Skoči na vsebino

NORO POSPEŠEVANJE = optimalno obnašanje???


Noise

Priporočene objave

A ste prebrali novico o tem, kako hitro pospeševanje (namesto ležernega, pocasnega) vpliva na manjšo porabo goriva?

Men se zdi tole dost pametno (in ce malo bolj pomislim, celo logicno!).... No, zdej imamo vsaj izgovor, eheheh ...

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, nora studija! Pri motorju sem jo uposteval se pred tem, zdaj jo bom pa se bolj.... pa se v avtu bom se bolj noro pospeseval. Super!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom sprobal to tezo v cetrtek proti Venisam!

Pupa, a gres se z mano

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sam pazi, da je ne bo spet na spegu vrglo...

ne se sekirat,ne bo gor obvisela 100%.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem bi Pupa rajs vidla, ce bi na cem drugem obvisela... ups, hormonc vn seka... Pupa, ma sam se samo malo hecau...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUHU ZDAJ MI BO PA MOTOR SE MANJ "PIL" KER SEM ZDAJ SAMO V 80% SPELJEVANJ ZATEGNIL DO KONCA. BOMO V VENISAH ZMERILI NOVO PORABO, POMOJEM MORE POD 3 LITRE PRIT!"!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ves kaksni so reporterji,preberejo samo tisto kar sem jim "zdi" interesantno,potem pa vse skupaj obrnejo za 735° in na novo napisejo.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, ce to velja tudi za bicikl.

Ce bom hitreje speljal mi na cilju verjetno ne bo treba tolko pira spit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he... Ta je pa dobra....

Sej bi probal pa nimam dvokolesnika brez masine :(

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni res! (upam, da me ND ne bo tozila). Pri teh stvareh (bicikl) je zakonitost obratnosorazmerna. Bolj gonis, bolj pijes. Sicer pa ti ime bicikl = TGS pove vse o kasnejsi porabi.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Sam pazi, da je ne bo spet na spegu vrglo...

ne se sekirat,ne bo gor obvisela 100%.

lp.,

bmw

Kva pa ti misliš s tem, da ne bom mogla obviseti na špeglu?

Climber valda da grem s tabo. Ce sm VTR preživela, bom tudi to.

baje, da moraš kaj imet Gregs, ce hoceš gor viset. Jaz tega pac nimam, tako da ne morem.

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram reci da zadevo s hitrim speljevanjem že s pridom uporabljam. Meni je v zadovoljstvo, ce je pa mašini, sklopki in gumam pa še vedno ne verjamem. Poraba je pa mogoce res za kak mini odstotek manjša - hitreje prideš do brzine, kjer ti ni treba tišcati gas?????

Aja, na biciklu se pa ne obnese prevec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khmn, na poti v venise in tudi cel prejsni teden sem sprobaval to tehniko in rezultat je naslednji: prazna denarnica. kombinacija "zategovanja" in voznje po avtocesti v rdecem polju porabo ASTRONOMSKO zvisa na cifre blizu 10 l/100 km.

jebes znanstvenike, eno je laboratorij, drugo pa balkanski vozniki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mene tudi vedno stisne, ko opazim porabo 6,2 l/100, ce se grem avtocesta variante. A ne ne, bom kar malo manj na gas pritiskal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, mene tudi vedno stisne, ko opazim porabo 6,2 l/100, ce se grem avtocesta variante. A ne ne, bom kar malo manj na gas pritiskal.

ah 6,2 se gre skoz, problem nastane tam pri 10 ali vec ker moras na manj kot 200 km stat in ne prides nikamor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, mene tudi vedno stisne, ko opazim porabo 6,2 l/100, ce se grem avtocesta variante

ma banja armija.meni zre povprecno 6,5 l/100,pa do 8 (8-10 na pisti),ce ga stisnes.

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 13 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!