Skoči na vsebino

Hein Gericke


Roman

Priporočene objave

ahem...yep....naj bi bila .ker sedim relativno blizu vira info o greicke...se sicer trudijo,da bo (vsi govorijo da mora biti) samo nobeden zagotovo ne ve,ce bo.drzimo pesti.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor jaz vem bi moral biti odprta že lansko leto kajne Ice in Tadej. Upam da bo letos in da bodo imeli kaj rezervnih delov za fzr sicer bo treba pa kaj s faxi in emaili inprovizirati.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacrt kje se nahaja je na gerickovih katalogih, kis mo jih dobili na IMOTU. Ce bo koga zanimal, ga imam!!

Eni so srecni drugi pa trezni

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ice, ki si bolj pri koritu, a bo kaj "special prices" tisti dan? Mene ZELO ZELO zanima usnjeni kombinezon PSX Track (HG katalog, str. 27)...

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 06/03/2002 ob 16:55:01

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je to iz nove kolekcije ne (po vsej verjetnosti,ker gericke ne daje popustov),ce pa je lanska roba (zaloga) je pa lahko znizana do 30%; tako bilo v grazu.kako bo v villachu ne vem.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ja, to bo najbrz iz nove kolekcije, ker je v tanovem katalogu (in ko smo bili na IMOTu ga sploh se niso imeli v trgovini). Ce ni popustov je itak vseeno, kdaj ga grem pogledat, zato bom pa zelo vesel, ce bi tebi uspelo kaksen uc vrzt v to rec in kaj napisat tule gor (tvoji vtisi, cena...). Ce bo stvar taprava, se potem enkrat zapeljem gor z motorckom, preoblecem, poberem Mwst in zadeva bo ad acta. Hvala vnaprej.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upajmo da se bo res izcimilo kaj iz tega,pa da ne rinemo do Nemčije do teh trgovin.Čuj Suzuki ka nisi kupil v Munchnu že en kombinezon?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otvoritev naj bi bila 09.03.2002,sobota.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 07/03/2002 ob 11:54:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...

Čuj Suzuki ka nisi kupil v Munchnu že en kombinezon?

Hja, to je pa takole: res imam doma cisto nov kombinezon - en krasen Spyke, a tale HGjev Track izgleda se za en odtenek boljsi: perforacija za boljse zracenje in "zimska" podloga na zadrgo, ki jo poleti lahko odstranis. Ce je Track tako dober kot izgleda, bi "starega/novega" Spykea prodal in kupil Tracka. Ce pa samo na sliki dobro izgleda, v resnici pa ne, pa imam en krasen kombinezon ze v omari... Zato zelim cim vec informacij o HGjevem Tracku.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: ahem...yep....naj bi bila

Trgovina je odprta, sem se z motorjem peljal pogledat - lep izlet čez Korensko sedlo na senčno stran Alp in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roman a bi lahko povedal naslov oz. kakšno bolj znano trgovino, ki je v bližini (kop, mediamarket, hofer, baumax, bauhaus, ...)

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote: ahem...yep....naj bi bila

Trgovina je odprta, sem se z motorjem peljal pogledat - lep izlet čez Korensko sedlo na senčno stran Alp in nazaj.

Ali so imeli kakšne akcijske cene?

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Roman a bi lahko povedal naslov oz. kakšno bolj znano trgovino, ki je v bližini (kop, mediamarket, hofer, baumax, bauhaus, ...)

LP, FalcoR

Falco, Falco, Falco ... Na prvi strani v novici o odprtju trgovine je celo MAPA!

http://www.motosvet.com/motonews.asp?Art_I...=306&M_ID=32002

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Ali so imeli kakšne akcijske cene?

Moram priznat, da sem se peljal bolj na izlet, pa še precej gneče je bilo, tako da po trgovini nisem kaj dosti "šnofal".Sem pa videl ene cordura hlače znižane z 3.300 ats na 79 €, pa ene Arai piskre po 99 €.

Ja, pa včeraj je bil pir pa klobase v akciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega dare bi šel gor pogledat za svojo FZR za nekaj delov ki pa jih bi moral najbrž prej naročiti po faxu oz emailu.

Če je kdo mu pripravljen delati družbo iz okolice LJ. naj napiše pa da se zmenimo za datum.

PA še ena prošnja: ker najbrž v trgovini ne govorijo slovensko bi nekoga prosil da bi spisal fax oz email v nemščini da se pošlje nekaj dni prej v beljak da bo roba tam ko bomo mi gor.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jest bi sel tudi pogledat tisto trgovino, morda kar naslednjo soboto po FS #9.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW suzuki,sem bil vceraj pri gericke in sem si ogledal en kombinezon (kombinacija usnje-cordura z goretex),imenuje se PSX samo ne vem ce je track.izgleda hudo dobro in solidno.scitniki na komolcih,ramenih in kolenih,usnje na vseh kriticnih mestih,drugace cordura.barva ok,mogoce malo prevec svetlih crt (za moje pojme vsaj).hlace in jakno je mogoce povezati z zadrgo,noter ima se termo-podlogo za mrzle dni.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BTW suzuki,sem bil vceraj pri gericke in sem si ogledal en kombinezon (kombinacija usnje-cordura z goretex),imenuje se PSX samo ne vem ce je track.izgleda hudo dobro in solidno.scitniki na komolcih,ramenih in kolenih,usnje na vseh kriticnih mestih,drugace cordura.barva ok,mogoce malo prevec svetlih crt (za moje pojme vsaj).hlace in jakno je mogoce povezati z zadrgo,noter ima se termo-podlogo za mrzle dni.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

vse si lepo napisal......sam neki si podabu

kaksna je cena????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene nisem pozabil,saj suzuki ima katalog .....za tiste,ki ga nimajo,ca.EUR 400.-.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BTW suzuki,sem bil vceraj pri gericke in sem si ogledal en kombinezon (kombinacija usnje-cordura z goretex),imenuje se PSX samo ne vem ce je track.izgleda hudo dobro in solidno.scitniki na komolcih,ramenih in kolenih,usnje na vseh kriticnih mestih,drugace cordura.barva ok,mogoce malo prevec svetlih crt (za moje pojme vsaj).hlace in jakno je mogoce povezati z zadrgo,noter ima se termo-podlogo za mrzle dni.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Hola Ice,

hvala, ker si pogledal, ampak to zal ni tisti model, ki mene zanima. "Moj" je PSX Track in je cel usnjen - vidis ga lahko v HG katalogu na strani 27, v sivi ali crni barvi. Ce bos se kaj hodil okoli pa prosim spet napisi.

Zanima me tudi cisto nacelno ali cene iz (muenchenskega oz nemskega) HG kataloga veljajo tudi za A, al so tu kaj visje (nizje najbrz niso, bi rekel)??? No ja, vsaj denar imajo koncno isti in nam ni treba vec preracunavat...

LP suzuki

Popravil/a - suzuki dne 12/03/2002 ob 11:13:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene so po zadnjih informaicjah enake nemskim.3% cenejsa roba,kakor lansko leto.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!