Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


Gregs

Priporočene objave

Dons smo se v Piranu dobili Pero&Natasa, Lojzi&Tina, Macica&Diablo, Lucky&Janja, AR, Suzuki, Ta star. Smo mal posedal po soncku in sli na pizzo v Lucijo. Mislm guzva za znort!

Folka full, avtov full, motorjev full. V okolici Portoroza pa same kolone!! Juhuhu za motoriste.

Asfalt dober, sam kaj ko Italijani vozijo 40 (ceprav je omejitev 90) in sam gledajo v katero gostilno bodo sli zret. In ko gredo zret, zavijejo brez smernika in to na levo.

Ko se pa nezrejo pa spet drekajo po cesti. Mu vozis 5 minut za ritjo, te koncno opazi in se ti se bolj postavi levo na crto. Pa si misli, ce moram jest caket v koloni, daj pa se ti. Ampak pol, ko se je pokazal plac (Italjan stari je bil iz same zlobe z levimi kolesi ze malo cez crto) je Tadej zapeljal vzporedno z njim in mu ob odptrem oknu navil motor do blokade. (to da imam iz izpuhov pobrano vse ven mi ni treba omenjat)Stari je pol kar vijugat zacel.

No v Senozecih je bil radar ampak je bil na sreco postavljen tako, da si ga ze prej lahko opazil.

Na Ridah ni blo nic folka ne dopoldne na popoldne.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LJ - Kamnik - Černivec - Gornji Grad - Ljubno - Solčava - Pavličevo Sedlo - (*1) - #AUT# - Eisenkapel - #SLO# - Holmec - (*2) - Prevalje - Dravograd - Vič - (*3) - #AUT# - Magdalensberg - Krombach - Radlpass - #SLO# - Radlje - Dravograd - Slovenj Gradec - Velenje - Žalec - Tuhinjska Dolina - Kamnik - Mengeš - Vodice - Skaručna - LJ

6,5h 435km

*1) dvakrat gor in dol na Pavličevo sedlo in vožnja po snegu na avstrijski strani. Na Pavličevem po snegu srečal cca 20 motorjev v glavnem slovenskih, ki so se previdno spuščali po snegu jaz pa rinil motor v prvi gor po snegu ... Vse sorte sem že probal po snegu pa še ne ... (dunlop205vsneguprimene press)

*2) srečal kolega iz MC Bears, mi pove za krasno cesto v AUT in ne bodi len, jaz še enkrat v Avstrijo. Cesta je res enkratna in jo priporočam vsakemu (mejni prehod Vič - Magdalensberg - Krombach - Radlpass)

*3) imel predavanje v nemščini o mojih neobstaoječih smerokazih, ki mi ga je odpredaval avstrijski obmejni policist. Vmes je rekel, da moram nazaj, jaz pa karto ven in iskat alternativno pot in me je vprašal kam grem pa sem mu celo pot pokazal, ... no in pol me je spustu čez ...

Pot je bila cca 100km krajša kot načrtovano, ker sem se vmes lovil z zemljevidom in še na sneg in makadam naletel spotoma. Vreme je bilo v glavnem sončno in toplo jaz malce pretoplo oblečen zato sem iskal čimbolj visokogorske in senčne poti, da sem se vmes hladil.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 02/04/2002 ob 00:28:06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto smo se z Metalbikom, mojim mulcem($$predragim sinkom$$$), pa še enim mojim frendom dobil na poligonu v Tacnu, pogledal mal ŠVV, pa frendov BMW, na pumpo v Medvode, pol pa gasa v Bohinj. Mal je blo treba "ta male" čakat, drugače je blo pa superca. Srečali celo rajdo motoristov, nekaj nas je pa prehitelo (sem samo slišal, videl itak nič, je sam reklo UUUUUUUOOOOOOOOOOUUUUUUUUMMMM!!!)

Skratka vse bi bilo v najlepšem redu, če bi se lahko v nedeljo ponovilo. A Murphy ne počiva! Mi je že dan prej podvalil leden pir, v nedeljo pa že ena krasna anginca! Ata šal za vrat pa čajčke kuhat, mulc pa na furo na morje. ČE TO NI KRIVICA!!!

Jebi ga, mejte se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočko to je špura o kateri sem govoril v enih prejšnjih tem, samo varianta preko jezerskega ne preko solčave, je pa ta tura idealna kapo dol, bi rekel srečko.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale podaljsan vikend je bil pa ... v soboto malo tam, v nedeljo malo tu, v glavnem vsepovsod malo. Ja prvoaprilska sala... pardon voznja je bila pa se nartalepsa.

Banda Treh (Zoolo, Desmo in mojamalenkost) je picila proti Kocevju, zavila na levo proti Dvoru (juj kako lepi ovinki levo, desno, levo, desno, noga malo po tleh, pa spet levo,...) od tam proti Crmosnjicam (nic snega), v Belo Krajino... Crnomelj, Metlika, in hajd na Gorjance (spet lepo levo, desno, mmmmm, pa spet mal noga po tleh)... aja tukaj nekje smo si privoscili obilno kosilo. Aja, kje sem zdaj... aha, Novo Mesto, Mirna pec (tukaj je ze vse pripravljeno za 14.aprila, ko bo motoristicni blagoslov), Trebnje (en mal makedama ups), Ivancna Gorica, Muljava, Krka, Videm, Grosuplje (na evo tukaj je bilo treba ze na rezervo preklopit, pa do ta prve crpalke), no in to je bilo to... AJA FANTA, A TISTO NA KONCU OSTANE SKRIVNOST AL...?

Lepa fura in fanta hvala k sta me prenasala!

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sva Pepe in jaz -naredila cca.90 km -štart ob 11 iz Črnuč (kamnik (kavica)-kranj-škofja loka-tacen9

ob 14-uri sem isto pot v drugi smeri opravil še s Klimbro,Lojzijem in njegovim svakom...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30.3.

pozen odhod iz Ljubljane od 17-h

Vrhnika-Ilirska Bistrica-Senj-Prizna(trajekt)-Pag(Novalja)

31.3.

Pag(Novalja)-Maslenicki most -Knin-slapovi reke Krke-Zadar-Pag (Novalja)

1.4.

Pag(Novalja)- most-Karlobag -Senj-Grobnik(15 min postanek)-Ilirska bistrica-Vrhnika

Tempo:

Lagano sportski z obveznimi postanki na benc. crpalkah.

Motorji:

CBR 1100 XX

CBR 900

R1100S

SV 650

Zakljucek:

- 2kg

zulj na desni roki,

rahla bolecina v zapestju,

in vsesplosna napetost v misicah

Ampak NORO, NEPOZABNO, ADRENALINSKO a kljub temu varno!

Zarja

Popravil/a - zarja dne 10/04/2002 ob 12:36:11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, kaj naj recem, ...zamujanje se kaznuje s pogovorom s palicajem! To bi lahko bil (ali je uvod v vcerajšnjo furo), saj mi je model svetoval počasnejšo vožnjo in ja bla,bla,bla,... No ja navkljub vožnji po črti in AC LJ-nekam na Gorenjski sem po PErlo zamudu skor pol ure.

OK, lepši del se je zacel s PRAVO BLEJSKO KREMŠNITO, ...in easy debato, ....

FUN PART pa ko sva v Radovljici zavila proti KROPI in po klancu navzgor potem pa GASAAAAAAAAA po dolini skoz vasi. (Ma je idealno imeti sovoznico ki ve kaj dela ), Potem pa na ovinke proti naklemu pa Kranj in ja LJ moje mesto, ...malo po sredi na Celovški, Beri od ŠEntvida do Drenikove in potem odložit Perlo doma in imeti cca 3 minute časa za transport do frizeraja, ... vse v vsemu "kolo" se je izkazalo še enkrat, ...

P.S.: To s KOLESOM je Perlina izjava in še vedno me muci al' vozim tko pocasi (kot da bi bil na kolesu), ...al' pa kej druzga ne štima

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes... ups.. vceraj (Gregs, pejt enkrat spat pred polnocjo! ) smo se nekateri cel dan pojali ali po SVV ali na Dnevu odprtih vrat MBWja ali pri zenah ali v novem moto centru Pilko ali nekje po cestah, ampak 6 motorjev iz LJ je odslo na zmenek s stajerskimi ljubicami (R1 in CBR900) na Vransko. Torej, zasedba pri kosilu takale: Climberka, Macica, Brrrm, Climber, Easyrider, Ghost_R1, Zeljko, Zoolo in jaz. Pojedli fina kosila... Vmes sta najprej odbrzela proti MB Ghost in Zeljko, nato pa proti CE se Brrrm in Easy. No, ostali smo se potem zaceli kotalikati proti LJ skozi Tuhinjsko dolino... ze bolj v mrazu, ceprav se podnevi... bilo kar mraz...

Drugace pa: Ghost, kaj se to pravi, da placata svojo pijaco!!! Sicer sem malo sam kriv, ker sem kreten pozabil stegniti jezik (bil sem lacen kot hudic, da se mi je ze meglilo pred ocmi), ampak naslednjic placam pijaco JAZ! Pa kosilo tudi, ce bo kdo lacen.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Popravil/a - Gregs dne 07/04/2002 ob 03:30:36

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Drugace pa: Ghost, kaj se to pravi, da placata svojo pijaco!!! Sicer sem malo sam kriv, ker sem kreten pozabil stegniti jezik (bil sem lacen kot hudic, da se mi je ze meglilo pred ocmi), ampak naslednjic placam pijaco JAZ! Pa kosilo tudi, ce bo kdo lacen.

Popravil/a - Gregs dne 07/04/2002 ob 03:30:36

Gregs, kaj jaz mogoče česa ne vem???????????????

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače bilo že kar mraz na poti nazaj. SAm sem še eno do Lenarta vdaro, Željko pa je moral žal domov.

Vremenska napoved za prihodnje dni pa ni nič kaj ugodna tako, da bo mašina nekaj dni verjetno počivala.

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, jaz bedak pa naročil samo cocacolico in solatni krožnik.

Če bi vedel za Gregsov dobri namen, bi padel najmanj jastog

Treba pa je priznati, da je, Gregs namreč, okoli ponujal en na pol obglodan puranji zrezek

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem v jutranjem miru predihal in spustil v zrak, se zadnje nepotrebne skrb vzbujajoce starsevske misli in sinu naznanil, da greva danes na njegovo krstno voznjo do morja, je v njegovih oceh dan dobil povsem novo svetlobo.

Ob 12h smo ispred paviljona odbrzeli proti jugu, ne menec se za dokaj hladen objem dneva. Skozi Vrhniko, kjer smo v kotu ocesa ujeli prepoznavno crnolasko zarjo (da je bila res ona, je potrdila perla), v tempu, ki ga je vedno bolj stopnjeval presneto dober obcutek za nagibanje climberinota za mojim hrbtom, proti ridam. Perla dobiva konkurenco Tam sta nas na srednji pentlji cakala perla in roli, rahlo otozna (ker je motor na servisu ) a le za trenutek, ker je potem vso nakopiceno energijo v roliju prenasal ubogi avto Na morju smo jasno malo popapcali (od kar se vozim z motosvetovci se samo redim ) pocokolali in jo odkurili domov. Blizudezniku se je potem malo strgalo in sta s punco povzela divjo stimo, ki je bila za nekaj taktov prehitra za ostale, smo pa zacuda prisli na ride prej (ni vse hitrost ) Midva sva jo vzgala po ovinkih kar dvakrat, tako za gust, potem smo se vsi skupaj rekli eno motoristicno, se se malo lovili do Ljubljane in se razsli.

Tako, imamo novega malega clana, ki utrjuje svojo rit za drajsanje po Siciliji in seveda kdo ve kje se vse

Prisotni:

od paviljona in nazaj, Gregs, Nearrain z dekletom, Hotschko, Climber in Climberino,

od rid do hrane in spet do rid z avtom, Perla, Roli in psicka (vedno pozabim ime ),

samo pri hranjenju, Pero in draga,

od hranjenja nazaj grede, podivjani Hanzi (ki Hotschkotu na ridah ni hotel kupiti novega motorja )

Ni tabuja na celem svetu, ki nebi zrasel le v tvojih oceh!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, kaj jaz mogoče česa ne vem??????????????

1. ja, to, da sam glup ko tocak!

2. da sem pozabljiv, ceprav ne po svoji volji

3. da sem idiot, ker te nisem se enkrat opomnil, da sem ti obljubil ob naslednjem srecanju vsaj delno odolzitev za tvojo nesebicno pomoc

4. da obljubljam, da naslednjic pa RES popravim krivico...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Uf, jaz bedak pa naročil samo cocacolico in solatni krožnik.

Če bi vedel za Gregsov dobri namen, bi padel najmanj jastog

Treba pa je priznati, da je, Gregs namreč, okoli ponujal en na pol obglodan puranji zrezek

Ehehehe... Brrrm, moje dobrote tokrat ne bi bili delezni kar nasplosno... pac nisem vedno take volje...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAj Gregs nena se šali, kako krivico?????????? Pijačo bomo že spili, saj pa te bomo še kam šli ali ne!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedim sredi Vrhnike na vrtu, ki nudi razgled nad vsem kar se pelje proti JZ.

Vrt hotela Mantova ima nek poseben car. Tam tako mocno cutis utrip motorizma, (med drugim velika vecina sirse in ozje druzine, ki ima hotel v lasti so motoristi, nekaj sedanjega in bivsega osebja je v motorizmu....) da ti niti na misel ne pride, da bi peljal mimo. Se posebej topel obcutek, ko se ponovno srecas z ljudmi, ki jih nisi videl celo zimo. In kot, da teh mracnih, mrzlih mesecev sploh ni bilo... vse je isto in ves, da prihaja se eno noro poletje.

Zbirno mesto kjer ves, da se po prvi jutranji kavici in sprosceni debati, smehu odpeljemo novim dogodivcsinam naproti in zvecer ob visokokaloricni torti pocasi prihajamo k sebi in premlevamo dogodke dneva. Torej tam je start in cilj obenem..lahko bi rekla kar nek drugi dom.

Torej tako sedim s pogledom na cesto, se psihicno prepricujem, da sploh ni mraz, pijem caj, da si na topli salici lahko grejem roke......po cesti prihrumi gruca motoristov. Takoj spoznam, da so to nasi, motosvetovci, s Climberjem na celu in Hotschkom na repu. Vmes spoznam samo se Gregsa in prime me, da se pozenem za njimi. Vendar odrinemo cez Planino, Unec, Cerknico, Sodrazico proti in se naprej od Loskega potoka urejat ljubezenske zaplete enega izmed clanov nase moto klape.

Misija uspela, kajti ze samo dejstvo, da je prisel tako dalec in s seboj zvlekel se 3 sotrpine v tistem mrazu, je ze samo po sebi resilo zapleteno ljubezensko situacijo.

Vsi srecni, sicer hudo premrazeni se vracamo domov sami sebe prepricajoc, da v takem mrazu pa ne gremo vec na motor tudi, ce so razlogi tako plemeniti kot je ljubezen.

Zarja

Popravil/a - zarja dne 08/04/2002 ob 12:58:42

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

DAj Gregs nena se šali, kako krivico?????????? Pijačo bomo že spili, saj pa te bomo še kam šli ali ne!

OK. Fura: ja, to pa sigurno...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prokleto vreme, mater se mi vozi!!!!!!!

Hja, nisi edini. Sicer pa, če sm jest prehlajen, pa mal plučnca, se tud drug nimate kej vozit!!

(Panezaresvzetpress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Prokleto vreme, mater se mi vozi!!!!!!!

Hja, nisi edini. Sicer pa, če sm jest prehlajen, pa mal plučnca, se tud drug nimate kej vozit!!

(Panezaresvzetpress)

... DA NE???...

Na žalost res ne v takem vrrrremenu...

Od hudga sm si kar domačo pisarno preselu u garažo... miza - bilanca, stou - oblazinjen sedež, naslonjalo - kufr zadni, lučka - pač luč pa še dolga je zravn, če je mraz - užgeš pač pečko (motor-mal smrdi pol po garaži) in kar je najbol... sediš "ergonomično" torej zdravju primerno (?).....

Sicer pa ti želim, da čimprej okrevaš pa vreme tud, da bomo imeli tvoj blagoslov oz. dovoljenje za vožnjo.

LP!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prmejduš, a če bo šlo tako naprej s tem vremenom, bomo pa same hudičke risal?

Brez skrbi, vsi imate moj blagoslov za vozit, sam po pamet prosim, pa še zame dejte kekšen ovink spelat!

Iščem tazga smajlija, da bi mu iz nosa teklo, pa ga ne najdem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....hehe....da ne boste sam jokal...

Danes polpoldan sva v navezi: moja malenkost in Mačica osvobodila srednji vrh Kačjih rid v Planinskem visokogorju, kjer sva izmenjala želje po čimprejšnjem izboljšanju vremena s Sando, katera si je tudi omislila ta ekstremno težaven vzpon za nabiranje kondicije za poletno invanzijo Nord cup-a.

Bo trpkem slovesu od (p)laninke Sande sva se z Mačico ustavila še v Paviljonu na kavi,seveda sem jo pil samo jaz, ker Mačica tolče abstinenco.

Lep (P)laninski pozdrav v vse deževne gozdove.....

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Popravil/a - nearrain dne 13/04/2002 ob 20:51:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN? IN? IN???

• torej ste se kej peljali danes k nc ne pada dez????

Kle po Vrhniki je slišat ... nč ni slišat!!!! Na notranjskem je pa tud nekaj podobnega....

• Jaz nesrečnik se pač zal ne morem - delam (bežim pred mačkom kateri me je napadel včeraj v klubu) pa še klučev ne najdem od ketne - jo bom kar s zobmi pregriznu od hudga....

lp!

Krokar

...SOMEBODY STOP ME!!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!