Skoči na vsebino

Forumsko #10 - 20. april


Priporočene objave

quote:

Jest se tud prijavljam za žurko.

Kar pa se tiče paintball-a, kolikor jaz vem je na voljo 12-14 kompletov opreme. Kako se vas namerava potem 25 streljati? Ste si že določili izbrance s katerih si boste slekli umazano in prešvicano obleko?

Bye

Desmo

mogoče nameravajo štuporamo.........pa se bojo vsi igrali.....

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma drugače se nas bo pa ene par za ranjence jav'l pa bomo samo ležal naokoli .....

(nerabišopremepress)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma drugače se nas bo pa ene par za ranjence jav'l pa bomo samo ležal naokoli .....

(nerabišopremepress)

ce bo vroce bom za,ce bo pa mrzlo bi se pa raje malo podil okoli.... po kaksnem grmovju npr.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ce bo vroce bom za,ce bo pa mrzlo bi se pa raje malo podil okoli.... po kaksnem grmovju npr.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Hmm, to me pa že na tozadevno strategijo spreminjanja demografske slike spominja, taktika, ki naj bi jo tozadevno v osemdesetih in devetdesetih uporabljali albanci na kosovu.

(nisopravljicesamopoglejkolikojihjepress)

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, mala sprememba:

... jaz ostajam v ekipi za paintball, vendar se je Yosi odločila, da prepusti svoje mesto komu drugemu ...

Prosim, da ažuriraš spisek ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs tudi moja je rekla da se ne gre streljati, da pa mene ne pusti da bi me kdo ustrelil. Torej naju premakni na spisek za žur brez streljanja - bomo pa več popili pa pojedli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijave so azurirane! Poglejte, ce vse stima na prvi strani!!!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da niste na tekočem, ampak danes ponoči je gostilna na Kraljevem hribu pogorela skoraj do tal, tko da ne vem, kako boste mel tam FS. Prjatlca, ki je iz Kamnika pravi, da je njen oče, ki je gasilec bil zraven in da so gasil kar 4 ure skupaj, ker bi kmal še gozd okrog zagorel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vidim, da niste na tekočem, ampak danes ponoči je gostilna na Kraljevem hribu pogorela skoraj do tal, tko da ne vem, kako boste mel tam FS.

Hmm a to pomeni, da bo FS imel pridih delovnih brigad, najprej postavitev kampa, potem pa tesarska dela etc.?

Aja ... a je to prvi april - cist slucajno?

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, ma kdaj si še videl, da lahko koga za 1. aprila presenetiš s 1. aprilsko šalo. Drugega že, prvega pa ne.

Sicer pa se jaz še nisem prijavil ne za streljanje in ne za piknik tako, da lahko tisto vrv vlečemo tudi sredi Sahare, le ena debela palma mora biti zraven

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Cyc, ma kdaj si še videl, da lahko koga za 1. aprila presenetiš s 1. aprilsko šalo. Drugega že, prvega pa ne.

Hehehe, good one

quote:

Sicer pa se jaz še nisem prijavil ne za streljanje in ne za piknik tako, da lahko tisto vrv vlečemo tudi sredi Sahare, le ena debela palma mora biti zraven

Palma? Aja, zaradi bmw-ja na nasprotni strani? OK, check, tree nedeed

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gregs, mala sprememba:

... jaz ostajam v ekipi za paintball, vendar se je Yosi odločila, da prepusti svoje mesto komu drugemu ...

Prosim, da ažuriraš spisek ...

lp Easyrider

... popravek za žurko si naredil zelo dobro (Josy), samo ni mi jasno, zakaj si mene vrgel z liste strelcev ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... popravek za žurko si naredil zelo dobro (Josy), samo ni mi jasno, zakaj si mene vrgel z liste strelcev ...

Evo, Easy, popravljeno...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

$%##%&/ !!! Zgleda, da bo 20. treba delat - sicer prav prijetno opravilo ampak ne vem, če mi (oz. nama) bo uspelo čist z drugega konca SLO prit še pravočasno.

P.S. A pride kdo iz MB ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pogledam seznam, in kaj vidim? Naju s Tino ni gor. Ejejej Gregs, poprav to grdo napako, strelala se pa ne bova, kakšen štrik bomo pa že zdrgnil (pa ne okol vratu)!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, Lojzi, se nisi prijavil, pa te ni bilo na seznamu... zdaj pa sta... oba, tudi prva zena...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folks, štejte me zraven! Pa tud kolega iz Celja, ki sicer nima računalnika, da bi zapravljal impulze po inetu, pa vendar...

Ne bova prespala, lahk bi se strelala če bi bila še ta opcija, ampak ni nujno. Že tako jih dosti sama "ustrelima".

Prijatno, drugovi i drugarice, neka vam beše dobar dan!

VAŠ KROTILEC SLONOV-DEJCHI

.... TO MI DELITE !!!...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Folks, štejte me zraven! Pa tud kolega iz Celja, ki sicer nima računalnika, da bi zapravljal impulze po inetu, pa vendar...

Ne bova prespala, lahk bi se strelala če bi bila še ta opcija, ampak ni nujno. Že tako jih dosti sama "ustrelima".

Prijatno, drugovi i drugarice, neka vam beše dobar dan!

VAŠ KROTILEC SLONOV-DEJCHI

.... TO MI DELITE !!!...

Tako ti bo še žal,da ne bosta hotela prespati.....ta pravi slončki pridejo dejansko v poštev šele zvečer

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!