Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

V čem je fora te odmične če mi lahko ker razloži

a do so ventili dlje časa odprti al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem je fora te odmične če mi lahko ker razloži

a do so ventili dlje časa odprti al kaj?

Drugačna odmična ima drugačen kot in dvig odprtja ventilov s tem se spremeni tudi čas odprtja in zaprtja ventilov (zamaknjen ne pa daljši).

Popravljeno . Popravil benny0104
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš lep kovček ;)

Ne, vem zakaj stavite kovčke na supermotote, ker enostavne ne paše. Res, da je praktično ampak vseeno, naredi motor grd. Edini motor na katerega paše v segmentu 125 je Honda Varadero. Drugače pa...škoda gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš lep kovček ;)

Ne, vem zakaj stavite kovčke na supermotote, ker enostavne ne paše. Res, da je praktično ampak vseeno, naredi motor grd. Edini motor na katerega paše v segmentu 125 je Honda Varadero. Drugače pa...škoda gume.

zakaj škoda gume ker je že itak prej bla ful znucana

jo pač še do konca izkoristiš :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost si upaš špilat na tak način da ti ga še en spred drži... na kako nesrečo najbrš nista pomislila ne en ne drug... Če se že zajebavaš tko se nauč brez pomoči oz. ga postav pred eno steno. Če misliš da pa ne gre potem najbrš nisi videl video od uporabnika na tem forumu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost si upaš špilat na tak način da ti ga še en spred drži... na kako nesrečo najbrš nista pomislila ne en ne drug... Če se že zajebavaš tko se nauč brez pomoči oz. ga postav pred eno steno. Če misliš da pa ne gre potem najbrš nisi videl video od uporabnika na tem forumu...

eh sj ga lahka sam da spredno bremzo držiš pa se nagneš,

sam un ko je biu zravn je človek s posebnimi potrebami

pa je reko če lahka drži pa tk pa sm mu pusto nj ma veselje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj mi je všeč, da lahko vsakega lastnika Tomosa SM v izi zajebaš, tako, da mu stakneš kabel od svečke :) Danes sem ga staknil fantu od sestre, ker kurba bi se samo ženil in nič pomagal delat okoli hiše :evilgrin: . Jaz sem umiral, ko je gruntal kaj je narobe :) Seveda sem mu potem povedal ampak vseeno :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj mi je všeč, da lahko vsakega lastnika Tomosa SM v izi zajebaš, tako, da mu stakneš kabel od svečke :) Danes sem ga staknil fantu od sestre, ker kurba bi se samo ženil in nič pomagal delat okoli hiše :evilgrin: . Jaz sem umiral, ko je gruntal kaj je narobe :) Seveda sem mu potem povedal ampak vseeno :D

Sej to lahko pr usakmu motorju nardiš ane, ne samo pr tomosu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam Tomos ima zelo enostavno saj je cel odprt. Pri meni moraš dati dol tank, plastiko in šele nato prideš do svečke. Pri Tomosu pa dejansko štrli ven z cilindra in samo stakneš, nič razstavljanja motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj mi je všeč, da lahko vsakega lastnika Tomosa SM v izi zajebaš, tako, da mu stakneš kabel od svečke :) Danes sem ga staknil fantu od sestre, ker kurba bi se samo ženil in nič pomagal delat okoli hiše :evilgrin: . Jaz sem umiral, ko je gruntal kaj je narobe :) Seveda sem mu potem povedal ampak vseeno :D

Nice one. Vem ja pa ko sam kj šraufaš.... :D pa pozabiš da si okol svečke šaru pa nis dau kabl gor... pa pogledaš use drugo prej kot če je kabl od svečke gor. Drgač pa hm hm kaj pa če on bi pa sestra ni za da bi on pomagu okol hiše kj štimat... Vrjetn more kj drucga poštimat pa ne namigujem na nič tacga fizičnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :D Jaz rijem po zemlji s krampom medtem ko on ora po moji sestri haha :D :D Mja, boli me, itak možakar je legenda, s sestro hodite že več kot leto in tip je res car + motorist je :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :D Jaz rijem po zemlji s krampom medtem ko on ora po moji sestri haha :D :D Mja, boli me, itak možakar je legenda, s sestro hodite že več kot leto in tip je res car + motorist je :)

dej dej kdo pa še ni po tvoji sestri "orau" xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako bi se lahko reklo za tvojo mamo...zato si pa ti nastal moj dragi ljubljeni...sin :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe :D Jaz rijem po zemlji s krampom medtem ko on ora po moji sestri haha :D :D Mja, boli me, itak možakar je legenda, s sestro hodite že več kot leto in tip je res car + motorist je :)

vidim de malu mene kritizirate... sej bi pomagal sam kej kr je si ti zjn tolku pridn de sploh dela za mene ni tko da nimam kaj pomagat .) tku de rajši tvoji sestri pomagam. Kar se pa tiče glede kabla za svečko pa sm use prej pogledu kukr svečko. dobru si me njabu ja j bla dobra ;D sam "usje se vrača usje se plača" pravi pregovor .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mi je povedala tamala pole kaj si rekel: Lohku imš cagivo, ma mi immo noužče :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej kdo pa še ni po tvoji sestri "orau" xD

Ta je bla pa že malo nesramna xD Pa še :topic:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa kej kilometrov nardite z enim tankom, morm enkrat mal na števc pogledat pa zračunat kolk mi žre.

Aja zjn, pozdrav sestro HEHEHE

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa kej kilometrov nardite z enim tankom, morm enkrat mal na števc pogledat pa zračunat kolk mi žre.

Aja zjn, pozdrav sestro HEHEHE

Tank je 10,5L povprečno 350km enkrat mi je uspelo spravit

km celo na 400 čeprav z lepo vožnjo sam to se ne morš lepo

vozit tk da računi 3l/100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od stila vožne ja... Vse original je realna cifra okol 280-320km... ampak to tako mešano. Če sam po mestu gledam naredim tut do 350 lahko pač čist nizki obrati itd. Je blo pa tut pr 200km potrebno natankat jit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej mi je povedala tamala pole kaj si rekel: Lohku imš cagivo, ma mi immo noužče :D :D

sam najbel smejšno je pa to da voznik cagive prevozi 500m z zaprtim bencinom in ker misli da se je kaj pokvarilo na roke pha motor domou ( po hribu navzgor :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam najbel smejšno je pa to da voznik cagive prevozi 500m z zaprtim bencinom in ker misli da se je kaj pokvarilo na roke pha motor domou ( po hribu navzgor :naughty: )

uu to bo moj naslednji izgovor za izostanek od pouka :D

dobiš +, tnxx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!