Skoči na vsebino

Kawasaki KX 125


GT13

Priporočene objave

kavli so na sploh dobri, zdej ker letnik gledaš je pa spet druga štorija?

če nimaš izkušenj in se misliš lomt uzem 250, če rad vidiš da motor res dobro vleče uzem 250

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kx je krosla če prav vem, a ne?

No to cestno kroslo sem vozu in je če nisi voznik začetnik prešvoh pa tudi če motor voziš prvič se ga hitro navadiš in ti bo po parih tednih postal prešvoh tko da boš boljš naredu če vzameš 250. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem so kx malo odzadaj, če primerjamo s hondo ali yamaho!Čeprav pravijo da so model 2003 zelo spremenili in da bo dober motor!Jaz ti priporočam kaj drugega!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem so kx malo odzadaj, če primerjamo s hondo ali yamaho!Čeprav pravijo da so model 2003 zelo spremenili in da bo dober motor!Jaz ti priporočam kaj drugega!

Nič niso odzadaj ker Kawasaki ma zelo dobre motokros motorje že lep čas.Sploh pa je tako da se je pri teh modelih zelo malo spreminjalo in to pri vseh znamkah saj so motorji zadnjih 5 let zelo identični razen honda je uvedla aluminjast geštel drugače pa le malenkosti.

Jaz ti ga priporočam.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ali ima mogoče kdo za prodat komplet zadnje platišče (seveda brez diska in zobnika) za KX125 letnik 98?

Mogoče tudi prednji zobnik in ročico prednje zavore.

Kje se dajo dobiti poceni deli za cross motorje (kakšne izkušnje)?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ce bi se 1x zbiru med kros motorjem bi uzel yamaho!ker sm mel kawasakija sicer je bil 80cc in so bli sami problemi! mislim sou je dokler je sou pol je pa uzacelo vse po malem jebat pa sm zrihtu uno pa je slo drugo! ceprav krosa nebi vec mel bi na tvojem mestu kawasakija odmislu! to je moje mišljenje!pa brez zamere tistim ki majo kawasakija :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Lep pozdrav

Motor je Kawasaki KX 125 l.89!

Zanima me, kje bi se dalo kupiti bat in tesnila glave in cilindra?

Sedaj je bil v motorju bat z oznako C. Je sedaj potreben bat z oznako D??

Hvala za odgovore.

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nabavo delov kontaktiraj zastopnika za kawasaki.... če je cilinder že tako obrabljen da bi bilo potrebno dajati širši bat razmisli o obnovi cilindra ki te stane okrog 35.000

drugače pa lahko daš isti bat... sej bojo obročki novi tako da bo sigurmo šibala mašinca :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je 4 takten??

Jz mam doma mašino od Kawasakija ZZR 250 v kosih. Ma dva bata. Možno da sta ista kot imaš ti enga. V petek ko bom doma lahko zmerim premer. Mašina ma pa drugač samo cca 20kkm tako da bi mogu bit bat dober.

Lp Andrej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil info, da se da to naročiti pri Kseli v Hočah.Sem že spraševal po servisih pa bog se usmili.

Na servisu v Grazu-mislim da prodaja Suzukije,malce pred Aunerjem mi je obljubil, samo to traja že 14 dni, pa še ne ve, če se da dobiti.

Upam, da dobim pri Kseli!

lp

Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tip bata boš moral dat pomerit cilinder, potem pa lahko naročiš tut neoriginalen bat, ki bo ravnotako dober

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!