Skoči na vsebino

ČZ verige


mamomu

Priporočene objave

Sem zaposlen pri M. Trade, ampak smo del prodajnega programa prenesli na moj s.p. zaradi bolj transparentnega in ažurnega poslovanja.

Thomas: Najbolj sem vesel, če je stranka zadovoljna! HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še napišem par besed o proizvajalcu ČZ Retezy in njihovih verigah.

ČZ je eden izmed večjih evropskih proizvajalcev verig. Verige so začeli proizvajati že leta 1929.

Proizvajajo vse vrste verig od 3/8 cole do 1 cole.

Že kar nekaj časa pa proizvajajo odlične motorske verige in se lahko pohvalijo s tem, da z njihovimi verigami vozijo v prvenstvu MX2 in to Team Champ KTM ki so svetovni prvaki z Ben Townley-om.

Njihove verige kot prvovgradnjo uporabljajo pri proizvajalcu KTM in MZ.

V njihovem programu so verige brez tesnil, verige z O tesnili in verige z X tesnili. Cene so zelo konkurenčne, vi samo poveste za kateri motor rabite verigo in mi jo spojimo.

Vem, da boste z verigami zelo zadovoljni, kajti, njihove verige prodajam že 14 let in praktično reklamacij ni bilo!

ps.) Seveda je na mojem "doktorju" tudi veriga 520ORH z x-ringi!

Ajd!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cuj me zanima sam to ce je treba v g. radgono al se da kje blizje to zrihtat??itaq bi prej mel namontirane nove zobnike,recimo kje v mb??in kolk dolgo ta proces traja-od oka??ce sem prav prebral potem je top klasa x ringi??glede cene je pa za ene 100% cenej od ostalih :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevzem verige je lahko v Gornji Radgoni, Mariboru ali Ljubljani. V teh krajih imamo svoja predstavništva in trgovine. Rabim samo podatke o motorju (model, letnik).

Zmontirati pa si jo res morate sami. Pošljem jo lahko odprto ali že spojeno. Če je odprta vam priložim spojni člen in si jo na verižnikih spojite sami. Če pa je že spojena pa ponavadi morate odmontirati zadnje kolo.

Ja, veriga z X ringi pa je res najboljša oz. najzmoglivejša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa so dobavljivi vsi predstavljeni tipi verig, ker bi poleg ORH tut mogoče malo poexperimentiral, recimo 520 RD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verige tipa RD in RDZ so namenjene predvsem za motocross zaradi lažjega odvajanja blata (RDZ - ravne ploščice z luknjami, RD - ovalne ploščice). Ta model mislim da ni na zalogi na skladišču. Rok dobave je cca. 2-3 tedne.

Če imaš "specijalko" za cross, se mislim splača sprobat! Cena pa je tudi zelo nizka : RD cca. 2700 sit/m ; RDZ cca. 2800 sit/m.

Model RDO pa je ista veriga ampak z dodanimi o tesnili. cca. 4500 sit/m.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr sem prebral na tvoji strani sta obe RD in RDZ iz ovalnih ploščic z luknjami, sta pa res namenski glih za to kar jaz rabim, edino RD je močnejša od RDZ

dozdej sem fural ORH in sem res zadovoljen, me pa zanima kako se obnese RD, ker daje manj upora, pa tut s pritiskom jo komot pereš

a maš pol kake probleme zarad rezanja, ker so koluti 5 m kokrvem al so se končno spomnl, da se za motor ponavadi ne rabi taka dolžina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D.J: Danes jih pošljem na naše predstavništvo. Jutri lahko po 9h greš na Brnčičevo 13 in jih prevzameš pri g. Daretu ali g. Sreču (podjetje M. Trade doo, tel: 01 5613652).

Pošljem 3 kose!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the man :worship:

jim bom moral sporočit, da kar pod predpražnik vržejo, ker se mi delovnik ne izide, kvečjem v petek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksen je ta spojni clen? Ali je narejen, da se ga spresa (stisne, zakuje), ali tko kot pri mopedih z varovalko zataknjeno. Ali ima tudi spojni clen O-ringe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri spojnem členu se ploščica stisne in se zavaruje z varovalko. Spojni člen seveda tudi vsebuje tesnilo (o ali x).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, ampak na moji internetni strani sem nekoliko spremenil cene ČZ verig. Od sedaj je razlika le cena verige (ista veriga za vse modele motorjev - ista CENA).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Se opravičujem, ampak na moji internetni strani sem nekoliko spremenil cene ČZ verig. Od sedaj je razlika le cena verige (ista veriga za vse modele motorjev - ista CENA).

kako pa je naslov int. strani ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem imel ČZ verigo. Bil sem zelo zadovolen, dokler mi jo ni strgalo in stolklo pokrov ritzlna :angry: .

Zgodilo se je pri ene 80km/h, pa samo po cesti se je ketna odvila, tko da ni bilo nč hudega :hmm:

Strgala se mi je na veznem členu; le-ta je bil raztavljiv, ne za zakernat.

Za dogodek je zagotovo kriv ta vezni člen, veriga je bila po ~8000km+ kot nova kljub m ontaži na stare verižnike.

Veriga je sama po sebi OK in po kvaliteti primerljiva z "priznanimi" proizvajalci pog. verig.

Vedno pa je potrebno zamenjat verigo z verižniki skupaj... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!