Skoči na vsebino

Priporočene objave

VIRAGICA:

Suzuki... fajn je bilo... samo ne vem zakaj si kar naprej hotel imeti pavzo

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

----------------

"jest nc kriva" ... Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je moralo biti pa res "fajn" ... mi je kar žal, da sem prej odšel, ampak ... sicer pa moram povedati, da bo letos en zajec manj delal škodo na pridelkih ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da ni na tvojem izdelku naredil preveč škode

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... škoda je bila po detaljnem pregledu ocenjena na ...

1. nekaj dlak

2. spomin na dogodek

... v celoti vzeto jo je zajec verjetno huje skupil ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sploh nisem dvomila, da bo predstavitev fajn izpadla. Na tipičen Suzukijev humoren način .

Pa hvala vsem, da ste nam mal slini pocedil.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, macica, pravzaprav sem to naredil samo zato, da si ti videla kaj in kako je treba, ko se bos vrnila iz Maroka... in bomo mi cedili sline .

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 24/05/2002 ob 19:50:04

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hja, macica, pravzaprav sem to naredil samo zato, da si ti videla kaj in kako je treba, ko se bos vrnila iz Maroka... in bomo mi cedili sline .

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 24/05/2002 ob 19:50:04

He he he, Suzuki,

pol si moram sam še kako trotl butl ziher yashico omislit

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

He he he, Suzuki,

pol si moram sam še kako trotl butl ziher yashico omislit

Hej, vem za eno zlo pocen

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, Noise za tale prispevek... cool... hehehe...

pa je blo res fajn, sam Tadeja pogledam, pa mi je vse jasno

LP suzuki

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Za letos bo to kar zanimiva destinacija :kva2:

Etna bruha pepel

Catania | 8.1.2005 | STA

Vulkan Etna na Siciliji je po enoletnem mirovanju ponovno začel bruhati pepel, iz vulkana pa se občasno dviga tudi ogenj.

Etna tokrat bruha le pepel

Po današnjih navedbah italijanskih oblasti je ponovno postal aktiven krater na jugovzhodnem delu okoli 3300 metrov visoke gore. Iz njega se v nebo dvigata dim in črn pepel. Iz neke stranske odprtine na višini 2600 metrov, ki se je pred tem razprla, teče tudi lava. Kljub temu pa za prebivalce pobočja gore za sedaj ni nevarnosti.

Etna je največji in najbolj aktiven vulkan v Evropi, zato je ves čas pod nadzorom strokovnjakov. V nedavni preteklosti je do zadnjega večjega izbruha Etne prišlo leta 2001, ko so tokovi lave več tednov prehajali v nižje predele gore, ob tem pa uničili tudi neko smučišče. Vulkan je takrat ogrožal bližnji vasi Nicolosi in Belpasso, a se je lava nato ustavila pred naseljenimi območji. V zadnjih desetletjih pa je bilo za prebivalce na območju Etne najbolj katastrofalno leto 1969, ko so tokovi lave prizadeli mesto Catania

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a pol smo že kr zmenjeni :P .....no a ni to fino ne bo treba nič okol hodt pa se dobivat pa študirat.... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot smo rekli če bo 1. Maj res topel potem pade Slovaška in Poljska

Če bo bolj friško potem Sicilija

ČE bo lilo kot iz škafa pa doma na motosvetu

Kolikor imam izkušnje bo glede na to da se resno dogovarjamo sigurno scalo cel teden :P

Sicer pa plan za slovaško bo narejen pa kadarkoli bo že ponucan, za Sicilijo je pa tako da sva z Motoristkom rekla da vzamemo varianto trajekta tja in nazaj (Rijeka-Bari) samo je pa zelo sitno ker je taka glupa kombinacija voznega reda trajekta in praznikov da je kar groza. Trajekt pelje tja v ponedeljek in petek, nazaj pa v sredo. Iskal sem kakega drugega prevoznika magari iz Trsta samo nobene ladje na tej relaciji.

Sej je še dosti časa do Maja tak da ni panike.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v eno stran vkalkuliraj trajekt napoli-palermo. iz napolija gre okrog sedme zvecer in pride v palermo ob sedmih zjutraj. cena v kabini se mi zdi, da pride okrog 60eur, vozi pa vsak dan vec trajektov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:yea1: Iščem kompanjone za omenjeno destinacijo v prvomajski 2005 izvedbi, ki bi zgledala nekako takole:

- 26.4...zvečer 23.00 Dubrovnik - Bari (8:00) (Pred tem moram ta dan staro furat po Du, ker ga še ni vidla....sh happens)

- 27.4. - 1.5 zvečer (samo 5 dni - VEEEEEEEEEEEEEM, da je malo cajta) probat odpikat čim več ponujenih destinacij, zvečer trajekt Palermo - Napoli

- 2.5 ob 11h moram bit v Anconi (optimist? cca 400km) - trajekt do Zadra (17h ) in gas domov.

Javite - lažje mi bo, če bo še koga drugega zadnji zic :whistle: po rebrih žulil...... LP B)

Popravljeno . Popravil pegula
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, nehajte :SS .... Če ga ne bo kaj drugega, ga bo stopil moj adrenalin - probaj bit skoraj 1,5 leta brez motorja zaradi pijanega, vritzaletavajočegase starca, pa boš videl , kaj pomeni izraz ˝ogenj v riti˝. Raje čimprej glave vkup in najt čimboljšo LETOŠNJO varianto. Slava starim mačkom, ki so to furo že prevozli in :010 za nove kandidate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, nehajte  :SS .... Če ga ne bo kaj drugega, ga bo stopil moj adrenalin - probaj bit skoraj 1,5 leta brez motorja zaradi pijanega, vritzaletavajočegase starca, pa boš videl , kaj pomeni izraz ˝ogenj v riti˝. Raje čimprej glave vkup in najt čimboljšo LETOŠNJO varianto. Slava starim mačkom, ki so to furo že prevozli in  :010 za nove kandidate.

Jaz bi se ti takoj pridružil ( bi vsaj dva ornk stroja vkup peljala ), pa mam že drugo varijanto splanirano za konec junija. Zato moram za 1. maj delat, če ne mi bo dopusta zmanjkal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zanimivo, samo mora biti na vlaku bolj dolgčas kot na trajektu :?

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!