Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

dobro je, da je skos namazana oz. nasprejana. drugač pa kot je pinkvin reku, obvezno po pranju pa vožnji v dežju. sicer pa kadar se spomneš pa jo mal našpricaš.

s pucanjem je pa jeba. tist pejt v temo o pucanju motorjev vprašat. če jo hočeš res temeljito spucat, da se sveti :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanime me če je biu kdo s foruma učer na pozdravcu s tomosom sm125 kr sm enga vidu k se je vozu...zvok je ful hud (na začetku mislš da je ena 600tka sm pol k se na gas prtisne vidš da to ni to) :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dones sem šel na malo daljšo turico.končno je šel dušilec stran. :yea1:

še zmeraj mam mal težav s prestavljanjem sam bo že šlo. :blush:

Glede cviljenja zavor mam samo 15km tako da nc niso ble ne ulaufane pa opažam da to cvili sam pri nižji hitrosti.

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motorček je popravljen.Za dele sem dal 69€.

Vendar sedaj nimam več tomosa 125F ampak imam 125 replica cup replica. :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče plastike na katerih piše cup replica :P

Tako je. pri padcu sem podrsal eno plastiko, oz nalepko.pa so jih prodajali v kompletu, pa je bila cena za navadne pa replico enaka, sem pač vzel tiste od replike.

Tako, da imam sedaj repliko od cup replice. :naughty:

MOtorček so mi pa danes poštarji odpeljali v Koper ne servis, tako da bom kakšnih 10 dni brez :headbang: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm niso to tomosi kej preveč prida...skus se vam neki zjebe al pa kej podobnega...nevem nevem če se a splača met...res da je 3000€ sm se mi zdi da je pol vzdrževanje dražje ku pr dvotaktnih (joke) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm niso to tomosi kej preveč prida...skus se vam neki zjebe al pa kej podobnega...nevem nevem če se a splača met...res da je 3000€ sm se mi zdi da je pol vzdrževanje dražje ku pr dvotaktnih (joke) :winkiss:

SM 125F dobiš v TrgoAvto že za 2550€, pa še Merkatorjeve pike dobiš. Poglej stran 84

Pa ne poslušat ene, ki cviljo ko babe ob zlomljenem nohtu. :trance_33_sleep:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SM 125F dobiš v TrgoAvto že za 2550€, pa še Merkatorjeve pike dobiš. Poglej stran 84

Pa ne poslušat ene, ki cviljo ko babe ob zlomljenem nohtu. :trance_33_sleep:

Pa zanimivo sm še zmer k berm kaj se usm neki zjebe mi ni hlih fajn...sej sm meu tut jst namen tomosa kupt sm me je glih ta forum odvrnu od njega. Pa glede na tu kaj pišejo mislm da niso k babe k cviljo k se jim noht zlomi..pol sm se pa počas odloču za yamaho dt125r (siver sm meu u mislih skos štritaktnega sm jebiga)...nek sm mogu kupt in sm čist zadovoln :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem ga vzel in ni mi žal. Edina stvar k me je zezala so bile bremze AJP in agregat yamaha. Tako da se to lahko nardi vsakmu motorju s temi komponentami, pa nej bo to yamaha ali pa tomos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tu je res (sej ne da kurcam tomos) sm se skus nekomu neki dogaja...sej ne praum da ni dobr...lušna oblika in use...sm nenazadne bulš da prej plastika poči kuda da agregat jebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zanimivo sm še zmer k berm kaj se usm neki zjebe mi ni hlih fajn...sej sm meu tut jst namen tomosa kupt sm me je glih ta forum odvrnu od njega. Pa glede na tu kaj pišejo mislm da niso k babe k cviljo k se jim noht zlomi..pol sm se pa počas odloču za yamaho dt125r (siver sm meu u mislih skos štritaktnega sm jebiga)...nek sm mogu kupt in sm čist zadovoln :trance_33_sleep:

DTjko sem imel, z tomosom sm pa dirkal...

Tomos dela če ga uporabnik uporablja prav (kot vidis 3/4 tehle ni še slišalo za ulaufavanje novih ploščic)

DTjka pa ima omejeno uporabnost...na zemlji ni nič kej odličnega, na cesti pa še manj kr je pač enduro...

Tomosa lahko vozis na pisti in se bo dobro odrezal...

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka šola nekaj stane, sedaj bo pač teh par evrov za nove ploščice..Imam eno vprašanje. S čim se nastvlja zadnji amortizer? Je prav kakšno orodje za tisto al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka šola nekaj stane, sedaj bo pač teh par evrov za nove ploščice..Imam eno vprašanje. S čim se nastvlja zadnji amortizer? Je prav kakšno orodje za tisto al kako?

Ti kolkor js vem zadnjega amortizerja nimaš za naštelat...

Drugače so 2 ali več vijaka za štelat kompresijo pa vračanje...

ti lahko samo zadnji feder zategnes al popustis , glede na svojo težo... za to delat je velik vijak pod vzmetjo na zadnjem blažilcu ki se ga premika več al manj na silo....

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem že ugotovil prej, samo trdota se da štelat, gre pa kar z roko (če je motor na stojalu).Tako da bo treba kak cm podstavel nardit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že ugotovu kje bi se ga dalo na zadnjo spravt.

odzadi stopš na sovoznikove tačke se dvigneš, pa mal dol prtisneš da ti ga nazaj gor fukne daš mal gasa pa mal balanco dvigneš pa je.mal sm že probaval po travi pa bi šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gre, enkrat je e skor mal prevč šlo, tak da ne prakticiram več :whistle: Za ziher bi blo pametno met desno nogo na bremzi an :rolleyes:

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej gre, enkrat je e skor mal prevč šlo, tak da ne prakticiram več :whistle: Za ziher bi blo pametno met desno nogo na bremzi an :rolleyes:

to je pa res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že ugotovu kje bi se ga dalo na zadnjo spravt.

odzadi stopš na sovoznikove tačke se dvigneš, pa mal dol prtisneš da ti ga nazaj gor fukne daš mal gasa pa mal balanco dvigneš pa je.mal sm že probaval po travi pa bi šlo.

Tudi če sediš greš lahko pozadni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!