Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih vozenj


Gregs

Priporočene objave

......KrokaR.......

...ne se tok razburjat...mal dihi...

......INHALE..............EXHALE.............aerobne vaje pomirjajo...

...za dežjem itaQ zeraj posije SoncE...

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja ,ja!!!

Dons popoldne je blo pa na furi že kr lušn.Kšna stopinja več pa neb škodla.

puuuuuuuuuniiiiiiiiim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes žal bil nikjer, delal okoli hiše. Zato pa toliko bolj sline cedil, ker se je popoldne, po kosilcu, ko se je sonce na nebu ustalilo, na sprehod zapeljalo kar nekaj do sijaja ološčenih motociklov. Gilerca pa še od ŠVV rahlo umazana ždi v garaži in čaka lepših časov

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo dans glih tolk sonca in stopinj, da sm prvi letošnji mini krog na suhem pod streho spravu.

Jo bom mahnu čez kako urco kr zadovoljen spat ... naslednjo soboto se pa na FS dobimo.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem pa res do konca zlizal gumo.... kar pa jo je ostalo, sem na parkiriscu BTCja, narisal na tla... (toliko v vednost mojim sotrpinom, ko smo se o tem pogovarjali ).

Torej: Climer, Nearrain, Zoolo in jaz smo jo po pici (mimogrede: oni + Climberka so bili tam na pici po zegnanju v Mirni peci) ucvrli na Jezersko. Ovinki so padali, ceprav je bilo na koncu malo mokro, pa smo morali znizati stevilo vrtljajev...

Komaj cakam, da jutri ali pa v torek zamenjam gumo, potem pa spet: gasagasagasaaaaaaaaa....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Danes sem pa res do konca zlizal gumo.... kar pa jo je ostalo, sem na parkiriscu BTCja, narisal na tla... (toliko v vednost mojim sotrpinom, ko smo se o tem pogovarjali ).

Torej: Climer, Nearrain, Zoolo in jaz smo jo po pici (mimogrede: oni + Climberka so bili tam na pici po zegnanju v Mirni peci) ucvrli na Jezersko. Ovinki so padali, ceprav je bilo na koncu malo mokro, pa smo morali znizati stevilo vrtljajev...

Komaj cakam, da jutri ali pa v torek zamenjam gumo, potem pa spet: gasagasagasaaaaaaaaa....

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Jap, fenomenalen, dan, ... po dolgem času mi je uspelo "pretočiti" več kot tank bencina v enem dnevu, ...Yess!

In Jap Dolenjska Rulezz, ... No ja Gorenjska, ...eh tam se je pa stvar malo zakomplicirala, ... nekako me je zanimalo kdo je pametnejši midva z Bulldogom ali most, in na sreco je bil most krepko neumnejši in se ni vdal, zato sva šla pa midva z "doggyjem" po tleh, ... no ja bočno zaletavanje po desni in padanje na levo stran, ... hujšega nič razen zateklega kolena in okol' in okol' zdrajsanega Doggyja!

P.S.: Ehh, no ja dež napovedan do četrtka, glih da se skup' sprav'm za nov vikend!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je dogi malo s smrčkom povohal po tleh a kaj zdaj to pomeni. Sicer pa si rekel da imaš kasko in upam da imaš ao+. Bo kaj dodatnega denarčka?

Sicer pa ti želim čimprejšnjo normalno hojo.

Sonce naj sveti vsak dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZOLLOOOOO....ma kam si pa skriu tisto požegnano nalepkico.....

Ej,hit se skup zloži.....drugi vikend bo lepo vreme!!!!!

Aja...pa dogi....še cvili??????

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Aja...pa dogi....še cvili??????

Renči in Laja!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zoolo best from me to you and "the dog" too.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo po novem vozi:

Yamaha BT1100 Buldog - Zoolo Edition - The Doggy

Vozniku in motorju čimprejšnje okrevanje.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kako je s snegom na jezerskem?

Nismo sli do vrha, ampak samo do konca ravnine. Do tam snega ni bilo.

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je včeraj uspelo ujeti tri ure lepega suhega vremena, in sem naredu tisti pot, no ja, do tja, kjer ti za skorej 100 jurčkov izpraznijo denarnico. Da pa ne bi vozil po ceni najdražjega kilometra (Klimbra, tu ti prepuščamo primat), sem se zapeljou še malo po Ljubljani (želja moje hčere sopotnice), potem pa Medvode, Zbilje, Smlednik in domov. Za prvo silo je blo, dans je dan precej lepši!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na srečo vremenkoti slabo napovedali vreme. Šel z Gilerco do lokalnega trgovca z BMWji in nato peljal R1150R in R1150GS. Domov grede dež in čuden občutek na Gilerci. Ne vem, kaj ji je bilo, a pospeškov ni imela nobenih.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A si kar dva nabavil ?

RAN, žal sem napisal peljal in ne odpeljal in še bolj žal, tako je tudi bilo.

Vtisa: R=vetroven, GS=se mi je zdel previsok

Všeč mi je, ko zadek ob sprehajanju po menjalniku navzdol trzne rahlo v levo, kot bi hotel reči: ja, še sem tu.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HUUUUUUUUUUUUUDOOOOOOOOOOO!!!!!!

Glih GP sm pogledu, pa se je pokazu ornk sonce. Ma mi ni blo treba 2krat rečt, sm bil že na mopedu. Sm šu mal do Idrije, pol pa še mal na ride. Fantje so že kr ornk tišal, jst pa sm se še mal nazaj držu. Se mi zdi, da asfalt še ni najbolj taprav.

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo, pa vozu in vozu in navozu celih 120 km, heh malo ali sladko slpoh pa gre zasluga dvema metkoma z verande, da sem si lahko vsaj za par uric umiril misli na soncku v prijetni debati.

Ah ja Cesta Ig-Kurešček-Zapotok-Rob-Rašca RULEZZZZZZZZZZZZZZZZ (no ja razen dveh pobeglih konjev sredi ceste (da ni bilo naleta je pa poskrbel simpaticni par na BMW-jih ko sta ustavila promet in pregnala konje nazaj na travnik, ...obema ThanX!)

Heh, jap nedelja skoraj kot iz pravljice!

Zoolo

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj po hitrem tulifenskem pogovoru sva bila priklopljena na krozno voznjo,ki so jo organizirali samorogi iz ljutomera.voznja je potekala nekako ljutomer-ormoz-ptuj-MB,kjer smo se ustavili pri dvorani tabor (leteci so pokazali nekaj vaj okoli pilonov,ki se jih je dalo ponoviti z lastnim dvokolsenikom),potem pa dalje proti lenartu,kjer smo se utavili na bencinski v smeri gor.radgona.tam sva zapustila kolono (BTW 97 motorjev se je je udelezilo) in picilia v lenartu levo proti moskanjcem in ormozu.cesta suha,ovinkasta,malo prometa - skratka enkratna za spomladansko ogrevanje.tura dolga ca.160 km.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Voznja je potekala nekako ljutomer-ormoz-ptuj-MB,kjer smo se ustavili pri dvorani tabor (leteci so pokazali nekaj vaj okoli pilonov,ki se jih je dalo ponoviti z lastnim dvokolsenikom).......................(BTW 97 motorjev se je je udelezilo) -----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Midva z Diablotom sva se jim pa priklopila nekje za Ptujem...NOROOOOOOO, ko se furas v taksni skupini je to NEPOZZABNOOOOO!!

Eintopf schmeckt immer!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Solo turca (90 km)-Črnuče-Lj-Dolsko-Kamnik-Vodice-Tacen-Črnuče...

S.F.S.N.

ravno za eno krajšo predigro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo in prijetno.

Suho odzunaj,mokro znotraj.

Ravno prav hitro.

Ravno prav dolgo.

V prijetni družbi.

Preprosto.......bil je še en lep dan!!!!!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!