Skoči na vsebino

Motosvetov odhod na MotoBoom - FS9


Priporočene objave

quote:

juhuuu .... VSI NA FS9!!!

Ne me tepst, sam na POP TV je bla vremenska napoved za soboto 2-4 stopinj in dežna kaplja s snežinko... Jest pol mogoče ne bi šel z motorjem... Vseeno pa še upam, da se motijo.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

juhuuu .... VSI NA FS9!!!

Ne me tepst, sam na POP TV je bla vremenska napoved za soboto 2-4 stopinj in dežna kaplja s snežinko... Jest pol mogoče ne bi šel z motorjem... Vseeno pa še upam, da se motijo.

Bye

Desmo

Ker bo v soboto na trojanah dobil asfalt drugačno barvo (belo) bo najbrž treba iti kar z avtomobili. Slišal pred 10 minutami iz prve roke na valu 202

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz Hanzi.... edino če damo verige na gume... pa gasssaaa....hehehe... no ja saj to ni tako smešno.... bolj žalostno..... ampak verjetno bodo avtomobili bolj primerni.

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa še vseeno šel z motorjem pa magari takim ki bi poganjal gosenico namesto kolesa.(motorne sanke

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[]

Ne me tepst, sam na POP TV je bla vremenska napoved za soboto 2-4 stopinj in dežna kaplja s snežinko... Jest pol mogoče ne bi šel z motorjem... Vseeno pa še upam, da se motijo.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Timing naj ostane. Zakaj bi to spreminjali? Samo se vec organizacije je potrebno...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Torej, "meetingi"

- ob 10:30 odhod iz domžalske bencinske pumpe

- ob 11:30 na žalski bencinski črpalki

- ob 11:45 v Črnovi (cesta Arja Vas - Velenje, pri odcepu za Dobrno

- ob 12:00 v Vojniku se združita štajerska + ljubljanska zasedba + še kdo drug, če želi!

- jasno, ob 12:30, začetek forumskega na motosvetovem štantu v hali D!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Torej, kot receno, ne glede na jutrisnjo pot v Celje z motorjem ali avtom, je odhod, kot je bilo planirano.

Ce bomo sli z avtom, se ljubljanska skupina verjetno ne bo vozila v smer Dobrna (oz. do Vojnika), ampak bomo sli kar naravnost v Celje in se vsi skupaj srecamo ob 12.30 pri stantu Motosveta.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Ce bomo sli z avtom, se ljubljanska skupina verjetno ne bo vozila v smer Dobrna (oz. do Vojnika), ...

Perla

hocem reci, jaz ne ...

quote: Prav???

Se kaksen predlog?

Perla

demokracija rules ...

(da ne bom spet kregana, kok komandiram )

Perla

Popravil/a - Perla dne 15/03/2002 ob 10:28:08

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, jaz imam pa obveznosti in me v soboto ne bo na forumsko. Bi pa rad obiskal sejem, zato bom, če bo vse po sreči, še danes pičil dol pogledat, kaj so nam pripravili za letos. Če bo vreme zdržalo, grem z motorčkom. Gre kdo zraven?

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Madonca, jaz imam pa obveznosti in me v soboto ne bo na forumsko. Bi pa rad obiskal sejem, zato bom, če bo vse po sreči, še danes pičil dol pogledat, kaj so nam pripravili za letos. Če bo vreme zdržalo, grem z motorčkom. Gre kdo zraven?

Burn to be wild

Sorry bil včeraj pred sejmom ampak notri pa nisem šel ker ne mislim dvakrat vstopnine plačati in zanjo dati več kot za furo gor in dol(gorencpress). Jutri če ne bo deževalo grem z motorjem in če bo vsaj 5-7st.C. Ker pa še nisem zmenjen z moniko definitivno o njenem odhodu v Celje(motor zanjo jutri odpade, ker je bilo že včeraj premraz zanjo) bi prosil če bi kdo juti moji štoparki ustavil in jo zapelal do celja in nazaj medtem ko bi šel jaz po dveh kolesih. Če bo dež, grem z avtom mojoa štoparka z mano.

FS 8 preživeli dobrodošel FS 9 pri štajercih in FS 10 pri primorcih

Popravil/a - hanzi dne 15/03/2002 ob 12:18:39

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi jutri ne morem. Zato bom motoristični naskok na sejem opravil že danes, da pri Noisetu dvignem majice. Uživajte jutri, jaz bom tudi.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

janos, da gremo. Samo se ni znano, ali z avtom ali motorjem. Odvisno, kaksno bo vreme. Po sedanjih napovedih grem z motorjem.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Kot pravi Gregs - seveda gremo, ampak bo sele jutri zjutraj jasno al z motorjem al z avtom. V vsakem primeru pa se dobimo ob 10:30 na crpalki v Domzalah.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

Kot pravi Gregs - seveda gremo, ampak bo sele jutri zjutraj jasno al z motorjem al z avtom. V vsakem primeru pa se dobimo ob 10:30 na crpalki v Domzalah.

LP suzuki

A če grem so avtomobil tut na bencinski....al je kaka drgačna komanda?????????????????????????

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ga pa počasi nehajte sr***! Probejte se zjasniti kdo gre jutri na FS9 z motorjem oz. avtom! Kolikor sem zdajle gledal napoved na www.rzs-hm.si naj bi bile padavine na vzhodu vendar naj bi že dopoldne prenehale!!! Kaj mislite???

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne glede na vreme (dobro ali slabo) bo ostal jutri motor v garaži ... druge razmere, katerim se je pač treba prilagoditi ...

... bom pa okoli 12.00 že na sejmu ... torej se vidimo tam ...

Popravil/a - easyrider dne 15/03/2002 ob 21:54:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zaradi zgoraj navedenega vam torej predlagam, da po eventuelnem postanku / čakanju na petrolovi črpalki v Žalcu nadaljujete vožnjo direktno na MotoBOOM ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!