je celo :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pol pa prid na kavo,da mi daš usmeritve,ker si bom drgač s temi berglami za pod pajsko zlomu še uno kar je celo :)

sem jaz na navadnih, pohodnih :yes:  končno....

 

drgač pa šola hoje košta :P zlomit se ne morš, je pa fajn če ti en pokaže kako se prav hodi :) drgač začne še hrbet bolet za bv :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na Slivnico bo lažje..... metlo zajahaš, pa pol kar sama poleti v bazni tabor...   :P

 

:P 

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!