Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Končna hitrost se malo poveča ampak ne tako zelo... Pridobiš pa ogromno na pospeških, kar pa je na supermotu bolj pomembno kot končna hitrost ;)

Vsekakor za tistih 300-350 EUR se power kit splača, ker razlika je občutna, poraba pa se ti ne bistveno poveča...približno za 1 L...tudi če ga boš ceu čas tiščau do konca ti več kot 4,5 L na 100 km ne bo popil, boš pa od vožnje meu dosti več kot brez power kita ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima zakaj na moji replici cup zadej ne sveti luč?? Ko stisnem zadnjo bremzo dela, ko pa sprednjo pa ne. A kdo ve kaj je narobe????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zanima me kako so sprednji žmigovci pritrjeni. Če se da kšna slikca dobit ??

Hvala za odgovore. LP Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zanima me kako so sprednji žmigovci pritrjeni. Če se da kšna slikca dobit ??

Hvala za odgovore. LP Blaž

Če mal bolj od bliz pogledaš boš hitr pogruntu kako so montirani :P Če ti zadi ne sveti ko bremzaš s sprednjo in sveti ko bremzaš z zadnjo, potem imaš najbolj verjetno pokvarjeno stikalo na prednji bremzi...

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luč sm zrihtu. Hvala za pomoč.

Za žmigovce mi pa še zmer ni jasn kako so original prtrjeni ???

LP Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Luč sm zrihtu. Hvala za pomoč.

Za žmigovce mi pa še zmer ni jasn kako so original prtrjeni ???

LP Blaž

Žmigovci so pritrjeni na prednji maski če vidš so take luknice ob stran.. zj odvisno kako maš neoriginalne gor pritrjene? pač dve luknci čez eno gre kabl čez drugo pa šrauf pa matica in to drži žmigovc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja mene pa še neki zanima, ne da se mi lih brskat nazaj po straneh pa iskat če kje piše, če kdo mogoče ve kakšna je velikost oz. oznaka prednih zavornih ploščic? kej dokaj poceni se da jih dubit pa še če je kaka mehkejša varjanta teh, saj naj bi posledično bil zavorni učinek bolši če se ne motim ? če se me naj kdo popravi :)

LP marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se zmer prosm za sliko, kako si žmigovci prtrjeni. Ni nobenih lukn, nc ni.

Mam pe še eno uprašanje.

A je to normalno???

xqmb87.jpg

Al je zobnik premejhn?

post-32229-0-25271300-1321097680_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm probej našponat mal ketno. Drgač pa nebi reku da bi bil premajhen zobnik, edino če je med posameznim zobom drugačen razmik pa da bi zato blo, sam mal vrjetno.

evo tle maš slikco kak naj bi biu original gor.

post-34206-0-83795600-1321104829_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj zobnik je original a ni? Originalen ima 14 zob. Kok kilometrov si pa že naredu s to ketno pa ali jo kaj podmazuješ? Pri maski gumice snemi dol pa boš vidu žmigovce kako so pršraufani, al kaj te zanima.

Popravljeno . Popravil DIINGGO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Gizmy za sliko.

Zobnik ni original, je prejšn lastnik glih menou predn sm kupu. Narjenih mam pa ene 175 km. Sm pa dons glih oprou in podmazou kar je za podmazat, zato sm pa tud opazu da je mal čudn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm probej našponat mal ketno. Drgač pa nebi reku da bi bil premajhen zobnik, edino če je med posameznim zobom drugačen razmik pa da bi zato blo, sam mal vrjetno.

evo tle maš slikco kak naj bi biu original gor.

Moj motor je 2007 letnik a je tvoj 2008? Ker jst nimam tkole na maski. Zgleda bom mogu kr sam en nosilček narest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj motor je 2007 letnik a je tvoj 2008? Ker jst nimam tkole na maski. Zgleda bom mogu kr sam en nosilček narest.

Jop 08 letnik je. Glede zobnika pa, a ti je med vožno kdaj ketna zdrsavala? kr če ni original je čist možno, da je razdalja med zobmi drugačna kukr pa pr orig. Sam vsen probej mal našponat ketno pa če se bo ujelu da nebo tega bi moglu bit uredu, če ne pa menat zobik z originalom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to sm use zrihtou. Gizmy hvala za pomoč!

Me pa zanima če kdo mogoče prodaja al pa ve kje bi se dobil tist kos k pride pri vilicah pa so omejevalci gor da ne moreš preveč zavit???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to sm use zrihtou. Gizmy hvala za pomoč!

Me pa zanima če kdo mogoče prodaja al pa ve kje bi se dobil tist kos k pride pri vilicah pa so omejevalci gor da ne moreš preveč zavit???

Np

A mislš križe? te k držijo vilce oz. v katere vilce vpneš?

Klič v tomos če ti bojo kj lahku zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako velik fergazer bi bilo sploh smiselno dat gor?

26 ali 28, več kot 28 pa ne ;) In obvezno zamenjat še odmično gred, ker samo z menjavo fergazerja ne boš nič prdobu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, majstri.

Kera balanca bi pasala na tomosa replico?? A bi se bl splačal original poravnat (ni neki ful skrivlena, glih tok da se vid) ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, majstri.

Kera balanca bi pasala na tomosa replico?? A bi se bl splačal original poravnat (ni neki ful skrivlena, glih tok da se vid) ??

zravnej če bo šlo, drugače pa pomoje da skor usaka cross varjanta balance bi šla gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S glih kar ugotovu da bo najlaži poravnat. Sam si je treba mal cajta vzet.

Me pa spet neki zanima. Če je mogoče kdo meru kok dB ''proizvede'' tale akrapović brez dB-killerja ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej nimam not, zato me pa zanima !

Pa še tole. Kok koštajo semeringi za vilce. pa olje pa use kar zraven paše ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej nimam not, zato me pa zanima !

Pa še tole. Kok koštajo semeringi za vilce. pa olje pa use kar zraven paše ??

Nisem glih 100% prepričan, ampak mislim da brez dB-killerja "proizvede" nekje okoli 90 dB ;)

Za tisto kar si naštel pa boš verjetno odštel nekej več kot 50 EUR ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!