Jump to content

Recommended Posts

• Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tedybear

156

• gandi

93

• She

67

• pupa

38

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Da nisem vsak vikend na Nanosu Paše tudi malo spremembe ... Ker je letos / lani tako naneslo da je bil novoletni "žur" ogled ognjemetov na Opčinah in je bila naslednji dan glava brez kakršnihkoli pos

Ker je bil včeraj še en dan za izkoristit, sem se spet odpravila malo višje – tokrat na Nanos, a z druge strani kot ponavadi. Zapeljala sem se do Stran, kjer se začne pot. Iz vasi gor po kolovozu – do

Naj bodo celo leto jutra najlepša .Po jutru se dan pozna!! Vstanem sred noči z namenom,da pozdravim prve sončne žarke v tem letu in prehitim sončni vzhod nekje okrog 1000mnv in nekje sred go

Posted Images

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hvala, hvala....kvapiješpress

To je druga appenzelerka. Prvo sem kupil leta 2007 (leta 2012 jo je pobral tumor) ...velikokrat sem slišal, da je to mešanec, pa (tako kot si rekla ) premajhen Berni....ni da ni. Marsikaterega "poznavalca" sem potem zbegal še  z  http://www.happy-doggy.si/pasme/vse-pasme/105-entleburski-plansarski-pes-entleburski-plansar.html, ki je pa res "klon". Razlikuje ju le rep.

Apijev je okoli Beda kar nekaj....je pa zahteven pes....

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Sva rekla z mojo drago - greva najprej peš na Nanos, potem pa na morje. Bolj sva se bližala Primorski, slabše vreme je bilo. Na Razdrtem je že fejst pihal ampak Nanos je vseeno padel. Na grebenu na vrhu je pihalo, kot bi se z nejkedom peljal :-) videlo se ni pa nikamor..

Takole je bilo pa na vrhu

20160417_111458.jpg

20160417_111603.jpg

• 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...