Skoči na vsebino

Cagiva


A_je_to

Priporočene objave

Načenjam staro temo. Ker iščem preprost, vzdržljiv in poceni motocikel za vsakodnevno uporabo, mi je v oko padel Canyon 500. V glavnem slišim same pohvale, kako pa je z deli za Cagivo zadnje čase?

Hvala za odgovor!

Če pa kdo ve za kakšno dobro, pa se priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakega japonca boš ceneje in manj pogosto servisiral. Pa če je vsaj približno popularen je rabljenih delov na tone.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor se spomnim, so imele 500 težave s sklopko zaganjača. Če je zaganjač imel premalo obratov, se ti valjčki v sklopki niso razprli do konca in ti stolkli košaro. Problem je bil tudi z vzmetjo, ki drži valjčke skupaj, saj je zaradi segrevanja in ohlajanja postala ohlapna. Rešitev je bila krajšanje vzmetiali zamenjava le te z drugo, vzeto iz kakega starega siemeringa...

Kolikor se spomnim, so imele 500 težave s sklopko zaganjača. Če je zaganjač imel premalo obratov, se ti valjčki v sklopki niso razprli do konca in ti stolkli košaro. Problem je bil tudi z vzmetjo, ki drži valjčke skupaj, saj je zaradi segrevanja in ohlajanja postala ohlapna. Rešitev je bila krajšanje vzmetiali zamenjava le te z drugo, vzeto iz kakega starega siemeringa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to sem tudi jaz slišal. Moram pa priznat, da je v primerjavi z KLE 650 oblikovno veliko bolj privlačna, za mehaniko pa se itak ve, da je japonska boljša. Nekaj časa jih je bilo na prodaj kar nekaj, zdaj jih pa tudi ni več na spregled.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!