Skoči na vsebino

Priporočene objave

Če bi pa jaz še to znal :OK: pol bi bil pa že đek! :kva2:

Ps: kje je pa morska črta? Moj GPS pokaže tudi morsko pot! :lol1:

vse moje slike so zbrisane, tako, če bo kdo kaj rabil naj me kontaktira. Še smeškotov ne morem limat!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo galerija slik če je že motoristek vse ven brisal :P

KLIK

greste pod ALBUM in nato SICILIJA 2005

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojstr prva liga tole, res si lepo naredu pa mape, pa slike so tud zakon, sej naslednje leto te bom pa prosil, da se magari kje dobimo da daš kakšen koristen nasvet ali pa modro navodilo, ker imamo namen iti dol poleti.

vsekakor pa še enkrat pohvalno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo že prakticiral trajekt Sardinija - Sicilija ? Najbolj me zanima okvirna cena. Saj veste, tak lep krog se nariše v sanjah Corsica, Sardegna, Sicilia, Montenegro itn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo že prakticiral trajekt Sardinija - Sicilija ? Najbolj me zanima okvirna cena. Saj veste, tak lep krog se nariše v sanjah Corsica, Sardegna, Sicilia, Montenegro itn....

Tule prebrskaj in se ne moreš veliko zmotiti !

Ps: je pa tole kar fletno..... :worship:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mojstr prva liga tole, res si lepo naredu pa mape, pa slike so tud zakon, sej naslednje leto te bom pa prosil, da se magari kje dobimo da daš kakšen koristen nasvet ali pa modro navodilo, ker imamo namen iti dol poleti.

vsekakor pa še enkrat pohvalno!!!

Ni problema za kaki nasvet.

Če se le da planirajte Sicilijo spomladi, v lepših barvah je ne boste mogli ujeti kot v ravno tem letnem času. Pero s foruma je bil dol sredi poletja in je rekel da je bilo za crknit vroče, tudi na slikah se mu je poznala vročina.

Poleg tega so poleti cene tudi do 3x višje (vsaj za nočitve), na cestah je gužva, domačini pa imajo baje vsega skup tud poln kufer.

LP

LEteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, lep potopis :D Leteči, fajn slikce .)

Samo ena opazka Motoristku. Zgleda, da na tistih koncih je zajtrk res bolj bogi, vendar v Dolomitih, kjerkoli sem imel zajtrk, je bil zelo obilen in nikdar nisem vsega pojedel. Tako, da v Dolomitih si kar privoščite sobo z zajtrkom. Enako velja tudi za Švico, Avstrijo, pa tudi Francijo, čeprav sem jo zelo malo prevozil.) Vsaj jaz imam take izkušnje

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, lep potopis :D Leteči, fajn slikce .)

Samo ena opazka Motoristku. Zgleda, da na tistih koncih je zajtrk res bolj bogi, vendar v Dolomitih, kjerkoli sem imel zajtrk, je bil zelo obilen in nikdar nisem vsega pojedel. Tako, da v Dolomitih si kar privoščite sobo z zajtrkom. Enako velja tudi za Švico, Avstrijo, pa tudi Francijo, čeprav sem jo zelo malo prevozil.) Vsaj jaz imam take izkušnje

Pozdrav od Roberta

Nikoli nisem izjavil, da se v Dolomitih slabo je!!! :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert, kle ni motoristek nič kriv, sem jaz napisal potopis in tudi tisto o zajtrku.

Res so bili zajtrki bolj podobni tistim v koncetracijskih taboriščih, čeprav je baje stanje na severu Italije povsem drugačno.

Lani je bil bratranec preko SFOR-ja pol leta v BIH in je rekel da kadar so bili nastanjeni v Italjanskih bazah so od zajtrka hodili bolj lačni kot siti.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...uf ko tole berem me nostalgija matra...

Ampak ne pozabite, ni vse v destinaciji, druzba mora bit tut taprava :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert, kle ni motoristek nič kriv, sem jaz napisal potopis in tudi tisto o zajtrku.

Res so bili zajtrki bolj podobni tistim v koncetracijskih taboriščih, čeprav je baje stanje na severu Italije povsem drugačno.

Lani je bil bratranec preko SFOR-ja pol leta v BIH in je rekel da kadar so bili nastanjeni v Italjanskih bazah so od zajtrka hodili bolj lačni kot siti.

LP

Leteči

On govori v Dolomitih :hmm: Dolomiti in Sicilija je pa velika razlika v (hrani) :yes:

:yes: te smeški me še pa kar naprej zezajo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On govori v Dolomitih :hmm: Dolomiti in Sicilija je pa velika razlika v (hrani) :yes:

:yes: te smeški me še pa kar naprej zezajo :devil:

Motoristek ne se jezit, v prejšnjem postu si mi dal celo tri klicaje :D Tisti, ki je pisal potopis je napisal tole:

Obljubim da v Italiji nikoli več ne vzamem prenočišča z zajtrkom.

Kot vidiš je napisano v Italiji (čeprav je bilo kot zgleda mišljeno drugače) in ne Siciliji, zato sem potem jaz dodal, da sem imel v Dolomitih zelo dobre izkušnje z zajtrkom .)

Nisem, mislil, da si rekel, da se slabo je, ampak, da se malo je :D, ker to ste pač povdarili .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti zajterk je bil v Kalabriji :BUA: na Siciliji smo si pa tako sami pripravljali zajterk :OK: drugače je pa brez veze debatirat o hrani. :slap: Raje se menimo o podvigih in kaj nas še čaka. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ni problema za kaki nasvet.

kje v LJ ste rezervirali / kupili karte za trajekt Civitavecchia - Palermo ino koliko dražje pridejo napram tistim, katere bi kupil doli na licu mesta

jaz planiram podobno odpravo za leto 2006 in sicer nekje od 26.4. do 10.5.

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karte smo kupili v stavbi AMZS-ja, greš spodaj kjer izdajajo mednarodne vozniške, pooblastila in podobno. Tam v vogalu imajo tud en kotiček kjer lahko kupiš karte.

Cena je enaka kot če bi karte kupil pred vkrcanjem :OK: . Cenik imaš pa tudi na www.gnv.it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karte smo kupili v stavbi AMZS-ja, greš spodaj kjer izdajajo mednarodne vozniške, pooblastila in podobno. Tam v vogalu imajo tud en kotiček kjer lahko kupiš karte.

Cena je enaka kot če bi karte kupil pred vkrcanjem :OK: . Cenik imaš pa tudi na www.gnv.it

A moraš bit član AMZS, da lahko kupiš karte pri njih :?

pregledal tudi stran od GNV (malo čudno, da ni možnosti izbire kakšnega drugega jezika, saj jaz je nisem našel) :angry:

za leto 2006 sem lahko pogledal samo za januar, bo treba še malo počakat da bodo cene za celo leto.....

Sicer pa kolikor znam Italjansko pride paluba (1 oseba) + motorino 94 EURosov

post-5241-1133253160_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moraš bit član AMZS, da lahko kupiš karte pri njih :?

pregledal tudi stran od GNV (malo čudno, da ni možnosti izbire kakšnega drugega jezika, saj jaz je nisem našel) :angry:

za leto 2006 sem lahko pogledal samo za januar, bo treba še malo počakat da bodo cene za celo leto.....

Sicer pa kolikor znam Italjansko pride paluba (1 oseba) + motorino 94 EURosov

Cena kar štima :OK: pa v Sloveniji še plačaš(agenciji) ene štiri jurje. :whistle:

post-2154-1133261276_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A moraš bit član AMZS, da lahko kupiš karte pri njih :?

pregledal tudi stran od GNV (malo čudno, da ni možnosti izbire kakšnega drugega jezika, saj jaz je nisem našel) :angry:

za leto 2006 sem lahko pogledal samo za januar, bo treba še malo počakat da bodo cene za celo leto.....

Sicer pa kolikor znam Italjansko pride paluba (1 oseba) + motorino 94 EURosov

Ne rabiš bit član AMZS-ja. Kate prodaja podjetje Mediteran international s sedežem v portorožu tel: 05/671-07-60.

Glede tistih 4 prešernov, to ni bila njihova provizija ampak baje luške takse in zavarovanje ki je obvezno, vsaj tako mi je rekla teta ki je karte prodala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lahko reče teta kar hoče. :angry2: Samo enkrat sem šel preko njih (sicer na Korziko). In z lahkoto popušu nekaj manj kot takratnih 100.000 LIT. Od takrat se menim direkt z ladjarjem. Razne akcije in popuste imajo takorekoč non stop. Vem, da so pri Moby line-u imeli krepke popuste, če si karto vplačal preko interneta mesec dni prej.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!