Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ja tok je mogoče cela feltna? Platišče + špice + Pesto.  No uglavnem men je rekla za platišče 120€.

 

LP Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tok je mogoče cela feltna? Platišče + špice + Pesto.  No uglavnem men je rekla za platišče 120€.

 

LP Blaž

 

aja verjetn komplet ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...imam platišče 17 x 3,5 od crf supermoto za 80€ + pš in dellortovhst 26 z pospeševalno pumpo + jd elektroniko dva programa za 250€ + pš...

jd.jpg

Popravljeno . Popravil abn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mislm da to ni normalno. Mal je tud čudn da so trije nosilci počeni. Jst sm mel pred dvema mescema kr orng nesrečo pa je sam en počil.

 

Kje pa si gledal ta motor ?

 

LP Blaž

V Izlakah, na avtonetu ga ni več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem prejšnem postu sm objavu kaku mam primer ko mi je počil nosilec motorja. 
Sedaj prilagam sliko in kako zgleda potem ko je bilo popravljeno in na novo pobarvano :)
post-34206-0-49774700-1375802623_thumb.jpg

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo prodaja uplinjač mikuni 28mm ali delorto 28mm ali pa 26mm za na tomosa 125cc.

Lp

Maš ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo dirkalnega Tomosa za prodat?

Najraje katerega od rdečih, se pravi da nima kitajskih prednjih vilic, pa da ima power kit. Zadnja guma je zaželjena serijska, se pravi 150 širine.

 

Če se najde kdo.. zurej.nejc@gmail.com

 

Srečno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve kje se da dobit športno odmično za tomosa? Pa aj ful velika razlika med uriginal pa daj 28mm frgazdr gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam nov uplinjač dellorto vhst26, rabljen uplinjač proto dellorto vhst26 z pospeševalno pumpo ter elektroniko JD 2 map za 125 4t

 

screenhunter83-jul-01-20.jpg

 

zb-004a-1a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enem prejšnem postu sm objavu kaku mam primer ko mi je počil nosilec motorja. 

Sedaj prilagam sliko in kako zgleda potem ko je bilo popravljeno in na novo pobarvano :)

attachicon.giftomos.jpg

 

LP

 

Kje si pa dobu tisti ščitnik za vilce?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa dobu tisti ščitnik za vilce?

sam sm jih naredu :) kupu plastiko pač lepo zrezal na mašino, potem pa pč segreu pa upognu. Prej pa naredu še dva nosilčka za na vilce (kot objemka) in to je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7486615

 

Bolj bi kaj v tem smislu. Pozna kdo lastnika?
Sem mu poslal mail in sms ker do prilike za pogovor med tednom pridem šele pozno zvečer, ampak mi ni nič odpisal.
Tisti je malo preveč predelan pa verjetno brez homologacije (moti me ožja zadnja felna-> ja vem da je boljše za progo :) )

 

Vozila ga bo punca da se malo navadi, jaz sem tako že z takim naredil 20k+ km :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naredit glede zavor(sprednje in zadnje), ki škripljejo za znort, še posebi zadnja?

 

Ploščice dol snam, in potem zadnjo stran ploščic na tanko namaži z bakreno mastjo :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žiujo! Mene pa zanima kaksne mate kej gume na tomosih sicer mam svoje Dunlop in so res dobre ampak je tut cena visoka.. :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm na Tomosu meu Conti SportAttack. So zmer dobr držale, tud k je bla mokra cesta. Segrele so se zmer dobr, edin enkrat na racelandu k je blo 35+ so se po 10 krogih mal pregrele.

 

Lp Blaž

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

 

Sem novi lastnik motorja Tomos sm 125 replica cup in imam malenkost predelanega.Zato mi na nizkih obratih z dušilcem slabo vleče na visokih obratih dela super :D

In me zanima ,če ima mogoče kdo za prodat dušilec za akrapoviča?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!