Skoči na vsebino

Hein Gericke


Roman

Priporočene objave

quote:

Hola!

Jest bi sel tudi pogledat tisto trgovino, morda kar naslednjo soboto po FS #9.

LP suzuki

katera je ta sobota: 15.3. ali 22.3. ko so v planici skoki in bo guužžžžžžžžžžžžžvvvvvvvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Mislil sem soboto, 22. marca... ampak skoki... hja, ne vem... jest bi vseeno sel, saj na nase motorcke to ne bo posebej vplivalo - jest namrec ZELO nizko letim, uni pa skacejo bolj po luftu. Ce bo pa slabo vreme in bo treba z avtom, pol pa najbrz res sit... Se bomo se dogovorili, OK? Naceloma sem pa ZA. Morda se kdo?

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dare misli iti z avtom ker ne misli krakov vilic in potrošni material v ruksaku nositi

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi prosim lahko kdo pomaga.... Povejte mi prosim naslov od hein-geriche v Grazu, po možnosti še to kako najlažje pridem do tja (Šentil, avtocesta....) Najlepša hvala.

Lp, Onim

p.s. sori če ta info že obstaja nisem probu "isci"

GSF {Genuine Suzuki Fun}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tukaj je karta do njih: http://www.hein-gericke.de/cgi-bin/catSing...9/SID=349911888

imas pa se moznost pogledati na online karti graz-a kje to je: http://www.graztourismus.at/ gkliknes na "willkommen in graz" - "stadtplan" - in v okence "suchbegriff" vneses naslov "Reiterweg 5".

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 12.00 sigurno,do 13.00 mozno; vsaj graz in dunaj sta do 13.00 odprta ob sobotah.

se en info: gericke izda vsak mesec en "flyer" pocenjene robe,ki je tisti mesec znizana.to ni lanska roba,temvec iz letosnje kolekcije in je samo v enem mesecu znizana,potem pa spet normalna cena.

npr. rokavice znizane iz EUR 102.- na 41.-!! bil danes v trgovnini in probal.mega.priporocam.ta ponudba velja do 03.04.2002.nekaj flyer-jev in katalogov prinesem danes v CE.kdor prej pride prej dobi.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Popravil/a - Ice dne 15/03/2002 ob 11:04:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm......ne vem,se nisem pogledal njihov HP.sem jih pa nekaj prinesel v CE,papirnatih namrec.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dare misli iti z avtom ker ne misli krakov vilic in potrošni material v ruksaku nositi

Hola!

Kaj je sedaj? Sobota se bliza. Gremo ali ne??? Jest bi RES sel, pa ceprav z avtom...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Dare misli iti z avtom ker ne misli krakov vilic in potrošni material v ruksaku nositi

Hola!

Kaj je sedaj? Sobota se bliza. Gremo ali ne??? Jest bi RES sel, pa ceprav z avtom...

LP suzuki

hmmm... mene tudi zanima, imam par stvari za kupit. Suzuki, če boš imel prostor v avtu se prijavim za zraven, lahko pa gremo tudi z motorji (odvisno od vremena).

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hmmm... mene tudi zanima, imam par stvari za kupit. Suzuki, če boš imel prostor v avtu se prijavim za zraven, lahko pa gremo tudi z motorji (odvisno od vremena).

hotschko

Hola!

Bojim se, da je premalo zanimanja za moj avto in bo bolje, da gremo s cim manjsim (beri manj pozresnim). Se zmenimo cez dobro uro na Tromostovju.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Jest sem takoj zato. Se kdo? Hotschko?

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

Jest sem takoj zato. Se kdo? Hotschko?

LP suzuki

V bistvu sem za, razen če bo vreme lepo, bi šel pa vseeno raje z svojim enoslednikom.

Kdaj bi pa pravzaprav štartali ??

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 21/03/2002 ob 11:27:20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj pa odprejo?

Ob 8.00 ali ob 9.00?

Vreme zaenkrat pri nas slabo kaže (dež, oblačno), ni pa še mraza.

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Prijavila sta se mi se Andro in Lencica. Meni je se (pre)hladno zjutraj, zato bi sli z avtom. Startali bi najkasneje ob 8 uri z Dobrove, da smo do 9 ure na Jesenicama...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Se bomo naravnali na cim bolj zgodnjo uro. Se poklicemo, ko pridemo.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Danes smo se trije Motosvetovci (Andro, FalcoR in moja malenkost) s Falcojevim ocetom odpravili v to slavno trgovino. Zadeva je zglancana, speglana, relativno dobro zalozena, roba prihaja vsak teden, cesar ni lahko narocimo, veljajo cene iz vsem nam znanega kataloga, razen za posebne nakupe. Tokrat so to bili skornji, malce sportni a nepremocljivi (nekiTEX), ostalo je samo nekaj stevilk in barv, cena pa smesnih 75 EUR (polna cena 169 EUR). Ugodne so bile tudi spomladansko/jesenske nepremocljive rokavice (malce podlozene, niso za poleti), cena 39 EUR (znizana iz 89 EUR, ce sem si prav zapomnil). Nasi nakupi so bili kar uspesni, moram priznat, ceprav nisem kupil PSXovega Tracka, ker mi kroj nikakor ni bil prav .

Ker je zadeva tako blizu, se nam splaca veckrat narediti kaksen izletek tja, saj lahko po nakupih zavijemo domov malce bolj naokoli - cez Nassfeld, Trbiz, Predil, Bovec, Idrijo... same krasne cestice .

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene zanima, ce gre kdo v bljiznji prihodnosti v HG v Graz ali pa Beljak pa bi bil tako dober, da bi mi prinesel eno luc.

Glede na cene pri nas profitiram 50%.

Hvala

MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

quote:

Mene zanima, ce gre kdo v bljiznji prihodnosti v HG v Graz ali pa Beljak pa bi bil tako dober, da bi mi prinesel eno luc.

Glede na cene pri nas profitiram 50%.

Hvala

MM

jaz bom sel v roku enega meseca verjetno, ti javim ko bom vedel (treba dnar zbrat)!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!