Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

evo končn sm dočaku akrapoviča in mi lepo dela :) zdei pa sm se nalepke nove po narucilu pa sm zmagu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Mene zanima kakšna barva je dobra za preštrihanje plastike na črno pa če pred štrihanjem moramo še kaj narediti da se barva bolje prime . Preštrihal jo bom še 1x na črno saj je že motor zgubil tisto pravo barvo

Prlagam pa še link od videa ke sm ga naredu z novmu akrapovičam ki sem ga kupil :) :

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Mene zanima kakšna barva je dobra za preštrihanje plastike na črno pa če pred štrihanjem moramo še kaj narediti da se barva bolje prime . Preštrihal jo bom še 1x na črno saj je že motor zgubil tisto pravo barvo

Prlagam pa še link od videa ke sm ga naredu z novmu akrapovičam ki sem ga kupil :) :[media=]

Pol bo pa prodan pod ljubiteljsko vožen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bo pa prodan pod ljubiteljsko vožen :OK:

hh to je sam za začetek ke sm ga lih namontiru ;) sj pomoje si bom mal nastavu uplinjač sm mi talo ke seka skoz huj zgleda morm še mal razmislt :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!

Mene zanima kakšna barva je dobra za preštrihanje plastike na črno pa če pred štrihanjem moramo še kaj narediti da se barva bolje prime . Preštrihal jo bom še 1x na črno saj je že motor zgubil tisto pravo barvo

Prlagam pa še link od videa ke sm ga naredu z novmu akrapovičam ki sem ga kupil :) :[media=]

Vse kar misliš pobarvat prebrusi z vodobrusnim papirjem od 800 naprej +voda. Kdaj boš vedel kdaj končat brusit ?? Ko bo površina mat barve. ne brusi do plastike! nato pred barvanjem obriši površino z antisilikonom(namenski razmaščevalec pred barvanjem in uporabi krpo ki ne pušča muck) nato sledi barva :)

Popravljeno . Popravil ludiluka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kar misliš pobarvat prebrusi z vodobrusnim papirjem od 800 naprej +voda. Kdaj boš vedel kdaj končat brusit ?? Ko bo površina mat barve. ne brusi do plastike! nato pred barvanjem obriši površino z antisilikonom(namenski razmaščevalec pred barvanjem in uporabi krpo ki ne pušča muck) nato sledi barva :)

Hvala ti za pomoč res si mi pomagal ćeprav bo moralo barvanje počakati ker sem se malo zvrnil :headbang: in moram zdaj poštimati prestave ker se mi je neki zjebalo pri prestavah mi ne prestavlja (prestavlja samo če hočem prestaviti v višjo da prei malo ruknem dol isto je za nizjo samo da moram malo rukniti gor tačko :S) Popravljeno . Popravil rzek07
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se kje še da dubit akrapovičev ispušni sistem za tomosa????

in kolko stane

kaj je vse v powerkitu, ker sm zasledil na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) da nekatiri majo powerkit in drugi ne??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

]Nvm če bi se akrapoviča še dalo dubiti ampak jst sem ga še dubil na tomosu mislim da je bil zadnji no saj meni so tako rekli stal me pa je okoli 430€ glede kita se ga da še dubiti stane 300-350€ ce rabis telefonsko mi piši zs menjan je pa uplinjač (delorto 28),odmična gred pomojem je še neki sm nvm :)

Popravljeno . Popravil rzek07
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi originalen sprednji blatnik od tomosa, imam jaz enega novega za prodati. Pa še rabljene stopalke, ročico od sklopke, aluminjasti pokrovček zadnjega lončka za zavorno olje, centralno stojalo za dvig motorja, ter plastično plato za števike katero se namontira namesto sprednjega žarometa. Več info na ZS.

Popravljeno . Popravil N3jc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi originalen sprednji blatnik od tomosa, imam jaz enega novega za prodati. Pa še rabljene stopalke, ročico od sklopke, aluminjasti pokrovček zadnjega lončka za zavorno olje, centralno stojalo za dvig motorja, ter plastično plato za števike katero se namontira namesto sprednjega žarometa. Več info na ZS.

oki jst uzamem sprednji blatnik prosil bi te za ksno sliko na gmail :) blaz.rzek@gmail.com drgac moja telefonska je pa 051253067 me lahko poklices da se zmeniva razmišlam še u stojalu za dvig motorja Popravljeno . Popravil rzek07
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokliči na tomosa pomojem bi se tm dal kj dubit razn sprednjega blatnika nimajo ker sm jih ze klicu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to drugač za frenda iščm pa je reku, da krneki mutijo tm nevemkaj da je že ful doug nazai naroču pa še nč zdej se pa sploh ne javlajo ne nč.. zdej pa iščeva še kako drugo varianto.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je biu kdo dons z tomosam na cesti med jezerskom in železno kaplo?.....smo se srečal =P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

LP. mene pa zanima, kako priti do pokanja v auspuhu ? More imeti le visoke obrate, al so še kakšni drugi pogoji ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj zdravo za motor je da ne poka iz auspuha ( ce poka pol frgazr ni dobr nastelan ) mal lahk poka sam ne preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ampak jas bi želel da včasih malo pokne. Ker nevem kako priti do poka. :)

ti se sm pel, enkrat bo že pokal.. :) sicr pa probej u dolino mau bol na obrate ga nažgat pol pa spustit gas :) zna učas lepo pokat. (pa glej da je akrapo brez dušilca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez tiste mrezce nasredini meni pa varjetno prevec poka :) sm dal akrapota na 125 f in mi res ulik poka bom mogu mal prestelat sam se nemorem upret ke res hudo zgleda sploh pa če še ogenj vn buta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez tiste mrezce nasredini meni pa varjetno prevec poka :) sm dal akrapota na 125 f in mi res ulik poka bom mogu mal prestelat sam se nemorem upret ke res hudo zgleda sploh pa če še ogenj vn buta :)

Preveč poka? kuk je to preveč ? ko se vozš pa spustiš gas... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!