Skoči na vsebino

Hein Gericke


Roman

Priporočene objave

Fast, ta kombinezon sem jaz kupil, takrat so imeli pa samo 50 in 52 na zalogi, ampak mi je prodajalka rekla, da jih bodo še dobili (to je bilo konec aprila). Če te zanima kombinezon, se odlično obnese, sem izredno zadovoljen! Pa še tiste škornje za 100€ sem kupil za zraven, super pašejo...

Aja, pri kombinezonu sem dobil še 36€ MWST nazaj, tako da me je prišel malo pod 60K sit.

LP,

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net www.mkkamnik.com/forum

...da nije možda Drekavac, Drekavac iz tunela...

Popravil/a - drekavac dne 12/06/2002 ob 20:46:12

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Drekavac,maš prav,sam jaz ga nisem na sebe spravu,na veliko žalost,tudi na otip je OK,pa dizajn je tud OK.,sem bil tok razočaran ,da sem pozabil pogledat delavni čas tko da do 18h sigurno delajo.Tud prodajalke ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky,imajo tudi ene po 35 E,tko da si poglej,al pa po katalogu,

če ga nimaš ga imam jaz.

Maks:odvisno kaj te zanima,tekstil (ne goretex),ala cordura in podobno imajo nekaj jaken xl,xxl,po 50-70 E,kar se pa ledra tiče

pa je odvisno od številke ki jo nosiš (???)Večjih številk ni!!!

maximum 56,po naši meri je kvečemu 52.

Za vrnitev davka moraš kupiti za minimum 65 E.

Pa tud gotovine ni treba nosit s seboj ker prime na navadno kartico tekočega računa NLB ,ki jo uporabljaš za bankomat pri nas samo pin moraš imeti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to v zvezi s plačevanjem s kartico.

Sedaj sem preveril Klik in včerajšnja transakcija(ki je edina)

je beležena in po izračunu so mi evro menjali po 226,05 SIT,kar je ugodneje ,kot menjava v menjalnici cca. 226,80-226,99Sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Fast, najlepša ti hvala, dobiš za pivo. Ta vikend letim gor!

Lucky lahko malo vec napises kdaj in od kod startas.

Seveda ce ti nebi bilo nic narobe da gre gdo zraven (Solo rajdr)?

Mene recimo zelooo mika it pogledat gor to stacuno.

Lp Max ex AF1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, pa se ena za moderatorje

Kam so izgnili včerajšnji posti, ki smo jih napisal??

Zgornji post z vprašanjem za Luckya sem ze včeraj poslal danes ga pa ni več.

Lp Max ex AF1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Fast, najlepša ti hvala, dobiš za pivo. Ta vikend letim gor!

Lucky lahko malo vec napises kdaj in od kod startas.

Seveda ce ti nebi bilo nic narobe da gre gdo zraven (Solo rajdr)?

Mene recimo zelooo mika it pogledat gor to stacuno.

Lp Max ex AF1

Max, nameravam it že zjutraj, ker dela štacuna samo do 12h. Mislim, da bi bilo okoli 8h ker v redu. Dobra ura do Podkorna, nekaj malega do Beljaka, pol pa še iskanje štacune. Najbrž bom šel še malo v Mediamarkt, pa rabim mal več časa. Če se ti gre zraven, se dobiva na celovški pumpi proti gorenjski od 8h do 8h15. (akademska četrt pač)

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky, na strani 6 tega foruma je Roman zelo dobro opisal kako priti do štacune.Jaz sem se držal njegovih navodil in sem takoj našel.

Sicer sem šel čez Dravo in obrnil ker sem prepozno videl da je že most ,ker je tik pred tem križišče s semaforjem.Spotoma boš videl tudi Mediamarkt,ITD,da ti ne bo treba iskati.

Za nazaj pa bodi pozoren če se boš vračal po isti cesti,da ne boš pri prvi tabli zavil za Si,ker boš šel na tunel,pojdi za Italijo in potem boš videl majhno tablo z napisom v nemščini Korensko sedlo in znak SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky & Max ,a sta šla v Beljak :?:

Jest sem šel z mojo deklico, Maxa ni bilo na spregled. :lol: Našel brez problema točno po Romanovih navodilih. Meni se zdi štacuna kar v redu, ko bi vsaj eno tako imeli pri nas, da bi se človek šel čez vikend mal sprehajat po njej. Dobu sme vse kar sem rabu in še več. :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Moi lahko kdo pove, kakšen delavni čas imajo (v Beljaku),pa če ima kdo eMail od njih, ker ni na netu nič od tega.

HG v Beljaku je odprt v sezoni do 19h (kdaj točno odpirajo se ne spomnim, vem pa, da čez kosilo trgovina ni zaprta), ob sobotah pa do 12h ali 13h. E-pošte pa ne najdem nikjer - morda je na računih, pa sem jih zmetal proč (bi pa lahko pogledal JanezD, ki ima račun za vračilo Mwst.).

Me ni blo doma , ampak jutri bom zagotovo pogledal na račun !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram vam povedat da odgovora na zadnji eMail naslov ,ki je bil tu objavljen ,še nisem dobil(po 1 tednu). :roll: :mrgreen:

Na računu ni nobenega eMail naslova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
A GRE KDO V KRATKEM KAJ V BELJAK? MENE TAM ČAKAJO ENE ZADEVE PA NE VEM; ČE BOM TAKO KMALU LAHKO ŠLA GOR.

A mogoče ogrevane ročke?

Nope. Ročke so že doma, zdaj jih je treba sam še namontirat. Za ene druge stvari gre (polbommelavpodpisušecentralništenderjezakonpress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

greicke v grazu ima nov delovni cas:

pon - pet.. 10:30 - 18:00

sob.......... 09:00 - 12:00 (nisem cisto preprican,mogoce tudi do 13:00 ?!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
potrebuje kdo gericke-katalog 2003?

Ice saj jih bodo imel na imotu kar na paletah! No kakšnega lahko prineseš na vpogled sicer si jih bodo pa že na imotu nagrebel! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potrebuje kdo gericke-katalog 2003?

Jaz. Pridem osebno iskat 18.2. v MB, ce bos blagovolil mi ga dati... katalog... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!