Skoči na vsebino

Forumsko #10 - 20. april


Priporočene objave

GREGS... UBILA TE BOM!!!!!!!!!!!!

Sem se takoj na začetku rekla, da bi se pupa strelala... pa si me kar dal samo na žurko.. .in jaz danes šele pogledala, ko sem hotela prijaviti še Sam dePihlja in Hectorja..(BTW ju prijavljam!!).

A ja.... meni se tega balasta ne da brati.... kako je sedaj s kapacitetami za prespat.. to sploh še pride v poštev? kok je za kaj treba odšteti? itd itd.. da lahko še poročam sam dePihlja in Hectorju!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:GREGS... UBILA TE BOM!!!!!!!!!!!!

Oj pupa ustav konje! Da mas pa tudi te sposobnosti pa nismo vedel do sedaj...da nisi ti en iz Tekacevega

Antifriz rulez!

LP pegaso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez panike.... za streljanje je na voljo 20 polavtomatskih pušk in vsaki v štartu pripada 80 kroglic (tole znanje boste dobr gor plačal, ker iz dna duše preziram kakršnokoli obliko nasilja!!!) 6 iger poteka po pol ure (cca 3 ure)... mislim (in pazim, da se pri tem kej ne užge!), da bi se lahko iz igre v igro mal menjal pa bi se tako lahko vsi "igral"...

(v prostem času sklepam tudi nezgodna in življenska zavarovanja press)

poleg barvanja s kroglicami se lahko igramo tudi odbojko, košarko (oboje tudi pod lučjo), fliper (majo tm tud ribnik), ročni nogomet (sm tole 3x prebrala, če sm prav stipkala), rusko kegljanje (hvala za razširitev obzorja, ker znam rusko kegljišče tud precej na daljš povedat), hodulje (pis of kejk kdor po službeni dolžnosti v štiklah okol hara), vlečenje vrvi (BTW; a sta Gregsov & Brrrmov team že kej izoblikovana pa, da začnem že kake črne stave pobirat?!), skakanje z vrečami, pa še 1 igra pri kateri se zloži lesene cegle v stolp in vic igre je, da jih vn vlečeš pa da se ravno tebi ne podre (nam komentirala!)....

hrana: gor mate vse kr dobra kmečka planinska oštarija zmore.... dooooooooomače!.... nč iz vrečke!.... če rečejo, da je iz divjačine, prec verjemte.... znajo tud drugač prepričat človeka..... in pol bojo spet trdil, da so ta nove salame iz pristne divjačine.....

moj predlog je, da se začnemo zbirat v zgodnjem popoldnevu.... hrano (za pijačo vas tko al tko ni treba posebej spomnt!) si sami sprot naročejte.... okoli 20h pa mejmo skupen jelenov golaž s kruhovim cmokom....

sabo prneste cedejke (da-nau-pol-ker-reku-da-ni-vedu)....

in pol: party tiiiiiiiiime!

(ko sm bla nazadnje gor, sm oštirja ob 7h zjutrej lepo prosila, da nej zapre oštarijo, da gremo lahk tud mi spat)

kar se spanja tiče je pa takole: v zgornjem štuku gostilne imajo sobo (še ankol nisem vidla sobe.... verjemte!)... rečejo ji: skupna ležišča... priporočajo kakšne rjuhe al pa spalko.... in obljubil so, da ne bodo nikomur nič spanja zaračunal... prezračevanje te sobe je v maksimalni zmogljivosti na meji pri 20 ljudeh....

uuuuuuuuffffff.......

do takrat pa..... sej veste....... nč tazga delat kar mame ne smejo vedet...

cmok levo..... cmok desno....

Roni

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

GREGS... UBILA TE BOM!!!!!!!!!!!!

Draga gospodicna Pupa, umiri hormone... Gregs je tudi samo clovek (ceprav baje je nekdo rekel, da smo motoratorji bogovi?! uf, se je zmotil...

Se zgodi tudi kaksna napaka na vsake toliko casa... Lej, koliko smetja je tukaj, pa vcasih kaksen listek zaide na nepravo mesto...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, najraje bi tvoj post zbrisal, še predno ga raja prebere.

Veš da smo. Bogovi namreč.

Bo treba malo paziti na izjave za javnost

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep.gregs,res je...kaj si bodo pa mislili? bodo se puntat zaceli!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A to se ti javljaš, ker prideš, al samo imaš velik gobec?????

I want some more!!!!

kaj je pupek? tedenskega razmigovanja primanjkuje? nekam nasajena (ali ne ) si zadnje case.....

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eheheheheeheh....pupek....trpi

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pupek še vedno isti provukator...... samo... eh.. jah noo ne morm bit tih noooo

I want some more!!!!

Še dobro, da je Pupa PROVUKATOR, ker če bi bla provOkator bi bil šele kažin ...

Sorry Viragica, upam, da tema ni preveč resna, ker se mi zdi, da ....

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi kreten Hotschko... če ne vidiš, pišem čisto po domače.. piši kao što govoriš..... in dej mi že mir s tem!!

Houk ih habe gešprohen!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dragi kreten Hotschko... če ne vidiš, pišem čisto po domače.. piši kao što govoriš..... in dej mi že mir s tem!!

Houk ih habe gešprohen!!

I want some more!!!!

Kolk sti lušna k se jeziš ... hahahahaha ... al pa če dost spijem .... hohohohoho ...

A ste vedl, da Pupa v vsako kost vgrizne ... ... tolk se je lahko z njo špilat, da je res vesele.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja kaj noo... drugač bi blo pa dolgčas!!!!

I want some more!!!!

res je-by the way,pupa-you can ride my bike...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ja kaj noo... drugač bi blo pa dolgčas!!!!

I want some more!!!!

res je-by the way,pupa-you can ride my bike...

lp

Khmm.... a lahko to bolj razložiš????!!!!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kolk sti lušna k se jeziš ... hahahahaha ... al pa če dost spijem .... hohohohoho ...

Vidva mata strastno razmerje, love at first sight

Hotschko, kaj se nic ne bojis za zdravje? Mislim ... tole je hud sarkazem hehe, me spominja na tale stos (iz stripa Wizard of Id) - "What is a beautiful girl like you, doing in a body like that?"

(druga slicica stripa bi morala pa tebe skrbet ... )

--

Andraz, cyc

Popravil/a - cyc dne 04/04/2002 ob 18:13:10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MATR STE TECN! BOM VSE POBRISAL!!!! STE KOT OTROCI V PESKOVNIKU... POJDITE TJA, PUSTITE PA TOPIK ZIVETI!!!!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

MATR STE TECN! BOM VSE POBRISAL!!!! STE KOT OTROCI V PESKOVNIKU... POJDITE TJA, PUSTITE PA TOPIK ZIVETI!!!!

Pssssssst! Prevec razburjenja skodi srcu in ozilju, ne prenaprezaj se, ulezi se in umiri!

Sploh pa ... v kateri peskovnik pa?

--

Andraz, cyc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GREGS BRIŠI, NI BLEMA !!! Zaradi mene lako Pupine poste tudi sproti.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!