Skoči na vsebino

Forumsko #10 - 20. april


Priporočene objave

Pa je to tak prostor, da lahko neprizadeto občinstvo kaj opazuje te polurne poboje? Od daleč in iz varnega zaklona, seveda?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa je to tak prostor, da lahko neprizadeto občinstvo kaj opazuje te polurne poboje? Od daleč in iz varnega zaklona, seveda?

Brrrm

ne skrbi-bom pazil nate..

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pojma nimam!

kot blonda razmišlja: zadeva se dogaja v ta pravem gozdu.... ne gre za kake vrste poligon... ta prava gverila!

bi blo pa fino, če bi vsi nazaj prišli! mobiteli, GPS-i, kompasi,... rulz!

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič hudega, če ne bomo mogli gledati.

Bo pa hec, če je to v pravem gozdu, in se na "bojišču" pojavi pravi medo in bodo naši, do zob oboroženi bojevniki, po nejm pričeli z barvnimi kroglicami nabijati

Kekec, havala za ponujeno zaščito

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Gregs, vidim da si vzel na znanje, nisi pa še popravil spiska ... tudi dobro, pusti ga takšnega kot je ... kot kaže bo vse v redu in se bom lahko udeležil "mesarskega klanja2 v gozdovih ... če bi pa slučajno odstopil od boja pa se mi itak zdi, da glede na število prijavljenih to ne bo predstavljalo kakšnega velikega problema ...

... Roni, naj prireditelji boja očistijo in pripravijo orožje ... danes sem slabe volje in bo sobota ravno pravi dan, da sprostim negativno energijo, ki se nabira v meni že cel teden ...

... vsi ostali, ki ste na spisku mojih tarč, pripravite se ... pa nikar se ne tolažite, da boste varni, če boste z menoj v ekipi ... vsak najmanjši znak oportunizma in izmikanja boju kaznujem ... bodo pač eni pobarvani s sprednje, drugi pa z zadnje strani ...

... še povzetek: ZOPET SEM V IGRI ZA POKAPOKA ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

bom jest pokomentirala:

za 20 ljudi je oprema že pripravljena... ker je prijav več kot 20, se bo potrebno dogovorit, da se jo malo menja...

cena 1 igre, ki traja 6 x po pol ure je 3000 SIT... če si z matematiko pomagam: če se igraš 3 x po pol ure, plačaš 1500 SIT...

Roni

Važno je, da se mamo rad pa da nas v noge ne zebe!

Roni in kakšna so to oblačila me samo zanima ker drugače si svoje cunje prinesem (maskirne da bo težje opazit)

C-YA IN HELL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diablo,

in sedaj si predstavljaj, da ena ženska ne ve čist nč o oblačilih?!

poooojma nimam...

prnes sabo! od viška glava ne boli!

to ne velja za orožje!

sm še iz tistega vica: flower power!

Roni

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Gregs, vidim da si vzel na znanje, nisi pa še popravil spiska ... tudi dobro, pusti ga takšnega kot je ...

Easy, ce bi PRAVILNO gledal, bi videl, da si bil ze prestavljen samo za zurko (mimogrede: PRAVILEN spisek je temi Tocna nvodila za FS10 v Kamniski Bistrici)... in tam si bil v drugi kategoriji.. amapk bos spet prisel nazaj med strelce...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

med strelce...

...tarče

Brrrm

... definitivno med strelce ... boš pa ti tarča ... pa čeprav se boš nahajal izven parametrov bojevališča ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mene pripis Roni na seznam in sicer eksplicitno navajam, da grem tja "samo" na ogled in zabavo .

READ MY FACE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo tko iz radovednosti: nekje sem nekaj zavohal,da naj bi bil en del ceste makadam....

- to res?

- koliko?

- zelo zvozen? al se da tudi z motorjem prebiti do njami in pokapoka?

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tarče

/quote]

HAHAHAHA no te bomo vidli hahahahahaha. Joj mene je že tak strah!!!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

samo tko iz radovednosti: nekje sem nekaj zavohal,da naj bi bil en del ceste makadam....

- to res?

- koliko?

- zelo zvozen? al se da tudi z motorjem prebiti do njami in pokapoka?

Makadama je nekaj deset metrov tik pred ciljem. Gre v klanec, vmes je en oster ovinek, tako da boš lahko preveril svojo motocross-speedway tehniko...

Bye

Desmo

Popravil/a - desmo dne 18/04/2002 ob 14:45:19

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

tako da boš lahko preveril svojo motocross-speedway tehniko...

Bye

Desmo

Optimisti, mislim, da je tukej zdej samo še vprašanje, priti z avtom ali kompletnim neoprenom z masko in plavutkami vred?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

tako da boš lahko preveril svojo motocross-speedway tehniko...

Bye

Desmo

Optimisti, mislim, da je tukej zdej samo še vprašanje, priti z avtom ali kompletnim neoprenom z masko in plavutkami vred?

Lojzi ma vas rad

Za moje stare in revmatične kosti.....sredi gozdov Kamniške Bistrice,ali bolje pod vršaci Kamniških Alp.........SAMO NEOPREN IN OGREVANA SOBA ME REŠITA ŠE HUJŠIH BOLEČIN IN TRGANJA V KOSTEH.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da povzamem:

gostišče je locirano na hribčku nad glavnim parkirnim prostorom nihalke velika planina...

od tega velikega parkirnega prostora je 200m vzpona po makedamski cesti skozi gozd do gostišča....

ob gostišču je manjši parkirni prostor, ki bi lahko sprejel 10 avtomobilov.... koliko je to motorjev pa veste bolje od mene...

imajo velik zunanji družabni prostor... več kot polovico je pokritega in tako varen pred močo...

v gostišču je večji prostor... tja se bomo umaknili proti večeru in snedli divjačinski golaž... dooooomače...

edini program, ki obstaja je:

prihod od 12h dalje

paintball ob 15h (in bo verjetno trajal več kot 3 ure)

ob 20h skupaj pojemo golaž in potem do jutra...

party tiiiiiiimeeee!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na žalost moram naju z gogijem odjaviti ....gogi je buban,jest mam pa študijske obveznosti... smrk smrk

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mene pa zanima če mislite prit vsi v primeu dežja, upam da

Boljše LENA kot nobena

Gregs reku, udeležba obvezna!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo !!!, pa čeprav z avtomobili.

Gotovo bo tudi še sončnih in toplih in morskih in ... FS-jev.

Ampak a ste opazili, da vsakič ko Roni organizira FS se vreme totalno sfiži (enkratsnegenkratdež press). Ne vem, ne vem, kako je ona zgoraj zapisana.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne vem, ne vem, kako je ona zgoraj zapisana.

hotschko

SLABO?!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, Gregs JE zakon!

UDELEZBA OBVEZNA!!!! NIHCE NE SME MANJKATI!!!

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Jasno, Gregs JE zakon! ...

... to si ti samo misliš ... pa naj ti bo ... te bomo pustili živeti naprej v zmotnem prepričanju ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!