Skoči na vsebino

Priporočene objave

sam kaksna pa ze mora bit zravn.....za v kuhinjo ce ne druzga :devil: (pa da mrzel pir prinese ...... :lol: ......zdej pa bezim :chase: da jih ne fasem od kere :fight1: )

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, tole bi pa blo za preštudirat! Če ne pade za prvomajske kakšna Bosna in Srbija potem se lahk zgodi Sicilija...

Zdrawc, kdaj bo kaj sestanek celjske sekcije, da bomo kaj kakšno rekli o tej temi???

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.junija štartam za Sicilijo ( 90% ). Nazaj pa čez Kalabrijo v Bari, Črna gora ( Lovčen ), Dubrovnik, Mostar, Sarajevo, Banja luka, Karlovc............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.junija štartam za Sicilijo ( 90% ). Nazaj pa čez Kalabrijo v Bari, Črna gora ( Lovčen ), Dubrovnik, Mostar, Sarajevo, Banja luka, Karlovc............

Zakaj pa zdaj samo 90%,ali so se pojavili problemi? : :? ?Upam da ni kaj takega da bi ti preprečilo to prelepo turo. :OK: l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, tole bi pa blo za preštudirat! Če ne pade za prvomajske kakšna Bosna in Srbija potem se lahk zgodi Sicilija...

Zdrawc, kdaj bo kaj sestanek celjske sekcije, da bomo kaj kakšno rekli o tej temi???

l.p.

Da ne boš predolgo študiral..... :grrr

Za setanke pa tak veš, da je Špil taglavni koordinator B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kaksna pa ze mora bit zravn.....za v kuhinjo ce ne druzga :devil: (pa da mrzel pir prinese ...... :lol: ......zdej pa bezim :chase: da jih ne fasem od kere :fight1: )

Jaz ti bom prva kiro prmazala, pa še oskrbela te bom isto časno, pa pejte sami z svojimi prkolcami, je bolš tako :grim :grim , preveč žensk..............groza od dopusta........

od vseh motoristk, ki jih poznam, mislim, da bi več kot 2 :OK: :OK: dni preživela edino z eno - pa še ta nima nič časa.

mukki - :OK: :OK: ,

vse drugo mislim, da preveč komplicira, saj vem, da si bom pridobila še več sovražnic ženskega spola, pa kaj??????????????

važno, da je vsaj nekje večina moških............ :eek:

pa me dajte, če hočte....

mal spluvat..... :grrr

saj se znam branit................... in to zelo dobro................... :hmm: :hmm:

Hm, tole bi pa blo za preštudirat! Če ne pade za prvomajske kakšna Bosna in Srbija

l.p.

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa zdaj samo 90%,ali so se pojavili problemi? : :? ?Upam da ni kaj takega da bi ti preprečilo to prelepo turo. :OK: l.p.

Ko pride maj bo že na 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bluzonder.......... zaj pa jo še dobiš od mene .... :nono: :nono: :devil: :devil: :fight1: :fight1: :fight1:

hmmmmmmmm... a zato ste vi mene lani zraven vlekli.... DA SEM VAM ČEVAPČIČE KUHALA pa vse ostalo?????????? ženske pa nismo samo zato... !!!!

nas ženske pa morjo fantje itak s sabo jemat, ker so izgubljeni braz nas :) :)

LP

:) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla bla blla bbla ..... bla ..... .... DA SEM VAM ČEVAPČIČE KUHALA .... bla bla blllla

eeee... saj ne, da bi neznansko rad kaj pripomnil, ampak enostavno moram, ker tale lapsus je pa tu mač. :fredy: Čevapčičev se ne kuha, ampak peče. :nono: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem še, ampak res ne, videl ženske obračat in pečt čewapčiče :grrr

kdo bi kej kuhane jedel :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kaksna pa ze mora bit zravn.....za v kuhinjo ce ne druzga :devil: (pa da mrzel pir prinese ......

Tolk pira kot si ga spil, ti ga jaz v čajnih žličkah prinesem :P

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Siciljanska odprava 2005 je kriva za mojo takojšno prijavo na tale forum :D

Potopis je super narejen in sem prav uživala ob branju in tako dobila novo idejo za letošnji dopust.

Zanima me pa, če obstaja kakšna trajektna linija med Rijeko in Ancono in če je kdo prevozil relacijo Ancona - Civitavecchia?

Ognila bi se namreč rada avtoceste VENEZIJA-BOLOGNA-FIRENCE-ROMA, ker sem lani umirala od vročine in italijanskih voznikov ter njihove gneče in počasnega premikanja. In zanima me tudi, če se na AMZS-ju dajo nabavit trajektne karte tudi za Sardinijo (torej Civitav...-Olbia) in Sardinija (Cagliari)- Palermo (te trajektne povezave še nisem našla oz. linka).

Torej če ima kod informacije iz prve roke, bodo več kot dobrodošle.

Hvala in pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek, ki ima sedež na AMZS v LJ., deluje v okviru firme iz Portoroža. Za te trajetne linije poglej na njiho stran www.cruise-ferry-center.com. Karte za trajekt pa lahko naročiš on line preko tega linka, ali pa na AMZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Moja (naša) prvomajska Sicilija 2006 je šla u ku*** :angry2:

Jo bo potrebno izpeljati čez kakšno leto :doze:

Hvala vsem, kateri ste pomagali z koristnimi informacijami :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja (naša) prvomajska Sicilija 2006 je šla u ku*** :angry2:

Jo bo potrebno izpeljati čez kakšno leto :doze:

Hvala vsem, kateri ste pomagali z koristnimi informacijami :OK:

>>Ja kaj se je pa zgodilo :? Kam pa zdaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

>>Ja kaj se je pa zgodilo :? Kam pa zdaj :hmm:

Vsega boga se je sfužilo.....

V planu je zdaj kasnejši termin, smer jugovzhod - vzhod :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda da ne greste. :slap:

Bom dal poročilo s Sicilije, ko pridem nazaj in še nekaj slikic prlimu, da vam mal lušte naredim.

Sicilija here we come! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsega boga se je sfužilo.....

V planu je zdaj kasnejši termin, smer jugovzhod - vzhod :)

> Ne sekiraj se,pa :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

> Ne sekiraj se,pa :beer2:

Ni hud'ga, bom že preživel :( ,

Sicilija ostaja v planu za prihodnja leta :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!