Skoči na vsebino

Serviserji v Celju


slovenc46

Priporočene objave

iz celja do sl.konjic je približno 20km, kjer se nahaja dober mehanik za mopede in skuterje. ob glavni cesti zreče- konjice na desni strani ,pri kapelci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz celja do sl.konjic je približno 20km, kjer se nahaja dober mehanik za mopede in skuterje. ob glavni cesti zreče- konjice na desni strani ,pri kapelci.

kako pa se imenuje ta mehanik, da najdem cifro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

še vedno nisem prejel odgovora :(

kaj pa TOPMOTO celje in OCVIRK PAVEL s.p. pozna kdo, s kateri je bolj zanesljiv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo.

FIJAVŽ ANTON

Preloge pri Konjicah 24b

3210 Slovenske Konjice

Tel.: 03 / 575 61 22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@isarajli1: hvala,danes sem ga peljal njemu na servis, upam da ga bo zrihtal kolikor se da vredu, izgledal je korekten in zanesjljiv mehanik, ko ga bo začel šraufat me bo poklical in povedal kaj bo naredil/popravil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tako včeraj pa sem šel po skuter, kolikor sem se včeraj imel čas peljati in sprobati izgleda, da je zrihtal kakor je treba (morem potrkat heh), cenovno je bilo kar drago, saj je moral menat cilinder in bat, ker je bil čist zanič, pa še uplinjač je nastavil in določene malenkosti, trajalo pa je kar nekaj tednov, ko ima veliko dela (če je to to) in preden je prišel moj skuter na vrsto je traajalo, ko ga je začel rihtat ga je pa v enem tednu zrihtal :).

Popravljeno . Popravil Ktr1sk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!