Skoči na vsebino

Hein Gericke


Roman

Priporočene objave

Tudi jaz bi ga imel...(btw tnx za Luisa)...Lahko narediš en paketek, javiš kdaj prideš v bližino...(lahko mi daš za vse MB potrebneže)

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ICE.............Če imaš kakšen namen danes al jutri pridet v Maribor, lahko za ljubljančane meni daš, ker greva v nedeljo zvčer v Ljubljano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mat: smem zvedet kaj si kupoval v gerickeju. Moj bratranec ima namen eno soboto gor skočit po kake škornje pa rokavice, pa bi te vprašal če si kaj pametnega zasledil tam v srednjem cenovnem razredu.

Če je ima kdo namen jit gor kako soboto naj mi namigne da mu preskrbim družbo če se jo ne brani preveč. vozi pa KTM tko da ravno 200+ ne bo letel gor. 150maksimum pravi :rolleyes:

Mi lahko kdo zrihta letošnji katalog pa mogoče še od luisa samo na vpogled za nekaj dni. kolega rabi še ene diske pa ne ve kje in za koliko bi jih dobil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot pravi naslov me zanima vaše mnenje o kvaliteti proizvodov, ki jih proizvaja Hein Gericke (mislim na jakne), kolega si jo je kupil ima jo tudi njegova punca, on je ne more prehvaliti (jakne namreč :P ), slišal pa sem tudi drugače, da je kvaliteta pol kurc* vredna.

Zanima me ker so cenovno dokaj ugodne, sploh pa imajo par lepih stvari, sam k sem prjev ščitnik v jakni se mi je zdel bl za okras kot pa za kako varnost, res ne vem,....

Prosim pomagajte (Ice, ti mi znaš kaj pomagat?),...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mat: smem zvedet kaj si kupoval v gerickeju. Moj bratranec ima namen eno soboto gor skočit po kake škornje pa rokavice, pa bi te vprašal če si kaj pametnega zasledil tam v srednjem cenovnem razredu.

:rolleyes:

Upam da nisi carinik? ;) :P

Hlače, za sebe in za ženo kjer gre sheltex z termofutrom ven, tako da ti poleti ni vroče v njih, pa še nekaj malenkosti. Cene so ugodne, oziroma iste kot iz kataloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9. marca ob 9. uri je otvoritev Hein gericke trgovine v Beljaku.

na beljak je za štajerce daleč.. ;)

Pa še otvoritev ste zamudili. :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a ma kdo jakno prov od Hein Gericke, da so jo prov oni naredil, kakšna je kvaliteta????

A je vredna svojga $$, K ene so cenovno zelo ugodne sam zaščita se mi zdi bl boga,..... KOMENTARJI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a ma kdo jakno prov od Hein Gericke, da so jo prov oni naredil, kakšna je kvaliteta????

A je vredna svojga $$, K ene so cenovno zelo ugodne sam zaščita se mi zdi bl boga,..... KOMENTARJI

hein gericke oz. po tanovem samo se gericke,ne izdeluje svojih jacken...... ali hlac,ali orodnja itd.VSE dokupijo od raznih dobaviteljev ali dajo delati pod svojo blagovno znamko.gericke je samo sklop trgovin oz. je samo prodajna mreza.to kot info.

kvaliteta se je v zadnjih letih izboljsala.ne da je bila prej slaba,so se lahko pojavile napake v materialu ali pri izdelavi,predvsem obleke in obutve.primerjano z dainese ali drugimi "premium" znamkami gericke se ni dosegel enake ravni kvalitete in obdelave.zato je tudi cenovno ugodnejsi.

sam sem nosil skornje in rokavice od gericke.skornjem je membrana po dveh sezonah _obcutno_ pesala in tudi rokavice niso zdrzale ene cele sezone.oboje je imelo sheltex membrano vsito in je prehitro prenehala "delovati" oz. verjetno je pri/po sivih prislo do netesnosti.

trenutno imam skornje in rokavice z gore-membrano (ne od gericke) in sem zelo zadovoljen,ceprav rokavice se cakajo na "pravi" preizkus.

pred parimi leti je polo prevzel hein gericke trgovine.obe verigi sta komercialno se vedno loceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem nosil skornje in rokavice od gericke.skornjem je membrana po dveh sezonah _obcutno_ pesala in tudi rokavice niso zdrzale ene cele sezone.oboje je imelo sheltex membrano vsito in je prehitro prenehala "delovati" oz. verjetno je pri/po sivih prislo do netesnosti.

trenutno imam skornje in rokavice z gore-membrano (ne od gericke) in sem zelo zadovoljen,ceprav rokavice se cakajo na "pravi" preizkus.

Sam sem pri njih kupil škornje(sheltex) pa mi držijo tja do kakšne tri ure dežja(3tja sezona). Glede na ceno sem zadovoljen. Rokavice iz Goratexa, začnejo zamakati po 8 urah ali več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem pri njih kupil škornje(sheltex) pa mi držijo tja do kakšne tri ure dežja(3tja sezona). Glede na ceno sem zadovoljen. Rokavice iz Goratexa, začnejo zamakati po 8 urah ali več.

,kaj 8 ur po dežju kaj si kake rekorde postavljal! Kaj pa jakna mene zanima kvaliteta jakne in njenih ščitnikov,kolega ma jakno od gericke pa so ščitniki čist mehki (PREMEHKI, megamehki) ne resno me zanima a ma kdo gericke jakno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,kaj 8 ur po dežju kaj si kake rekorde postavljal! Kaj pa jakna mene zanima kvaliteta jakne in njenih ščitnikov,kolega ma jakno od gericke pa so ščitniki čist mehki (PREMEHKI, megamehki) ne resno me zanima a ma kdo gericke jakno

"Betonske" ščitnike od Clover jakne ti dam na probo. Garantirno niso mehki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem pri njih kupil škornje(sheltex) pa mi držijo tja do kakšne tri ure dežja(3tja sezona). Glede na ceno sem zadovoljen. Rokavice iz Goratexa, začnejo zamakati po 8 urah ali več.

,kaj 8 ur po dežju kaj si kake rekorde postavljal! Kaj pa jakna mene zanima kvaliteta jakne in njenih ščitnikov,kolega ma jakno od gericke pa so ščitniki čist mehki (PREMEHKI, megamehki) ne resno me zanima a ma kdo gericke jakno

:huh: Ne nisem.Od osmih dni ki sem jih prevozil po Franciji jih je sedem deževalo. :( Ni je čez vrečko v škorenj, še goretex se skrije.

Odvisno KATERO bundo boš kupil, sam sem kupil od Tuarega hlače, in sem zadovoljen, znanka je pa kupila isti model jakno in je isto zadovoljna.

Spet je pa tukaj stara pesem kolikor daš, toliko dobiš.

Povej točno katero jakno imaš v mislih, lahko poveš stran iz kataloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

,kaj 8 ur po dežju kaj si kake rekorde postavljal! Kaj pa jakna mene zanima kvaliteta jakne in njenih ščitnikov,kolega ma jakno od gericke pa so ščitniki čist mehki (PREMEHKI, megamehki) ne resno me zanima a ma kdo gericke jakno

"Betonske" ščitnike od Clover jakne ti dam na probo. Garantirno niso mehki.

Se močno strinjam z tabo, nisem še naletel na tako trde ščitnike kakor v Hyper jakni. Lahko bi z laktom cegle razbijal. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Takole berem:

Podjetju Eurobike AG, ki je lastnik blagovnih znamk Hein Gericke, Polo in GoTo Helmstudio, je nelikvidno, zato je prihodnost črna. Menda samo še vprašanje časa, kdaj bodo bankrotirali. Dve od 14 evropskih bank so že izredno zahtevale vračilo posojil, ki skupaj znašajo več kot 139 milijonov Evrov. Če ne bo novih investitorjev, bo firma kmalu KAPUTT.

Menda so v minulih letih nabavljali slabo robo, pa tudi dobavne verige so bile šibke - dobaviteljev niso redno plačevali. Samo za obresti posojil pa so v zadnjih 4 letih izplačali 42 milijonov evrov, pravi direktor firme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........sledi........totalna razprodaja robe.......... :ph34r:

Popravljeno . Popravil YZFgeorge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS, OPOMBA - cvrknil bo NEmški Hein Gericke... Tisti v Anglji recimo bo še naprej posloval odlično ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar naj propade banda pokvarjena. Jaz imam z njimi zelo slabe izkusnje. Enkrat, ko bom imel cajt, bom napisal, kako sem posloval z njimi. Napacna stevilka v njihovem katalogu - zato narobe narocena roba - nepriznanje njihove napake - norcevanje iz Slovencev pa ceprav moji starsi odlicno govorijo nemsko - poslanih preko 15 faksov v njihovo centralo - po dveh mesecih pregovarjanj vendarle zamenjali robo in to tako, da sem moral iti v Graz - o prej obljubljenem povracilu stroskov za pot ne duh ne sluha o dogovorjenem popustu se manj.

PRAV JIM JE!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, sam niti ne kupujem v HG, tako da...

Hmmmm... pri njih se kupil moto-brisalce (ODLICNA ZADEVA! B) )

In kaj naj recem, ne morem prehvalit njihovega spreya za verigo! B) B) B) B)

Ocitno bom moral hitro po vecjo zalogo piksen v Beljak :rolleyes: <_<

Ostalih izkusenj pa nimam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest grem v četrtek popoldne v Beljak. Max, greš zraven? Da ..........

...........jih rešita propada? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne vem no, H-G je bil pa meni kar cool. Vsaj tiste stvari, ki sem jih kupil - tuareg cordura hlače, rokavice, stranske torbe... pa da ne omenjam ultra-super-duper čistila za motocikel...

Če bodo pogoreli, bo pri nas vse še dražje :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!