Skoči na vsebino

Opozorila


  

417 članov je glasovalo

  1. 1. Opozorila

    • 0%
      333
    • 10%
      45
    • 20%
      11
    • 30%
      5
    • 40%
      2
    • 50%
      4
    • 60%
      1
    • 70%
      0
    • 80%
      1
    • 90%
      3
    • 100%
      13


Priporočene objave

Mel 10% pa po dveh letih lepo prosil moderatorja, če bi bil tok dober in mi odstranil opozorilo, če pa ne, sem ga pa prosil še za dodatnih 10% za mojo predrznost in je upalilo. worship.gif

Lepa beseda lepo mesto najde! whistle.gif

Moraš met pa dobre veze whistle.gif Men ne zbrišejo nič pa že 4 leta vlačim za seboj tistih nekaj posto tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedaj se Brumer trance_43_wavetowel2.gifsem ti dal jaz nekaj plusov trance_41_w00t2.gif

Nese sekirat vsi, ki me vsaj malo poznajo dobro vedo, da mi nemorejo do živega!! :whistle:

Ps;nikoli nisem lastninil ali kradel, pa si lahko z poštenim delom marsikaj privoščim, da nebom rekel vsega, kajti spet bi se vsul plaz tistih forumašev,ki znajo samo minuse talat in pluvat po temah brez argumentov in osnovnih znanj mehanike na tem forumu! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraš met pa dobre veze whistle.gif Men ne zbrišejo nič pa že 4 leta vlačim za seboj tistih nekaj posto tongue.gif

Meni samo "ICE" že 4 leta dopisuje procente, ampak se popolnoma nič nesekiram,če me izkluči boste imeli vsaj mir pred mano jaz pa pred vami!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni samo "ICE" že 4 leta dopisuje procente, ampak se popolnoma nič nesekiram,če me izkluči boste imeli vsaj mir pred mano jaz pa pred vami!!!! :yea1:

Jest sm se obrnu na Thundercat-a, je res fest človk! :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni samo "ICE" že 4 leta dopisuje procente, ampak se popolnoma nič nesekiram,če me izkluči boste imeli vsaj mir pred mano jaz pa pred vami!!!! :yea1:

leta sem se trudil ti nekaj dopovedati, zlepa, zgrda....... vendar ti se ne das. edini razlog zakaj si se tukaj je, da vcasih kaksno koristno pripises in te lahko uporabniki pobarajao, ce imajo probleme.

mogoce imas nekaj pojma o mehaniki, a o ostalih stvareh bolj malo. kar hoces vedno znova dokazati.

sedaj pa brz pljuvalnik vklopiti - le kako se ti upa en tak "mulc" odgovarjati, tebi kapaciteti vseh kapacitet - in ne pozabi vseh igrac, ko splezas na drevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leta sem se trudil ti nekaj dopovedati, zlepa, zgrda....... vendar ti se ne das. edini razlog zakaj si se tukaj je, da vcasih kaksno koristno pripises in te lahko uporabniki pobarajao, ce imajo probleme.

mogoce imas nekaj pojma o mehaniki, a o ostalih stvareh bolj malo. kar hoces vedno znova dokazati.

sedaj pa brz pljuvalnik vklopiti - le kako se ti upa en tak "mulc" odgovarjati, tebi kapaciteti vseh kapacitet - in ne pozabi vseh igrac, ko splezas na drevo.

Nebom ti odgovarjal,kajti res je brezveze z "mulci" komunicirat! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi mu že en prlepu tiste manjkajoče kazenske da ga ne bo treba več gledat tuki??? prosim lepo

daj ga na ignor (al kuko se že reče, da ga neboš več gledal) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

a bi mu že en prlepu tiste manjkajoče kazenske da ga ne bo treba več gledat tuki??? prosim lepo

Sploh ni tok panike z brumerjem. Kar sem bral njegovih izjav se spozna na marsikaj in marsikomu je pomagal (tudi meni). Se pa, ker je malo bolj premožen, počuti višjega od nas, ampak nič zato, važno je da kar piše ima veze s temo. Poglejte recimo mashino. Ima 5000 objav in niti ena se ne navezuje na motociklizem. Drugače imam mashino na ignore, ampak danes sem v tej temi prebral kaj je pisal http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=31640&st=180 . Nekaj napadate brumerja, poglejte res tega pacienta kakšne piše in je še vedno na tem forumu. Zdaj mi pa povejte katera od teh izjav ima veze z dirkališčem v sloveniji: .A v vrtcu vam že dovolijo do računalnikov, Spet se ti je brihtol preveč vlil v kamilčni čaj zjutraj..... Plus da si on nabira objave s tem, da 5 postov napiše enega za drugim in niti eden ni povezan s temo (zakaj potem obstaja multicitiranje). Malo se mi za malo zdi, da sem jaz opozorjen ker sem v temo galerija motociklov napial: lep motor imaš, mashina pa piše kar mu pade na tisto majhno pamet. Na drugih forumih take ljudi takoj ukinejo. Potem pa še kdo kaj vpraša in mu vsi pišejo: uporabi iskalnik. Zakaj že? Kaj pa bom našel, mogoče kakšne bistroumne izjave spammerja mashine. Če kaj iščeš in naletiš na brumerjevo objavo si lahko zelo zelo vesel. Kaj pa kdo ima in kaj si lahko kdo kupi pa mene boli k....c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj mi pa povejte katera od teh izjav ima veze z dirkališčem v sloveniji: .A v vrtcu vam že dovolijo do računalnikov, Spet se ti je brihtol preveč vlil v kamilčni čaj zjutraj..... Plus da si on nabira objave s tem, da 5 postov napiše enega za drugim in niti eden ni povezan s temo (zakaj potem obstaja multicitiranje). Malo se mi za malo zdi, da sem jaz opozorjen ker sem v temo galerija motociklov

Oprosti, se bom potrudil z multicitiranjem. Žal pa ob določenih izjavah, recimo hiltonove in še koga, enostavno ne morem biti tiho - če jih moderatorji ne odstranijo, je pač treba temu replicirati.

PS: zanimivo, da si se samo name obesil. Opozoril imam tudi jaz nekaj, kadar se zvečer odpravim v mesto na ples, pa si jih pripnem na uniformo, da se dobro vidijo. Verjetno se nisva še nikoli srečala ...

PS: pozabil si citirati moje druge izjave v tisti temi, ki imajo pa še kako zveze z dirkališčem. Običajno podajam racionalen in tudi (nezaželeno?) kritičen pogled na stvari, glede katerih so motoristi običajno emocionalno (preveč?) pozitivno nabiti.

Tudi sam si želim dirkališče, bi ga kdaj uporabil, sploh, če bi bilo kje blizu moje bajte - a jokati, da država ne podari nam, motoristom vendar, dirkališča, in to utemeljevati z nekimi utopičnimi izračuni pač ni racionalno, žal.

Mimogrede - tudi sam tu in tam, če sem v stiku s kakšnimi 'velikaši', lobiram za dirkališče. In za nižje motoristične davke, in za parkirišča v Ljubljani, in še za kaj ... Ampak - tega ne pišem na forum (ups, pa se mi je zapisal. .. shite). Svoje 'attention whore' frustracije izživljam na druge načine in drugje.

Lep pozdrav,

Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni tok panike z brumerjem. Kar sem bral njegovih izjav se spozna na marsikaj in marsikomu je pomagal (tudi meni). Se pa, ker je malo bolj premožen, počuti višjega od nas, ampak nič zato, važno je da kar piše ima veze s temo. Poglejte recimo mashino. Ima 5000 objav in niti ena se ne navezuje na motociklizem. Drugače imam mashino na ignore, ampak danes sem v tej temi prebral kaj je pisal http://www.motosvet....ic=31640&st=180 . Nekaj napadate brumerja, poglejte res tega pacienta kakšne piše in je še vedno na tem forumu. Zdaj mi pa povejte katera od teh izjav ima veze z dirkališčem v sloveniji: .A v vrtcu vam že dovolijo do računalnikov, Spet se ti je brihtol preveč vlil v kamilčni čaj zjutraj..... Plus da si on nabira objave s tem, da 5 postov napiše enega za drugim in niti eden ni povezan s temo (zakaj potem obstaja multicitiranje). Malo se mi za malo zdi, da sem jaz opozorjen ker sem v temo galerija motociklov napial: lep motor imaš, mashina pa piše kar mu pade na tisto majhno pamet. Na drugih forumih take ljudi takoj ukinejo. Potem pa še kdo kaj vpraša in mu vsi pišejo: uporabi iskalnik. Zakaj že? Kaj pa bom našel, mogoče kakšne bistroumne izjave spammerja mashine. Če kaj iščeš in naletiš na brumerjevo objavo si lahko zelo zelo vesel. Kaj pa kdo ima in kaj si lahko kdo kupi pa mene boli k....c

Svaka čast stari, tole si res dobr napisu! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, se bom potrudil z multicitiranjem. Žal pa ob določenih izjavah, recimo hiltonove in še koga, enostavno ne morem biti tiho - če jih moderatorji ne odstranijo, je pač treba temu replicirati.

PS: zanimivo, da si se samo name obesil. Opozoril imam tudi jaz nekaj, kadar se zvečer odpravim v mesto na ples, pa si jih pripnem na uniformo, da se dobro vidijo. Verjetno se nisva še nikoli srečala ...

PS: pozabil si citirati moje druge izjave v tisti temi, ki imajo pa še kako zveze z dirkališčem. Običajno podajam racionalen in tudi (nezaželeno?) kritičen pogled na stvari, glede katerih so motoristi običajno emocionalno (preveč?) pozitivno nabiti.

Tudi sam si želim dirkališče, bi ga kdaj uporabil, sploh, če bi bilo kje blizu moje bajte - a jokati, da država ne podari nam, motoristom vendar, dirkališča, in to utemeljevati z nekimi utopičnimi izračuni pač ni racionalno, žal.

Mimogrede - tudi sam tu in tam, če sem v stiku s kakšnimi 'velikaši', lobiram za dirkališče. In za nižje motoristične davke, in za parkirišča v Ljubljani, in še za kaj ... Ampak - tega ne pišem na forum (ups, pa se mi je zapisal. .. shite). Svoje 'attention whore' frustracije izživljam na druge načine in drugje.

Lep pozdrav,

Simon

mašina pocuzaš mi ga lahko ok. aja bo mi ga raje tvoja zenawinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina pocuzaš mi ga lahko ok. aja bo mi ga raje tvoja zenawinkiss.gif

aja jebemti, glede da so kao moje objave saj ves neumestne, osebne kot mi nekdo piše

pa še vedno nimam nobenega opozorila trance_25_naughty.gif

aja mašinca ne mores mi do zivega, ker mam debelo kožotrance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in od danes svečano obljubljam, da bodo moji komentarji prijazni na oko za druge obiskovalce ms foruma. nobenega kontra itn...

pa vsakemu bom dal plusyes.gif

upam da dobim kaki minus, ker resnično ne morem spat zaradi hjihhuh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni tok panike z brumerjem.

Poglejte recimo mashino. Ima 5000 objav

Jaz dosti rajši berem mashino kot brumerja. :grim

Pa mashina ima kar nekajkrat več kot 5k objav, je imel že več računov prej pa so ga skenslal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz dosti rajši berem mashino kot brumerja. :grim

Pa mashina ima kar nekajkrat več kot 5k objav, je imel že več računov prej pa so ga skenslal. :whistle:

Lahko ti povem zakaj, zato ker skoraj vsak tvoj post na rezna mehanična vprašanja moram popravljat,ker vse kar zatabo popravljam ti VEDNO lahko dokumentiram.Verjetno nisem falil zakaj nebereš rad mojih postov!!!! :whistle:

Ps: če imaš slučajno kak boljši razlog za nebranje mojih postov mi sporoči, boš pač spet na ignore kot si že bil!!!

LP Brumer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

jao,jao, pa sem samo zadnji dve strani prebral !

kot zvončki in trobentice, pa še kaka srnica ali zajček iz jaslic našega vrtca ! eno samo jokcanje in potem hrabrenje da pa meni opozorila že ne morejo nič, čisto nič ! sem močen kot kamen sam jokam kot slap ! dajte še staršem pojamrat, če pa hočete da se opozorila zbrišejo pa morate prinest njihov podpis in posredovat moderatorju ! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z radirko, kupiš jo na mimovrste.com.

skoda da ne prodajejo pameti, bi malce v določene ljudi na motosvetu lahko investiral.

samo menim da bi to zgresene naložbe bilewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost zalostno,da se tisti k se majo (ze skoraj narcisoidno) za najpametnejse,spuscajo na nizji nivo od tistih,ki so odkrite budale...pa nic slabega ne mislim,samo neumno se je ukvarjat z budalestinami.. ce naj se pa odpre tema 'je**** en druzga',pa naj se taki tam izzivljajo,da ne bo po ostalih temah nasmeteno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost zalostno,da se tisti k se majo (ze skoraj narcisoidno) za najpametnejse,spuscajo na nizji nivo od tistih,ki so odkrite budale...pa nic slabega ne mislim,samo neumno se je ukvarjat z budalestinami.. ce naj se pa odpre tema 'je**** en druzga',pa naj se taki tam izzivljajo,da ne bo po ostalih temah nasmeteno..

:worship: se podpišem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in od danes svečano obljubljam, da bodo moji komentarji prijazni na oko za druge obiskovalce ms foruma. nobenega kontra itn...

pa vsakemu bom dal plusyes.gif

upam da dobim kaki minus, ker resnično ne morem spat zaradi hjihhuh.gif

evo ti ga na:P

in od danes svečano obljubljam, da bodo moji komentarji prijazni na oko za druge obiskovalce ms foruma. nobenega kontra itn...

pa vsakemu bom dal plusyes.gif

upam da dobim kaki minus, ker resnično ne morem spat zaradi hjihhuh.gif

evo ti ga na:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!