Skoči na vsebino

Hein Gericke


Roman

Priporočene objave

Jaz vem,da se ga nebom navadil in ga nebom uporabljal. OK

v redu. super. povej da je pac za tebe neuporaben. noben ne bo ne uzaljen ali kakorkoli drugace slabe volje.

samo nehaj zlivati scavnico v vse teme ce te scat tisci. obisci raje WC (a.k.a. toaleto, a.k.a. skret) in se tam spucaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v redu. super. povej da je pac za tebe neuporaben. noben ne bo ne uzaljen ali kakorkoli drugace slabe volje.

samo nehaj zlivati scavnico v vse teme ce te scat tisci. obisci raje WC (a.k.a. toaleto, a.k.a. skret) in se tam spucaj.

ICE bravo,mislim,da je tale brumer vseved.43 let sem na svetu,po poklicu avtomehanik,svojo delavnico imam na dunajski cesti v Ljubljani že kar vrsto let ampak toliko kot ve on pa res ne vem. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE bravo,mislim,da je tale brumer vseved.43 let sem na svetu,po poklicu avtomehanik,svojo delavnico imam na dunajski cesti v Ljubljani že kar vrsto let ampak toliko kot ve on pa res ne vem. :headbang:

reklama :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ker smo še vedno na pol pri temi "tempomata" oziroma v mojem primeru Trotlrokerja še moja izkušnja.

Za vožnjo po mestu ali ovinkastih cestah je zadeva mogoče malce preveč moteča za moj okus.

Na avtocestah pa poplnoma druga štorija. Obnese se odlično!!! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za slednje je tudi misljena.

(ceprav........ jaz uporabljam to kot neko "odebelitev" zadnje tretjine rocke, da dlan/zapestje manj trpi; je skoraj vedno obrnjen bolj navzdol).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

05.07.2008 party in razprodaja v gericke graz.

popusti do ......hmmm.... 20% ?!

moznost tudi probne voznje motornih koles (nekaj je bilo govora o aprilii in cagivi, samo ne me za besedo vlecti).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

am pomoje se zapira gericke v beljaku... pa po mojem mnenju se je bolš zapeljat 500m mal bolj naprej do louisa... pa iz mojih izkušenj bolj v louisu razložijo in tudi angleško ter slovensko malo.v gerickeju sm pa naletel na prodajalko ,ki je znala samo nemško .Potem je šla do sodelovca ,ki je znal saj malo da smo se nekako zmenil ,pa še to smo porabil 5 minut hehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa meniš, da se HG v Beljaku zapira? Bi bilo škoda.. Sicer sem tudi jaz večkrat našel kaj v Louisu, ampak tudi HG so čist ok trgovine, kjer se velikokrat najde kaj ugodnega in tudi kvalitetnega. Je pa njihova trgovina v Beljaku malo manjša, napram par nemškim, ki sem jih videl, ampak vseeno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hmm... To je na forumu "splošno znano" že kakšni 2 leti, poleg tega pa je tole tema od Hein Gericke ne Louisa.. Če pogledaš v Louis temo boš videl da je bilo tudi o Trgu že zelo veliko govora :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am pomoje se zapira gericke v beljaku... pa po mojem mnenju se je bolš zapeljat 500m mal bolj naprej do louisa... pa iz mojih izkušenj bolj v louisu razložijo in tudi angleško ter slovensko malo.v gerickeju sm pa naletel na prodajalko ,ki je znala samo nemško .Potem je šla do sodelovca ,ki je znal saj malo da smo se nekako zmenil ,pa še to smo porabil 5 minut hehe.

?? Tole je pomoje samo potvoje, kersem bil v Beljaku malo pred novim leom in niti ena stvar mi misli ni napeljala na to, da bi se štarcuna mogoče zapirala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnje zime je HG v Beljaku bil zaprt - Winterschlaf:)

Pomladi pa spet odprejo. Lahko pa uletiš v sosednjo erotično štacuno pa mogoče tam kej pametnega najdš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnje zime je HG v Beljaku bil zaprt - Winterschlaf:)

Pomladi pa spet odprejo. Lahko pa uletiš v sosednjo erotično štacuno pa mogoče tam kej pametnega najdš :whistle:

Res je! Imajo odlične večdelne "kombinezone" iz pravega usnja, ali pa najkvalitetnejše gume...

Ne manjkajo niti tuning seti z bičem za večjo poskočnost...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kdo hodil na Dunaj, je na Triester strasse kar velik HG; je ob cesti, tako da se najde z lahkoto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

glanc frisno:

gericke ima ta teden do sobote, 07.03.2009, popustno akcijo od 10% - 30% na neznizane artikle.

pri nakupu od € 100.- 10%, od € 200.- 20% ..... ali tako nekako. mi je prijatelj na hitro omenil.

ce se komu splaca.

re katalogi:

prevzem v MB pri furiosu. dostava ta teden v petek. prosil bi vse, da se z njim povezete, ker jaz jih samo v MB dostavim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm nikjer ni nič napisano..

Na strani imajo samo akcijo za čelade po neznižanih cenah, ki velja do 5. aprila in sicer pri čeladi od 100-199€ 20€ popusta, od 200-399 30€ in nad 400 80€ popusta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nic. :P

prijatelj mi je pokazal dopis od gericke (datum 04.03.2009) s temi navodili. (pa ne me za jajca vlect, ce te akcije v celovcu ni. sem bil samo v gericke v graz-u.)

kdor noce in/ali ne rabi mu ni potrebno.

podajam samo info. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima HG Munchen :)

No hvala za info, bomo videli če imajo tut tam kakšno akcijo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glanc frisno:

gericke ima ta teden do sobote, 07.03.2009, popustno akcijo od 10% - 30% na neznizane artikle.

pri nakupu od € 100.- 10%, od € 200.- 20% ..... ali tako nekako. mi je prijatelj na hitro omenil.

ce se komu splaca.

re katalogi:

prevzem v MB pri furiosu. dostava ta teden v petek. prosil bi vse, da se z njim povezete, ker jaz jih samo v MB dostavim.

Tnx...grem danes po sluzbi malo pofirbcat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot vedno v zivljenju pride

prvic drugace in

drugic kot sem mislil.

katalogi so v MB (tnx vuk) in jih lahko prevzamete "po nabavni ceni" (dzabe, da ne bo kdo mislil da kaj stane) pri vuk76. modalitete prevzema se zmenite direkt z njim.

je 20 gericke in 20 lojzovih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!