Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Danes sem videl Tomosa ki je zavijal proti iskri :) A je kdo od tle?

Če misliš proti šoli (TŠC) v Kranju sem biv verjetno jst :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja proti TŠC :) Sem čakal pri Giovaniju in sem takoj ko sem slišal zvok vedel da je Tomos :wub:

Nekaj bi te vprašal glede tega motorja. Kolko ti gre okoli 100km/h? A ima pospeške dobre? A se ti fuk kvari?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mooo kako bi te tepel. Že 1298347129874123984293847230984738975394856032640987x je bilo povedano. Končna okoli 110 km/h, kvari se ne, samo vilce kakšnemu spušajo. In dio bono pojdi kakšnega pogledat in SPROBAJ. Samo tako boš vedel kakšni so pospeški, končna itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja proti TŠC :) Sem čakal pri Giovaniju in sem takoj ko sem slišal zvok vedel da je Tomos :wub:

Nekaj bi te vprašal glede tega motorja. Kolko ti gre okoli 100km/h? A ima pospeške dobre? A se ti fuk kvari?

Ti si res pacjent...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja proti TŠC :) Sem čakal pri Giovaniju in sem takoj ko sem slišal zvok vedel da je Tomos :wub:

Nekaj bi te vprašal glede tega motorja. Kolko ti gre okoli 100km/h? A ima pospeške dobre? A se ti fuk kvari?

Če me boš kj vidu mi kr pomahej pa se bova zmenla :) Sicer pa končna 110, pospeški taki k pr vseh 125 4-taktnih, kvarijo se samo vilce, pazt moraš da ti ga ne ukradejo tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ste pacijenti....tomos v originalu gre cca. 80 kmh...

in se dobro da je biu tomos na prvem mestu na testih....seveda ce ima agregat od yamahe...mah sej ste pametni

A tvoj je su tok? Men je su 70 u 3. pa še 2 ustaneta pol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men gre tud 70 v 3. prestavi, pa ene 95 v 4., v 5. prestavi pa razvija do ene 110, če je klanec dol pa tud do 115-120. Mam pa vse original, pa še akrapoviča zravn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ste pacijenti....tomos v originalu gre cca. 80 kmh...

in se dobro da je biu tomos na prvem mestu na testih....seveda ce ima agregat od yamahe...mah sej ste pametni

ti bos o pacientih govoru k misls da mas 41KM na zadnji gumi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ste pacijenti....tomos v originalu gre cca. 80 kmh...

in se dobro da je biu tomos na prvem mestu na testih....seveda ce ima agregat od yamahe...mah sej ste pametni

80 km/h gre, če ga vozi tvoja 150 kg težka mamica. :headbang::wallbash:

Popravljeno . Popravil lulik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killer imeti je povsem brezveze. Glas je enak kot vsi ostali supermototi(no mogoče malo bolj globok). Montaža killerja pa traja 10 min. tako, da ga ni težko montirati če imaš tehnični. Tudi policaji nič ne težijo če ga nimaš( ponvadi niti ne vejo, da bi ga moral imeti).

Torej si se odločil? Kaj boš kupil? Samo vprašam...:)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Merto a maš ti killer notr?

nimam, gor ga dam samo ko ga peljem na servis

montaža pa ne traja 10 minut, ampak 2 minuti rolleyes.gif

Popravljeno . Popravil merto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Killer imeti je povsem brezveze. Glas je enak kot vsi ostali supermototi(no mogoče malo bolj globok). Montaža killerja pa traja 10 min. tako, da ga ni težko montirati če imaš tehnični. Tudi policaji nič ne težijo če ga nimaš( ponvadi niti ne vejo, da bi ga moral imeti).

Torej si se odločil? Kaj boš kupil? Samo vprašam...:)

Motorista se more na daleč slišat, to je naš/vaš zaščitni znak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motorista se more na daleč slišat, to je naš/vaš zaščitni znak :D

Postav se pred policijsko postajo in pokaj! Al pa naj nekdo teb ob 1 zjutri pod oknom začne navijat gas ;) res opazen bo ta znak!! Vse je vredu, v mejah normale.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postav se pred policijsko postajo in pokaj! Al pa naj nekdo teb ob 1 zjutri pod oknom začne navijat gas ;) res opazen bo ta znak!! Vse je vredu, v mejah normale.!

Pa sej nism tak mislu no :) Pač motor more met svoj zvok, absolutno ne tak glasn, mamo s tem izkušnje tule pr nam, ampak da se ve da se približuješ. Mislu sm bol tak, da ko zdej izdelujejo električne skuterje pa motorje, ko to se nič ne sliši.. To te še kir zbije lahk.. Drugač pa 125ke niso tak hude glede tega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom Tomosa ampak nisem še čisto prepričan :) Sicer mam pa še dost časa da se odločim pa moram se še malo z očetom pogovorit :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom Tomosa ampak nisem še čisto prepričan :) Sicer mam pa še dost časa da se odločim pa moram se še malo z očetom pogovorit :P

js sm biu tut ful v dvomih, ampak sm se odločil za tomosa in sm ful zadovoljen ;).)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bom Tomosa ampak nisem še čisto prepričan :) Sicer mam pa še dost časa da se odločim pa moram se še malo z očetom pogovorit :P

Sma na istem ;) Tomos ali Yamaha, oba super motorja, sam mislim da bo na koncu cena in podpora domači firma zmagala :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kolikšen je najmanjši zobnik za tomosa(na zadnji gumi) sedaj imam 56 zobov(replica cup) in se mi zdi da ima navaden F manjši zadnji zobnik popravte me če se motim. Uglavnem rabi bi najmajnšga kar se da pa če ve kdo za kakega naj mi piše na pm. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm mene pa zanima če je to normalno da ponoči ko vklopim žmigavc začne luč slabše svetit (na dolgi seveda, od kratke je sveča boljša), al pa če štopluč zasveti je pa še hujš si skor v temi...

do včeraj se nikdar nisem po temi vozil...sam mensezdi da to ni glih normalno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm mene pa zanima če je to normalno da ponoči ko vklopim žmigavc začne luč slabše svetit (na dolgi seveda, od kratke je sveča boljša), al pa če štopluč zasveti je pa še hujš si skor v temi...

do včeraj se nikdar nisem po temi vozil...sam mensezdi da to ni glih normalno...

Pr tomosu je...sej u štantgasu se to ful bol pozna pol k ma obrate je usen mal bol sam use usen kr stemni, se je men isto dogajal :D tko da nč skrbet pač švoh štrom nimaš kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo prodaja Tomosa Replico cup?

Na avtonetu je bolj žalost, mislim pa v kratkem nekaj kupit, če bo vse po sreč.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo prodaja Tomosa Replico cup?

Na avtonetu je bolj žalost, mislim pa v kratkem nekaj kupit, če bo vse po sreč.

lp

Koliko si pripravljen dati?

Samo zate ti zrihtam Replico Cup za 2000€. Nove gume, malo kilometrov, akrapovič. Res super motor. Aja nikoli ni bil "gonjen" saj je voznik bolj easy rider :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko si pripravljen dati?

Samo zate ti zrihtam Replico Cup za 2000€. Nove gume, malo kilometrov, akrapovič. Res super motor. Aja nikoli ni bil "gonjen" saj je voznik bolj easy rider :)

Hehe, samo zame:D Ta je dobra.

Jah tm okol 2k sm mislu dat, dej mi kkšn kontakt na zs

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!