Skoči na vsebino

Priporočene objave

Pozdravljeni Siciljanci!

Najprej cenik trajektov:

Cene trajekta RI - Bari (na osebo, zaokrozeno, povratne karte (vstet 20% popust)):

Oseba: 18 kSIT

Motor: 9 kSIT

----------------

Skupaj1: 27 kSIT.

Ce nas bo vec, se nam ZELO splaca vzeti se kabino npr za dve osebi, kamor lahko spravimo VSO prtljago. To znese dodatnih 8 kSIT na osebo, ce nas je osem (kabina je 78 kSIT).

Skupaj2: 35 kSIT na osebo oz dobrih 300 DEM, ups, 150 EUR.

Ce dodamo se priblizno toliko za bencin in se toliko za hrano/spanje, dobimo koncno oceno stroskov nekje 500 EUR za 11 dni uzivanja.

-------------------------------------------------------------------------------

Cena trajekt DU - Bari:

Oseba: 13 kSIT

Motor: 7,4 kSIT

----------------

Skupaj: 21 kSIT

Vse cene so zaokrozene, veljajo za povratno karto, 20% popust na povratno karto ze upostevan. Kot vidite, je razlika med startom iz RI in DU le okoli 6 kSIT (oz 14 kSIT s kabino).

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spisek udelezencev

Prijave ta hip zgledajo takole:

1. tisti ki gremo na Sicilijo z ladjo iz Reke

- suzuki

- yuki

- Janez

- Hotschko*

2. tisti ki gredo na Sicilijo z ladjo iz Dubrovnika

- Climber

- JJK in lady JJK

- XJR in lady XJR

- SŠ in MISS Koroške ?

- CUH

- DELAVC

(spisek ureja suzuki)

Za tiste, ki gredo po cesti (svaka cast, fantje in dekleta!) pa bomo naredili spisek v torek na sestanku - zato imata SŠ in MISS Koroške vprasajcek.

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 05/03/2002 ob 13:37:33

Popravil/a - suzuki dne 09/03/2002 ob 20:49:51

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

V silni ihti sem pozabil prenesti se datume (pa sem jih se malo dopolnil):

- odhod iz Reke v ponedeljek, 29. aprila ob 18 uri

- prihod v DU v torek, 1. maja ob 16:15

- odhod iz DU v torek, 1. maja ob 23 uri

- prihod v Bari v sredo, 2. maja ob 8 uri

- 8 dni guncanje afen po Siciliji in okolici

- odhod iz Barija v sredo, 8. maja ob 22 uri

- prihod v DU v cetrtek, 9. maja ob 6 uri

- prihod na Reko v petek, 10. maja ob 7 uri

Datumi so taki zato, ker po meni znanih podatkih vozi ob tem casu v Bari SAMO Jadrolinija in to SAMO ob ponedeljkih tja in ob sredah nazaj (lahko preverite na http://www.jadrolinija.hr/info/english/menu.htm ). Ce kdo ve za kako drugo ladijsko linijo, naj prosim pove.

Opozorjen sem bil, da moramo biti v luki pripravljeni na krcanje 2 uri pred startom trajekta, ampak z motorcki najbrz ne bo blema, a se raje ne zanasajte na to - bili ste opozorjeni.

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 05/03/2002 ob 14:45:15

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan!

Suzuki!

Stvari so se na žalost tako obrnile, da mene kar črtaj iz spiska za sicilijo.

Vse kaže, da se ne bom udeležil nobenega prvomajskega popotovanja.

LP Tastar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Glede tega kje se dobimo 12.03 nam je čista vseeno, ampak kje bi bilo to Brinje pa se mi tudi sanja ne. Zelo bi bil zadovoljen, če bi mi kdo to razložil. Lahko mi daste tudi točen naslov, pa bom poiskal na karti.

Tako je to "kad dođe seljak u grad".

P.S. Prihajamo iz primorske strani.

Pa Lep pozrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dan!

Suzuki!

Stvari so se na žalost tako obrnile, da mene kar črtaj iz spiska za sicilijo.

Vse kaže, da se ne bom udeležil nobenega prvomajskega popotovanja.

LP Tastar

Hola!

Ejga, tole se pa FUL zalostno slisi... No ja, upam, da bos vsaj pri Dolomitih zraven. Sem te zbrisal s spiska.

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Živijo!

Glede tega kje se dobimo 12.03 nam je čista vseeno, ampak kje bi bilo to Brinje pa se mi tudi sanja ne. Zelo bi bil zadovoljen, če bi mi kdo to razložil. Lahko mi daste tudi točen naslov, pa bom poiskal na karti.

Tako je to "kad dođe seljak u grad".

P.S. Prihajamo iz primorske strani.

Pa Lep pozrav!

Hola!

Ni blema, reaktor je zelo enostavno najti. Ko se pripeljete do LJ, se peljete po obvoznici (vseeno, ali po S ali J strani) do izvoza Sentjakob (smer Domzale oz MB). Ko pridete do semaforja, zavijete na desno, proti Litiji. Po slabem km je na obeh straneh ceste postaja mestnega svtobusa in tabla Reaktorski center Podgorica. Sledite tabli na levo, po 100m pridete do vratarja, kjer vas bom pocakal, da ne bo pizd*. Skica poti je na nasem HPju (http://www.icjt.org/who/lokacija/lokacija.htm ). OK?

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 05/03/2002 ob 14:47:22

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pisi mi (moj emajl naslov je v profilu), pa ti bom poslal stevilko GiSMota (za rezervo).

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Z veseljem sporocam vsem Siciljancem, da se nam je pridruzil tudi Hotschko. Zvezdice pa nima zato, ker je arhivar Solo Riderjev, ampak ker razmislja o tem, da bi sel v Bari iz DU, vracal pa bi se s trajektom do RI.

Se vidimo v torek ob 20 uri na reaktorju.

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ker me nekateri klicete ali danes ja ali ne: kot je v prejsnjem postu - DA, dobimo se danes ob 20 uri pri vratarju na reaktorju.

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pravkar se je koncal podaljsani sestanek Siciljancev. Zal se ga niso udelezili vsi prijavljeni, ampak so what...

Zbralo se nas je sest bodocih udelezencev prvomajske Sicilije, razpredali smo nacrte in kazali predloge fur po dnevih. Izkristaliziralo se je, da imamo nekako dve veji, spomenicarsko (tisti, ki jih najbolj zanimajo spomeniki oz kamni po domace) in izvidnisko, ki bi se najraje vozila cele dneve in videla VSE, VSE, CISTO VSE kar imajo na Siciliji. No, koncalo se bo najbrz nekje vmes, kot ponavadi.

Med obravnavnavanjem tekocih zadev (Union, Lasko itd) je padla ena od najboljsih idej in sicer, da se nekje v stirinajstih dneh spet srecamo, tokrat bolj na Primorskem, in gremo na kaksno skupno furico - za vajo... Potem pa se spet malo pogovorimo, kako in kaj.

Do takrat pa se imejte prav :-) in pazite nase (ker drugi ne bodo).

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hojla Siciljanci!!

Ste že nabavili karte?? Po nekaterih informacijah velja za skupine nad 20 oseb 30% popust. Po intenzivnem preštevanju nas iz DU štarta 18 - 20 oseb. Vsi NEPRIMORCI javte se, ostali smo itak stalno v tel. kontaktu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veselim se srecanja z vami na turi! Vsaj do sedaj sem SLO-jevce sreceval kjekoli na EU cestah.

Grem na trajekt 24.04 iz Livorna od koder sem pred leti ze plaval v Bastijo in prejahal Korziko in Sardinijo po obali in pocez.

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veselim se srecanja z vami na turi! Vsaj do sedaj sem SLO-jevce sreceval kjekoli na EU cestah.

Grem na trajekt 24.04 iz Livorna od koder sem pred leti ze plaval v Bastijo in prejahal Korziko in Sardinijo po obali in pocez.

LP!

RAC a ti plavaš kar iz Livorna na Sicilijo? Kakšna je kej cena?A ni mal dolga z ladjico?? Lani sem šel iz Livorna na Korziko in meni so se že tiste štiri ure zdele ubijalske!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolga 17 ur, globoka min 62 €/osebo+ 57 € moto. Star mornarski pozdrav - mirno morje - pa tudi pride prav. Odvisno od želodca. Iz korzike na Sardinijo pa je na trajektu pravo doživetje. Pod pogojem da malo "piha".

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RAC, ta varianta se mi pa zdi precej ugodna. Si pravilno napisal ceno? Prosu bi te, če mi lahko napišeš s katero linijo greš dol, obstaja kak naslov ali tel.? Mogoče datumi odhodov in prihodov. Za vsakršen odgovor se ti zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enosmerno - popustov za povratno ni (kot cenik slo železnic!). Vse podatke najdeš na naslovu http://www.forti.it/grandinavi/inglese/. Karte kupiš pri nas pri Mediteran International d.o.o., Portorož in dobiš jih lahko tudi po pošti. Do sedaj je bilo vse o.k. Ni reklama.

Telefon najdeš v TIS-u,pokliči, pa ti bodo vse razložili.

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, ne bi rad težil ampak tukaj je o Siciliji. Mislim, da en topic o korziki že obstaja in ga lahko nadaljujete tam. Tnx.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Hotschko ima prav: fantje prosim pojdite v "svoj" topic, moderatorji pa prosim pocistite tole zgoraj.

Sicer pa sklicujem sestanek Izvidnisko-raziskovalne (IR) veje Siciljancev jutri, v petek ob 19 uri pri meni doma. Glede na trenutni plan poti je pred nami okoli 2800 km veselja po Siciliji in Kalabriji, ki jih moramo jutri le se razdeliti po dnevih. To bo tudi cas za morebitne posebne zelje.

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki, Hotschko sta morda slabo spala in ne vidta še najbolše?? Kdo se pa pogovarja o Korziki? Rac gre iz Livorna V PALERMO in se mi zdi ta varianta zelo zanimiva. Saj ostane za vijuganje po Siciliji 9 dni, v primerjavi s prvotnimi šestimi dnevi. Če imam še kej znanja iz zemljepisa mislim, da je to na SICILIJIIIII! Ja fantje bo treba kdaj tud na zemljevid pogledat. PA BREZ HUDE KRVI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno si želim srecanja na turi! Vedno so bila prijetna.

Ni reklama in ni konkurenca.

p.s. Kako pa ste pripravljeni na turo,ce ne razlikujete niti otokov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj joj, sem pa res površno bral. Se posipam s pepelom.

Ko bodo vsa prenočišča po dnevih znana, sporočimo pa telefone si bomo izmenjal, da se lahko tudi pokličemo, ko bomo na Siciliji.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 06/04/2002 ob 01:36:26

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Tudi jest sem bil povrsen - sorry. Sem bral Livorno, potem pa nekaj o Sardiniji in Korziki, pa sem se zmedel... Sicer pa trajekt iz RI v Bari stane (oseba in motor, povratna karta) le 120 EUR, ce slucajno koga se zanima.

Vceraj na sestanku smo dokoncno dolocili pot. Kmalu bo "visela" tudi tule gor, tako da se morda res kje srecamo!

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!