Skoči na vsebino

Hein Gericke


Roman

Priporočene objave

Jest bom šou enkrat zdej u Pignolo če koga zanima?

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klesch: stran 3 v tej temi,moj prispevek.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

klesch: stran 3 v tej temi,moj prispevek.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

V temu prispevku je objavljena karta v Grazu. Kaj pa v Beljaku? Ali imaš morda tudi ta naslov?

V naprej hvala

Naka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Kaj pa v Beljaku? Ali imaš morda tudi ta naslov?

V Beljaku je na Maria Gailer Str.2, drugače je pa to, če prideš po avtocesti izvoz Faker see, potem pa zapelješ proti Beljaku - popolnoma ravna cesta, ko se začne strnjeno naselje gre cesta v levo in tam je na levi strani HG, če pa prideš prek Korenskega sedla in greš skozi mesto, pa v zadnjem križišču pred mostom čez Dravo zaviješ desno, po kakšnih 500 m bodi pozoren desno tik ob cesti je HG.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vas malo obvestim: gericke v villach-u (beljak) bi naj bil glede servisa za kupca beda pod bedo.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

da vas malo obvestim: gericke v villach-u (beljak) bi naj bil glede servisa za kupca beda pod bedo.

Glede na moje izkušnje ti lahko samo pritrdim.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj to pomeni, servis za kupca? Ustrežljivost, strokovnost, svetovanje ali uveljavaljanje garancije, pritožbe itd... A je vredno it k njim nabavljat ali ne? Itak rabim samo eno plahto, pa vseeno.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da si na poti iz Dolomitov prepričamo na lastne oči ko se bomo ravno po tistem koncu vozili.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:gericke v villach-u (beljak) bi naj bil glede servisa za kupca beda pod bedo.

Težko je reči kaj kdo smatra pod "servis za kupca", sam sem bil že trikrat tam, pa bi rekel, da izbira opreme za motoriste ni ravno velika (škornji, rokavice...), da pa sem za motor dobil tisto, kar sem iskal (zavorne ploščice, oljni filter...). Odnos se mi je zdel čisto korekten, je pa res, da trgovci ne letijo kar na kup, ko vstopiš - kar mi je pa osebno še bolj všeč, si stvari lahko vsaj v miru ogledaš, če pa rabiš dodatne informacije pa prodajalca pač poiščeš in vprašaš, saj je trgovina precej majhna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moi lahko kdo pove, kakšen delavni čas imajo (v Beljaku),pa če ima kdo eMail od njih, ker ni na netu nič od tega.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Moi lahko kdo pove, kakšen delavni čas imajo (v Beljaku),pa če ima kdo eMail od njih, ker ni na netu nič od tega.

HG v Beljaku je odprt v sezoni do 19h (kdaj točno odpirajo se ne spomnim, vem pa, da čez kosilo trgovina ni zaprta), ob sobotah pa do 12h ali 13h. E-pošte pa ne najdem nikjer - morda je na računih, pa sem jih zmetal proč (bi pa lahko pogledal JanezD, ki ima račun za vračilo Mwst.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HG v Beljaku dela od pon. do pet. do 18ure, sobote pa do 12h.

Na vizitki, ki so mi jo dali v trgovini pa je sledeči e-mail naslov:

villach@gericke-shop.at

..LP Kasti

"It's nice to be important, but it's more important to be nice!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obema hvala za odgovor.

Ker bom šel v popoldanskem času(po službi)me je njabolj skrbelo da ni odprto tja do 16h,18 ali 19h bo pa že šlo.

ker so nekateri kritizirali to štacuno o založenosti je vsekakor

dobro da naprej povprašam če so stvari na zalogi,ker sem v katalogu(internet) našel kar nekaj ugodnih stvari.

Še enkrat hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fast, meni so odgovorili, ko sem jim poslal mail na sledeči naslov:

freaky.moto@aon.at

Vem, zgleda čudno, vendar preverjeno deluje...

Moram pa popravit Kastija, ker v sezoni imajo odprto do 19:00.

LP,

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net www.mkkamnik.com/forum

...da nije možda Drekavac, Drekavac iz tunela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za enkrat se eMail ni vrnil,ti sporočim ko bo,če bo odgovor.

Verjetno zanima še koga.

Kakšne imaš pa ti izkušnje v tem shopu,Drekavac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Moram pa popravit Kastija, ker v sezoni imajo odprto do 19:00.

vsak dan? graski gericke ima do 19.00 odprto samo cetrtek in petek!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, zdaj si mi pa dal mislit, pa nisem več tako siguren. Dajmo raje kar Kastija poslušat, pa rečt, da je odprto do 18:00.

Moje izkušnje? Ja kar OK, ko sem bil prvič (konec aprila) je bila trgovina super založena, veliko robe, pred štirinajstimi dnevi pa je bilo kar izropano, trgovina je že na pogled bila dokaj prazna, ampak sem vseeno dobil, kar sem iskal.

Aja, pri njih sem kupil kombinezon, zadnjič pa še škornje, dežni kombinezon in podkapo (da ne omenjam, da sem dal za vse skupaj manj, kot bi dal pri nas samo za kombinezon).

Fast, odgovor na mail pa sem dobil po dveh dneh, da se ne boš čudil, če ne boš dobil takoj odgovora.

LP,

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net www.mkkamnik.com/forum

...da nije možda Drekavac, Drekavac iz tunela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez 2 dni, vam bom že jaz povedal kaj imajo in kaj nimajo.Jutri tako ne bo časa služba/austrija/3M/maximarket.

Mislim da je to dobro,da se tud tukaj pove,kako smo bili zadovoljni s shopingom in ne samo za servise.predlog za novo temo.

Za delavni čas vam tudi sporočim,samo da je le do 18h,pa je OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fast, glede na to, da Beljak sploh ni tako daleč od LJ, se vsekakor splača gor zapeljat, ker je skoraj vse ceneje, kot pri nas.

Meni ni nikakor žal, da sem šel gor (že dvakrat), tako da bom sigurno še šel. In to kmalu...

LP,

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net www.mkkamnik.com/forum

...da nije možda Drekavac, Drekavac iz tunela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti čist verjamem.Sem dobro predelal njihov internetni katalog

in imam že spisek kaj bi rad,samo če bojo imeli.

Pa še katalog bom vzel ,ker po pošti ne naročim nič več nič.

Sem naročil Louise katalog pa so me udrl ,poštnina+DDV navse.

Glava boli,bi lahko šel vsaj 2x v Villach.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Fast, če že greš gor, a lahko preveriš, če majo eno plahto za motor? Da ne bom brezveze gor hodu. Zadeva gre pa takole (o nemščini nimam pojma): na str. 447 v katalogu, stane 49,95 €, reče pa se ji abdeckplane, št. 22029025 črna fur tourenmaschine. Poglej, če se ti ljubi, bi ti bil zelo hvaležen.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem naročil Louise katalog pa so me udrl ,poštnina+DDV navse.

Glava boli,bi lahko šel vsaj 2x v Villach.

Ej, meni so pa iz Louisa zastonj poslali katalog. Na njihovi spletni strani sem ga naročil, in ko je bilo treba izbrati iz katere države si, na seznamu ni bilo Slovenije. Zato sem izbral kar Nemčijo in pri naslovu zraven napisal da to ni v Nemčiji in dodal par klicajev. OK, že naslednji dan sem pozabil na to, potem pa čez par dni pošta pride domov - tavelik Louis katalog + CD - vse zastonj. Oddolžil sem se jim tako, da sem v njihovi trgovini v Muenchenu kupil za cca 500 ol'DEM robe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo na kratko,Lucky, imajo točno to pokrivalo 50E,videl sem jih

cca.5 na polici.

Utis:štacuna je kar uredu,tud dost velika je samo premalo ROBE imajo.

Kar je ugodnega je razprodano,kar je na netu v katalogu nimajo skoraj nič,kar je v papirnatem katalogu so samo male cifrel,če imajo.

Tako da cifre ne držijo,kar se mene tiče bi moral kupiti vsaj 4 cifre večje ali celo 6 ,da bi mi bilo prav (namesto 50 bi moral 54)glede na cunje ki jih kupujem pri nas.Imajo dva kombinezona TK Acid (je v katalogu)št. 52 in 54 ,če koga zanima 300E,zelo ugodno.Prodajalec se je sicer po 15 minutah podal za mano in me vprašal kaj želim,prijazno je odgovarjal na vprašanja in tudi rekel mi je da teh artiklov po ugodni ceni ne bodo dobili več(zlasti iz malega bilten kataloga ne).Tudi za ta zgoraj opisani kombinezon je rekel da ne bodo dobili več,kar ne zastopim saj je v glavnem letnem katalogu.Bom povprašal direkt v D..

Na carini za gor mi je carinik avstrijski pogledal kovček in osebne je preveril.Za nazaj nič.nobeden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!